Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Existuje SW který by text vkládaný na internet paralelně ukládal do souboru?  (Přečteno 878 krát)

K.Procházka

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 144
  • Osobní text
Dobrý den! Často se mi stává, že se zaberu do internetové diskuze, a když už tam chci doplnit na závěr zpravidla nějakou drobnost například odkaz, tak o celý text přijdu. Rád bych pod svým zalogováním měl něco podobného permanentně spuštěné, a ukládání bych zapínal/vypínal jednou klávesovou zkratkou, a uložený text si měl možnost zobrazit druhou klávesovou zkratkou. Po odeslání příspěvku bych nějak potvrdil konec starého a začátek nového souboru. Soubory by byly automaticky číslovány, do souboru by byl vložen den a čas uložení=odeslání, a při této příležitosti bych byl dotázán na přiřazení tématu, štítku nebo podnázvu souboru. Existuje takový SW nebo webová služba?
Zkoušel jsem používat gedit a ZIM, ale přeskakování mezi prohlížečem je nepraktické, a asi také nejsem dostatečně ukázněný a v zápalu diskuze o text často přijdu.
ASUS X555LF - Ubuntu 16.04 LTS 64 bit 8GB Intel Core i3-5010U CPU @ 2.10GHz  2.10GHz RAM - HD 1TB (50% Ubuntu, 50% Win 10 Home 1607 14393.576)

regine

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 826
Pozor - neznám SW - jen náznak kudy cesta snad vede
« Odpověď #1 kdy: 10 Září 2014, 14:53:21 »
Zkusit SW pro odchytávání klávesnice ("spyware"  ;) ). Před desítkou let jsem si s tím pohrával.
Sám řeším u větších zápisů, že si vytvářím soubor (třeba LibreOffice), odchytnu překlepy + využije automat. vkládání frází a vložím do browseru.
Ubuntu 16.04 LTS 32bit, 22.04 LTS 64bit

Radovan76

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 51
logkeys

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.