Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: FIREFOX - (VYŘEŠENO)  (Přečteno 1366 krát)

KarelJ

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 92
FIREFOX - (VYŘEŠENO)
« kdy: 17 Prosince 2014, 17:24:03 »
Zdravím, po aktualizaci firefoxu ho nemůžu spustit. Zkouušel už jsem všechno možné. Thunderbird to samé. Když to spustím v terminálu, tak vypíše:

Kód: [Vybrat]
karel@karel-desktop:~$ firefox

(process:15742): GLib-CRITICAL **: g_slice_set_config: assertion 'sys_page_size == 0' failed

(firefox:15742): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::sm-connect after class was initialised

(firefox:15742): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::show-crash-dialog after class was initialised

(firefox:15742): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::display after class was initialised

(firefox:15742): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::default-icon after class was initialised
Nemohu vytvořit adresář klávesových zkratek gnome `/home/karel/.gnome2/accels': Operace zamítnuta

Thunderbird zase vypíše:

karel@karel-desktop:~$ thunderbird

(process:16286): GLib-CRITICAL **: g_slice_set_config: assertion 'sys_page_size == 0' failed

(thunderbird:16286): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::sm-connect after class was initialised

(thunderbird:16286): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::show-crash-dialog after class was initialised

(thunderbird:16286): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::display after class was initialised

(thunderbird:16286): GLib-GObject-WARNING **: Attempt to add property GnomeProgram::default-icon after class was initialised
Nemohu vytvořit adresář klávesových zkratek gnome `/home/karel/.gnome2/accels': Operace zamítnuta

Já už fakt nevím co  s tím. Nevíte někdo? Pod rootem to jde. Jinak ne.

------------------------------

Vyřešeno. Asi se někde něco přepsalo. Chtělo to jenom na celý adresář /home změnit rekurzivně vlastníka a skupinu a už to funguje. Práva adresáře /home jsem změnil v gnome-commander.
Díky za Váš čas.
« Poslední změna: 17 Prosince 2014, 20:50:31 od KarelJ »

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:FIREFOX - (VYŘEŠENO)
« Odpověď #1 kdy: 17 Prosince 2014, 21:18:18 »
Zrovna jsem si říkal, že ti to konečně napíšu, když už mám čas :)

KarelJ

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 92
Re:FIREFOX - (VYŘEŠENO)
« Odpověď #2 kdy: 18 Prosince 2014, 11:11:10 »
V pohodě, našel jsem na jednom fóru, že se něco podobného stalo v roce 2013 jednomu Švédovi a tam mu to někdo radil, ale už tam nebyla odpověď, tak jsem to zkusil a vyšlo to. Hezký den.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.