Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Chyba při vytvoření symlinku  (Přečteno 996 krát)

WeeHool

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 51
Chyba při vytvoření symlinku
« kdy: 30 Října 2015, 15:25:04 »
Tak se mi povedlo, že mám asi složku ve složce složky složky a tak donekonečna.. nebo nevím..
Mám to na routeru..
Chtěl jsem vytovořit přes příkazovej řádek odkaz na složku v jiným umístění, místo toho se mi povedlo..
Tak nějak srozumitelně :-)

mám na síti v NASu složku iddqk
na routeru není místo a tak sem si moutl iddqd do /mnt
v iddqd je složka idkfa
složka idkfa je prázdná
na routeru sem si vytvořil složku /usr/dnstuff kam sem chtěl dát symlink složky idkfa
a.. nepovedlo se mi to :-)
když teď vstoupím do /mnt ukáže se mi, že ve složce idkfa jsou dva soubory, otevřu ji, je tam jedna složka s názvem neznámá, ve který je složka neznámá, ve který je.. ví někdo?? :-)
zajímavý je, že když se připojím na router přes fillezillu, ukáže mi, že ve složce /mnt/idkfa jsou dvě složky s názvem Oct 30 15:13 (asi čas vytvoření) do kterých nelze přistoupit
Když smažu původní složku idkfa, složka v /mnt samozřejmě zmizí..
Sranda nastane, když ji znovu vytvořím.. opět se mi stane, aniž bych již vytvářel symlinky, že tam je, buď v nemu neznámá složka v neznámé složce, nebo ve fillezille Oct (samozřejmě k nim nelze přistoupit, ani je smazat, jen v nemu se mi začne načítat looping, takže to vlastně počítá donekonečka subsložky)
No a já prostě ptořebuju složku s názvem idkfa jinak bych musel pracně přepisovat spoustu skriptů..
Takže má otázka zní: Jak se toho posranýho symlinku zbavím??

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.