Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Chromixium 1.5. zkušenosti  (Přečteno 1683 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Chromixium 1.5. zkušenosti
« kdy: 10 Listopadu 2015, 09:27:53 »
Včera jsem instaloval Chromixium 1.5 na tři stroje (starej desktop a dva starý notebooky). Musím pochválit, v LiveCD i instalaci vždy vše fungovalo na ihned na první dobrou, instalace naprosto bez problému, wifina, grafika, trackball, v chromu videa a ČT, you tube, aktualizace, instalace nových aplikací (Thunderbird, LibreOffice), uspávání do RAM i na disk. Jediné malé mušky jsou, že lokalizace není 100,00% a po jedné instalaci se systém automaticky nerestartoval a bylo nutno použít čudl a synaptic se jmenuje jinak...
Od roku 2007 jsem dělal různých instalací několik desítek a na takto bezproblémovou si nepamatuji.
Zatím tedy naprostá spokojenost.
Jaké máte zkušenosti vy?
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Martin - ViPEr*CZ*

Re:Chromixium 1.5. zkušenosti
« Odpověď #1 kdy: 10 Listopadu 2015, 13:24:28 »
Heh a úžasné je v live při instalaci odejít.... kdo ví jaké je heslo ke spořiči? :-D
A další bug... při instalaci jsem zvolil automatický login, tak proč kruci po mě chce heslo?
Kalendář a hlasitost.... proč se vlastně překrývají... respektive kliknu na jedno a pak na druhý a ono to je přes sebe a to druhý se nezavřelo, opět nedodělané.

A v neposlední řadě ten tux pro button, pod kterým se zkrývá vypnutí systému je sranda nebo mám uvažovat o věštecký kouli? :-)

Malinko ještě dotáhnout a poměrně by se mi to i zamlouvalo.
« Poslední změna: 10 Listopadu 2015, 13:40:10 od Martin - ViPEr*CZ* »
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Chromixium 1.5. zkušenosti
« Odpověď #2 kdy: 10 Listopadu 2015, 13:58:22 »
spořič jsem měl bez hesla
nastavení autologinu nefunguje

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk

Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Chromixium 1.5. zkušenosti
« Odpověď #3 kdy: 15 Listopadu 2015, 15:16:25 »
chybí mi správa účtů, FB, Google, Picasaweb... nejde publikovat fotky z ShotWell...
nedůvěryhodná aktualizace systému
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.