Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: IKONA-WIFI fuč  (Přečteno 1039 krát)

tojezdenek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
  • Řekl hospodský Palivec: "Stojí to všechno za h..."
IKONA-WIFI fuč
« kdy: 20 Prosince 2015, 10:15:47 »
Ahojko přátelé,

kámošovi se bez zásahu do nastavení ztratila z lišty Zásuvného modulu Indikátoru v Xubuntu ikona WI-fi, přitom mu funguje a třeba doma se připojí. Pokoušel jsem se to nějakým způsobem řešit, at tu zbytečně neotravuju, ale nějak jsem na foru, ani googlu nepochodil.

Když do příkazového řádku terminálu vpíšu příkaz "nm-applet" ve svém nb, naskočí mi další ikona mojí wifiny, kde si můžu navolit třeba, ke které síti se chci připojit ... . V případě kámoše po stejném příkazu "nm-applet" naskočí text v tom smyslu: (nm-applet:1853) a pak dále WARNING **: Failed to register as an agent: (32) An agent with this ID is already registered for this user - a víc nic - nereaguje.  :'(

Jakým způsobem mu ikonu wifi vrátit, neboo aspon "nm-applet" spustit tak, aby to fachalo jako u mne?

Díky.  8)
« Poslední změna: 20 Prosince 2015, 14:06:40 od tojezdenek »

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
Re:IKONA-WIFI fuč
« Odpověď #1 kdy: 20 Prosince 2015, 13:14:54 »
pokud to dáš do googlu tak to vyplivne
https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?id=195863

tojezdenek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
  • Řekl hospodský Palivec: "Stojí to všechno za h..."
Re:IKONA-WIFI fuč
« Odpověď #2 kdy: 20 Prosince 2015, 14:05:50 »
Díky za snahu, no můj problém to neřeší. Co jsem pochopil, problém dělá aktualizace gtk3-3.14.9-1 a vyřeší to nová aktualizace gtk3 3.16.1-2 . To ale nejsem schopen pro slabé znalosti vyřešit. Pak mi nezbude, pokud mi někdo neporadí postup krok po kroku, než systém nainstalovat nanovo a modlit se, aby ke stejné chybě opět nedošlo.  :-\

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.