Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Volné pracovní místo  (Přečteno 2659 krát)

SVKHK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Volné pracovní místo
« kdy: 18 Února 2016, 09:45:26 »
Vážení, možná to sem tak úplně nepatří, ale Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové hledá administrátora Linux a knihovnických systému. Podrobnosti jsou na stránkách knihovny http://www.svkhk.cz/Uvodni-stranka/Provozni-informace/Clanky/SVK-HK-vyhlasuje-vyberove-rizeni-na-pracovni-p-(2).aspx. Pokud by měl někdo zájem nebo třeba tip, kam tu informaci lépe umístit, budu ráda. Ještě jednou se omlouvám za příspěvek mimo téma. :-[

Martin - ViPEr*CZ*

Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #1 kdy: 18 Února 2016, 13:55:10 »
Proč ne... za mě bych to tu nechal. Kruci ta jazyková dispozice mě degraduje  ;D
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Ellendway

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 399
Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #2 kdy: 18 Února 2016, 17:07:07 »
Omlouvám se, samozřejmě vím, že by se jednalo o státního zaměstnance, ale ten plat? To je výsměch.  :-X

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #3 kdy: 19 Února 2016, 07:12:50 »
Omlouvám se, samozřejmě vím, že by se jednalo o státního zaměstnance, ale ten plat? To je výsměch.  :-X

Cerstve po maturite jako prvni IT prace na otukani, nebo pro 50+ admina-samouka... proc ne? ;)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

SVKHK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #4 kdy: 19 Února 2016, 08:22:33 »
Omlouvám se, samozřejmě vím, že by se jednalo o státního zaměstnance, ale ten plat? To je výsměch.  :-X

Ještě tam bude nějaké osobní ohodnocení, ale máte pravdu, že tabulkový plat není nic moc :( A to je nabízená třída jedna z nejvyšších, kterou můžete v knihovně dostat :'(


SVKHK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #5 kdy: 19 Února 2016, 08:24:49 »
Proč ne... za mě bych to tu nechal. Kruci ta jazyková dispozice mě degraduje  ;D

Díky :) S jazykovou zkouškou by se dalo něco udělat, ne??  ;D :D

Martin - ViPEr*CZ*

Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #6 kdy: 19 Února 2016, 11:33:19 »
Proč ne... za mě bych to tu nechal. Kruci ta jazyková dispozice mě degraduje  ;D

Díky :) S jazykovou zkouškou by se dalo něco udělat, ne??  ;D :D
No pro platovou třídu pominu-li její výši bych musel mít Mgr nebo Bc a to fakt nemám. Maturitní zkoušku, abych v ní měl Aj jsem už také prošvihnul dávno  ;D Takže jen nějaký kurz, abych pak doložil B1. Ale předpokládám z vlastní kapci, ve svém volném čase a to fakt za Vašich podmínek ani omylem.
Kruci to je mazec co tam chcete znalostí za tak málo hudby.
Defakto mi stačí půlka znalostí, ale za dvojnásobek hudby  :)
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

SVKHK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #7 kdy: 22 Února 2016, 07:27:34 »
Proč ne... za mě bych to tu nechal. Kruci ta jazyková dispozice mě degraduje  ;D

Díky :) S jazykovou zkouškou by se dalo něco udělat, ne??  ;D :D
No pro platovou třídu pominu-li její výši bych musel mít Mgr nebo Bc a to fakt nemám. Maturitní zkoušku, abych v ní měl Aj jsem už také prošvihnul dávno  ;D Takže jen nějaký kurz, abych pak doložil B1. Ale předpokládám z vlastní kapci, ve svém volném čase a to fakt za Vašich podmínek ani omylem.
Kruci to je mazec co tam chcete znalostí za tak málo hudby.
Defakto mi stačí půlka znalostí, ale za dvojnásobek hudby  :)

:-) Dvojnásobek hudby, to je krásné!! To jsem ještě neslyšela :):) K tomu se nedá moc dodat  :'(
Angličtinu tu sice máme svoji a v rámci pracovní doby. Jenže na naučení jazyka samozřejmě dvě hodiny týdně nestačí. Tomu se člověk musí intenzivně věnovat. Na druhou stranu bychom asi měli zvážit, jestli je pro nás angličtina to nejdůležitější, když je tak málo hudby ;D

Platovou třídu můžete dostat, i když nejste VŠ. Pokud tedy není po ruce vhodný vysokoškolák ;D Ale na druhé straně to zase znamená krácení praxe :'(


Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #8 kdy: 22 Února 2016, 09:03:03 »
Proč ne... za mě bych to tu nechal. Kruci ta jazyková dispozice mě degraduje  ;D

Díky :) S jazykovou zkouškou by se dalo něco udělat, ne??  ;D :D
No pro platovou třídu pominu-li její výši bych musel mít Mgr nebo Bc a to fakt nemám. Maturitní zkoušku, abych v ní měl Aj jsem už také prošvihnul dávno  ;D Takže jen nějaký kurz, abych pak doložil B1. Ale předpokládám z vlastní kapci, ve svém volném čase a to fakt za Vašich podmínek ani omylem.
Kruci to je mazec co tam chcete znalostí za tak málo hudby.
Defakto mi stačí půlka znalostí, ale za dvojnásobek hudby  :)

:-) Dvojnásobek hudby, to je krásné!! To jsem ještě neslyšela :):) K tomu se nedá moc dodat  :'(
Angličtinu tu sice máme svoji a v rámci pracovní doby. Jenže na naučení jazyka samozřejmě dvě hodiny týdně nestačí. Tomu se člověk musí intenzivně věnovat. Na druhou stranu bychom asi měli zvážit, jestli je pro nás angličtina to nejdůležitější, když je tak málo hudby ;D

Platovou třídu můžete dostat, i když nejste VŠ. Pokud tedy není po ruce vhodný vysokoškolák ;D Ale na druhé straně to zase znamená krácení praxe :'(

Mozna se mylim, ale obecne ITaci anglicky umi (kor pokud ovladaji vami pozadovane technologie), jen na to nemaji papir. ;)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Volné pracovní místo
« Odpověď #9 kdy: 22 Února 2016, 10:39:52 »
proc Vam to nekdo nedela na zivnostnak nebo Vam to nekdo ne-outsourcuje ?

Ja bych do toho nesel jako zamestnanec, ale pokud se knihovna chce stat nasim (nebo mym zakaznikem), tak smele do toho ... Co se tyce akademickeho prostredi, tak delame napriklad vse.cz presne kvuli tomuhle - pro vse.cz vyjde levneji mit zaplacenej support u treti strany nez zamestnavat jako kmenovyho zamestnance nejakeho sysadmina, kterej to bude bustlit smatlave (aneb nedokazu si predstavit, jak kvalitniho a erudovanyho it experta muzete dostat za ty prachy) ...
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.