Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: trik s apt  (Přečteno 1425 krát)

sn3d

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
trik s apt
« kdy: 19 Března 2007, 12:28:24 »
Hi all

Neviete mi poradit nejaky taky mensi trik. Totizto potrebujem vykonat tie bezne poinstalacne veci na jeden PC a ten nieje pripojeny na net. Je mozne na inom pc nejak cez apt-get len stiahnut balicky a ich dependencies bez toho aby boli nainstalovane a potom nasledne ich installnem cez nejake to CD? A taktiez je mozne takto ulozit bez instalacie apt-get upgrade?

Pavelp

  • Host
trik s apt
« Odpověď #1 kdy: 19 Března 2007, 12:44:06 »
Jestli mate instalacni CD, tak je to program apt-cdrom, ten si je nacte z CDcek a vytvori databazi.
Pak existuje jeste apt-zip, tene je urceny pro aktualizaci standalone masin( na chaloupce u lesa). Zkousel jsem ho jednou , ale s nedobrymi vysledky.

carpathian

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 123
trik s apt
« Odpověď #2 kdy: 19 Března 2007, 12:50:44 »
Pouzival jsem na to apt-zip bez problemu.

Jiří :Kačer: Voseček

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
  • občasný návštěvník
    • Můj weblog
trik s apt
« Odpověď #3 kdy: 19 Března 2007, 14:55:51 »
No instalační balíčky se ukládají do systému, takže si můžeš potřebný balíčky překopírovat do daného adresáře jiného PC.
Všechno co k životu skutečně potřebujeme, můžeme vcelku levně koupit, jen zbytečnosti jsou drahé. Hrajte frisbee - www.frisbee.cz

sn3d

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
trik s apt
« Odpověď #4 kdy: 19 Března 2007, 15:52:22 »
No ten apt-cdrom je presne to co by som potreboval.. len na nete som nasiel infos o tom ako cdrom pridat medzi repositories.. lenze som nenasiel nikde nic o tom ako tento CD-rom vytvorit.. :-/ respektive ako vytvorit CD s urcitymi packages..

Btw.. kde presne do systemu sa ukladaju balicky? Lebo ja som bol celi cas v tom ze ked pouzijem apt-get install balicek tak sa balickek stiahne, nainstaluje a potom sa odstrani..

Engi

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 243
trik s apt
« Odpověď #5 kdy: 19 Března 2007, 16:24:33 »
instaluju sa tu  
Kód: [Vybrat]
/var/cache/apt/archives
Intel Pentium 4 1700 Hz 640 DDR Nvidia GeForce FX 5200 128 RAM
OS: Kubuntu 6.10 + moje nesikovne ruky ktore ho casto d****u :D ... kazdy sa raz uci :D

Jakub Lucký

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3433
    • Jakub Lucký
trik s apt
« Odpověď #6 kdy: 19 Března 2007, 16:36:14 »
sem:

/var/cache/apt/archives/
FAQ-Často kladené otázky   Návody(wiki)     
Jakub@Life:~$ Ubuntu změnilo váš život, přejete si změny uložit?(Y/N)?
Děkujeme, že nekrmíte trolly Blogísek  :wq

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.