Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Off topic: mobilní internet O2  (Přečteno 3889 krát)

Jahodník

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 13
Off topic: mobilní internet O2
« kdy: 21 Února 2019, 00:54:52 »
Mám takovou záhadu.

Používal jsem neomezený širokopásmový mobilní internet Ufon (později Nordic Telecom), rychlost nic moc, ale stačilo. Když skončili, přešel jsem k O2. U Ufona jsem měl měsíční spotřebu dat cca 3,5 GB (nikdy přes 4 GB), tak jsem si myslel, že balíček 5 GB bude bohatě stačit, jenže se nestačím divit. Každý měsíc mi účtují překročení limitu a já tomu nemohu přijít na kloub. Na videa jsem koukal už tenkrát, styl surfování jsem nezměnil. Tehdy denně max 200 MB, dnes večer přes 900 MB jen to hvízdlo. Nechápu. Jak se mám dostat zpátky na původní spotřebu?
"Pan Kennedy právě rezignoval. Jsem novým prezidentem Spojených Států."

L. H. Oswald

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Off topic: mobilní internet O2
« Odpověď #1 kdy: 21 Února 2019, 15:10:04 »
900MB denne je uplne bezne. Je mozne ze si mal u predchadzajuceho operatora niektore data "zdarma" a nezapocitavali sa ti do spotrebovanych dat. Pripadne mal chybu v pocitani. :D
Dnes by som pri jednom pouzivatelovi a pri beznom surfovani(nie stahovanie hier a aktualizacii) odporucil minimalne 100GB/mes.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.