Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Mám nějaké dotazy ohledně Wi-Fi  (Přečteno 3111 krát)

ashilnayak2

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Mám nějaké dotazy ohledně Wi-Fi
« kdy: 09 Června 2020, 19:24:14 »
Ahoj! Mám pro vás báječné otázky o wifi pro skvělé lidi. Vzdal jsem se googlingu, protože jsem nenašel spoustu toho, co jsem se ptal.

Co je to wifi? Jak to funguje?

Co jsou směrovače a proč zesilují signály wifi? A co ty divné kabely, které ISP nikdy nepoužívají, co dělají? Co definuje „lepší“ router?

Brzy se chystám přestěhovat do bytu a četl jsem o rušení sousedů. Četl jsem o kanálech a o tom, jak by se měly používat 1, 6 a 11, protože provozuje něco rušení. Také laické vysvětlení toho všeho by mohlo pomoci. Co na toto téma doporučujete pro nastavení bytu pro rychlý a spolehlivý internet? Jako někdo, kdo hraje videohry poměrně často (mnoho hodin denně, ale pouze o víkendech a ve všední dny jednu hodinu denně, pokud ano). Jako hráč si nepřeji prchat bandwith od mých sousedů.

Zrychlí mi nákup mého vlastního wifi a vlastního soukromého připojení, nebo na tom nezáleží, protože wifi cestuje rádiovými vlnami bez ohledu na to, na kterém připojení je zapnuto?

Pokud někdo odpoví, děkuji mnohokrát za vaše problémy! Často může být obtížné něco vysvětlit nováčkům, takže si cením úsilí, které mi pomůže pochopit!

CyberCodeDroid

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 26

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.