Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: KDE Plasma, jak nastavit aktualizace?  (Přečteno 1014 krát)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
KDE Plasma, jak nastavit aktualizace?
« kdy: 02 Září 2020, 13:19:44 »
Jak nastavit, aby mě kubuntu 18 denně neupozorňovalo na nové aktualizace? Mám nastaveno týdenní upozorňování, ale "skutek utek'"
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4936
Re:KDE Plasma, jak nastavit aktualizace?
« Odpověď #1 kdy: 02 Září 2020, 13:54:48 »
Jak nastavit, aby mě kubuntu 18 denně neupozorňovalo na nové aktualizace? Mám nastaveno týdenní upozorňování, ale "skutek utek'"

Zkontrolovat zda se to tvoje nastavení "propíše" do přísl. konfig. souboru (nebo to zkontroluj/nastav pomocí dconf-editoru či Nastavení systému KDE). Pokud to problém nevyřeší, je to zřejmě bug.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:KDE Plasma, jak nastavit aktualizace?
« Odpověď #2 kdy: 03 Září 2020, 11:16:41 »
Nastavení aktualizací mám dobře, v dconfig-editoru jsem kontrolu aktualizací úplně zakázal. A stejně...

Nevím, kde hledat "příslušný konfig.soubor." :-(
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:KDE Plasma, jak nastavit aktualizace?
« Odpověď #3 kdy: 05 Září 2020, 11:47:37 »
Včera večer mi Plasma hlásila 7 balíčků k aktualizaci. Nic jsem neaktualizoval. Dnes ráno hlásí jen 4. Čím to je?
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

juwa2

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4936
Re:KDE Plasma, jak nastavit aktualizace?
« Odpověď #4 kdy: 05 Září 2020, 12:05:26 »
Něktré aktualizace mohly být vyřazeny.
A že sis nepoznačil které to byly - příště to udělej...

Ono je docela užitečné mít přehled co se kdy instalovalo/aktualizovalo. Pak se příčiny případných problémů hledají snadněji.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.