Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Boj proti Covid-19 na domácích počítačích  (Přečteno 8373 krát)

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« kdy: 03 Října 2020, 12:57:09 »
https://www.czechnationalteam.cz/content/boj-proti-covid-19-na-domcch-potach

PS: pokud by vadilo, tak to smažte. Já to považuji za dobrou věc, Boinc počítám už několik let a i když to "nežeru" tak jako většina lidí z CNT, tak přesto to považuji za důležité.

vawaver

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 381
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #1 kdy: 25 Února 2021, 15:01:43 »
BOINC mi beží už veľa rokov.
Aktuálne rakovina + Covid.

ikx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 472
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #2 kdy: 25 Února 2021, 19:02:35 »
...a dávka ludskej hluposti...nezabudnite nasadit maksu pri citani takych,a podobnych clankov... ::) ::) ::)

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #3 kdy: 25 Února 2021, 19:15:17 »
...a dávka ludskej hluposti...nezabudnite nasadit maksu pri citani takych,a podobnych clankov... ::) ::) ::)
No, pravdu díš, bratře... Uvažuji, že toto téma smažu, protože si myslím, že politika na server o linuxu nepatří a C19 je jasné politikum.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #4 kdy: 25 Února 2021, 20:10:29 »
Jasně, hledání léku na nemoc (ať už uměle vytvořenou nebo přírodní, to ať si každý rozhodne sám) pomocí distribuovaných výpočtů, které existují desítky let, je politika. Ty v*le, jděte už s tou paranoiou fakt někam... A @Marp, jestli to smažeš, tak doufám, že se budeš cítit jako velký king a že tě karma dožene, za blokování informací o důležitých věcech. Chtělo by to nejdřív si zjistit, o čem je řeč a vytáhnout hlavu z ******. Prej politika, dobrý vtip, takhle jsem se už fakt dlouho nezasmála 😂

ikx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 472
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #5 kdy: 25 Února 2021, 21:04:01 »
...sám na ludoprazdnej ulicy rano o piatej v maske...sam v aute za volantom v maske...cely den v maske...zmanipulovany ludia...v maske tazko dychaju,pneumonia,alebo virus...v skratke...

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #6 kdy: 25 Února 2021, 23:12:34 »
Jestli to tak děláš, tvoje věc, já nosím roušku jen tam, kde za její nenošení hrozí pokuta. Všude jinde dýchám kyslík a bude to tak i nadále. Občas se setkám s debilem, který třeba ke mě odmítne nastoupit do výtahu, ale hadr mě nedonutí nasadit. Každopádně je rozdíl šílet z pandemie, o které si můžeme myslet své a chovat se jako vypatlaný příslušník sekty covidovy a je rozdíl pomoct to nesmyslné šílenství ukončit. Já jsem zvolila tu druhou možnost a i díky mě bylo tak brzo očkování (že kvůli "vládě odborníků" není dostupné je věc druhá), i díky mě se přichází s léky a i díky mě skončí tohle šílenství dřív, než by to bez distribuovaných výpočtů skončilo. A jakmile skončí "rýmičkové šílenství", tak vrátím výzkum rakoviny, který jedu už pěkných pár let. Ale protože chci, aby byl co nejdřív zase normální stav, tak prostě počítám covid. Nikdo vás k tomu nenutí, dělejte si co chcete, klidně jako typičtí češi jen nadávejte, mě je to fuk. Ale já aspoň mám dobrý pocit, že proti tomu šílenství bojuju a dělám dobrou věc.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #7 kdy: 26 Února 2021, 01:29:13 »
Každopádně je rozdíl šílet z pandemie, o které si můžeme myslet své a chovat se jako vypatlaný příslušník sekty covidovy a je rozdíl pomoct to nesmyslné šílenství ukončit.
Sama jsi si odpověděla  ;)
Stačí si jenom najít definici "pandemie" a "epidemie". Třeba Wikipedie hovoří: "V ČR je to pro vyhlášení epidemie chřipky 1.600 až 1.800 nemocných na 100.000 obyvatel, významné jsou i další okolnosti, například trend, nakažlivost nebo úmrtnost."
Když vezmeme v úvahu, že "skutečně nemocných s C19" (nikoliv bezpříznakových/pozitivních!!! > viz níže), kteří jsou hospitalizováni, je nyní cca 7.000 lidí a cca 3.500 lidí je s lehkým průběhem v PN doma, tak to vychází na 105 nemocných na 100.000 obyvatel - takže žádná epidemie se nekoná! Už je to jasné i méně zručným v matematice???
K oné "bezpříznakovosti" - masmédia a politici se ohánějí nesmyslnými čísly, když za nemocného označují "pozitivního" člověka. Ovšem k "ne/spolehlivosti" PCR testů (které definují pozitivitu i na další respirační viry, včetně chřipkových virů A a B, nebo i obyčejné rýmy (!!!), je toto označování velice diskutabilní.

Respirační onemocnění (tedy chřipky, zápal plic, rýma i C19) není NIKDY BEZPŘÍZNAKOVÉ! To je to samé, jako by někdo tvrdil, že máte BEZPŘÍZNAKOVÝ průjem..., když žádný průjem nemáte. V medicíně STÁLE PLATÍ: Kde nejsou příznaky onemocnění, není nemoc!
Nemoc je patologický stav organismu, projevující se PŘÍZNAKY pro danou nemoc specifickými - toliko základní lékařská poučka!
Kde nejsou příznaky, tam nemoc není.

Politikum: Když bylo v listopadu 2020 hospitalizováno cca 8.100 "covidových" pacientů, vláda tvrdila, "že jsme na 90% kapacity nemocnic". V lednu 2021 to bylo cca 7.500 pacientů a vláda strašila, "že jsme absolutně na hraně". Na začátku února 2021, když se rušila zbytečná polní nemocnice v Letňanech, která stála daňové poplatníky 100 miliónů korun (!!!), bylo v nemocnicích cca 5.600 pacientů a vláda kvílela, "že jsme už za hranou". Tak jaká se tu hraje hra? Kdo hraje tu hru: "čím lépe, tím hůře?" Už jen tohle musí docvaknout i méně inteligentním jedincům...

Celý rok se nosily roušky (ve většině doma ušité, protože vláda nic!) a najednou se "jako" zjistí, že nejsou tak účinné a že radši respirátory? Stačí si dohledat několik rozhovorů s plk. Romanem Prymulou, kde naopak obhajuje roušky a o respirátorech tvrdil, že "chrání jen nositele, ale nechrání ty ostatní" (rozhovory lze dohledat na mainstreamu!). X odborníků (lékaři, biochemici, imunologové ap.) tvrdí, že zakrytí dýchacích cest je více zdraví škodlivé, než nějaký covid se smrtností v řádu 0,2 promile (!!!).

Jenže Hamáček (a jeho parta divných kamarádů s divnými firmami a se silnými vazbami na Čínu) nakoupili na jaře 2020 tuny respirátorů, které pak nenašly uplatnění (zůstaly ležet ve skladech), páč soudruh Prymula řekl ne (viz výše). Ale soudruh Prymula byl sestřelen (dokonce dvakrát - jednou z pozice 1. náměstka MZd a podruhé z pozice samotného ministra Zd!), takže Hamáček, Babiš, Havlíček a další melody boys začali čuchat, že je potřeba se na těch levných, čínských, šmejdsky vyrobených respirátorech bez platné certifikace a zcela neúčinných musí přeci něco vydělat. Takže od čtvrtka máme povinné respirátory! Kvalitu čínských výrobků snad nemusím připomínat, že? Jeden respirátor vyjde u výrobce cca 40-80 haléřů (!!!), ale lidé je kupují (v mylné představě, že je ochrání) za 40-80 korun za kus (!!!). To ani tohle lidem nedojde, že té bandě, co se nazývá vláda (i opozice) vůbec nejde o zdraví lidí? Že jim šlo a jde jen a POUZE o byznys? Za koho lobbuje Prymula a v jaké společnosti je předsedou? Že by něco kolem vakcín??? A kdo vlastní odběrná místa na C19 a kolik že stojí ten test??? Točí se zde miliardy, přátelé, a nikoho to ani netrkne??? To jsme jako národ fakt tak blbí?

Takže závěrem: Vůbec zde nejde o nějakou nemoc, vůbec jim nejde o zdraví obyvatelstva, to je jen hra a masmédia jim v tom sekundují. Tady jde o prachsprostý covidový byznys - s vakcínami (které nejsou otestované!), s ochrannými pomůckami, které nesou na krabicích jasné upozornění "No Medical", protože jsou určeny pouze pro prašné prostředí, proti smogu a max. proti pylům.
Proto, když vidím, jak těm grázlům chce někdo ještě pomáhat, tak se mi otevírá kudla v kapse.
PS: Na rakovinu a jiné skutečné choroby umírá ročně násobně více lidí než na čínskou chřipku. Tím pádem oceňuji, že se někdo této oblasti věnuje a podporuje to, ale c19 je fakt za hranou...
« Poslední změna: 26 Února 2021, 10:46:14 od Marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1070
    • Lords Of Tech
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #8 kdy: 26 Února 2021, 12:38:00 »
Vidim, ze sa nam tu objavil nesvar covid-popieracov. Z osobnej skusenosti (niekolko umrti v blizkom okoli) a svedectva rodinnych prislusnikov (obaja bratia lekari sluziaci par dni do tyzdna na Covid oddeleni) sa nejedna o ziadne sprisahanie ale realny problem. Je otazne, ci BOINC pomoze, ked uz mame funkcne a predovsetkym otestovane vakciny.

Je mile, ze ludia, ktori su mozno experti na spravu *nixovych systemov zaroven trpia strasnym Dunning-Krugerom ohladne inych zalezitosti a svojim vykladom neuplnych, zmatenych alebo doslovo dez-informacii mozno ovplyvnia mienku aj jednoduchsich, pripadne ovplyvnitelnejsich ludi.

Kazdopadne, zivot je prilis kratky na to, aby sa clovek hadal s ludmi presvedcenymi, ze odhalili zidojasterov medzi nami, takze za mna len tolko.
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #9 kdy: 26 Února 2021, 13:19:09 »
@Michal "Tylnesh" Kohútek ten se Bohužel objevuje všude. Fakt je ten, že tu je virus, který se šíří, není proti němu lék a lidé na něj umírají. Druhý fakt je ten, že vydaná nařízení jsou z větší části hloupá. Já se řídím vlastním rozumem, chráním sama sebe, tedy od jara nosím místo roušky respirátor FFP2 a to už od doby, kdy se říkalo, že je zbytečný (ale jen tam, kde je větší koncentrace lidí případně hrozba pokutou), chodím v maximální možné míře ven a to i přes zákaz vycházení (upřímně mě fascinuje, kolik lidí chodí okolo jedenácté v noci běhat 😮 ) a mám paradoxně lepší zdraví a lepší imunitu než dřívější roky. Dále jím hromady zeleniny a ovoce + vitaminové doplňky a snažím se cvičit víc než jindy .Autoimunitní onemocnění + invalidní důvod mi toho moc nedovolují, ale co už, snažím se co jen můžu a neměla jsem letos ani klasické nachlazení.

Jinak ty vakcíny máme i díky BOINC, tuším že právě Pfizer a Astra použili výsledky z Rosetty a F@H a proto máme funkční vakcíny za méně než jeden rok.

Mě to přijde, že spousta *nixových expertů jsou zároveň paranoidní a nemají zkušenosti se skutečným životem, neustále jen něco odsuzují, hlavně různé korporáty a často mi to přijde, že je to jen jejich názor nebo zbožné přání, protože to co tvrdí se míjí s realitou a třeba moje zkušenosti jsou úplně jiné, přitom bych už dávno měla přijít o všechna data, zálohy nemůžou fungovat, NSA na mě vede složku a podobné věrohodné plky.

Každopádně já v žádném případě nepopírám vážnost situace (i když to možná z některých mých vět mohlo vyznít), jen jsem proti nařízeným opatřením, protože např. zavřít prodejnu bot a nechat vedle otevřenou prodejnu květin nemá logiku. Zakázat chodit ven mezi devátou večer a pátou ráno také nemá logiku. Logiku by podle mě mělo zakázat prodej alkoholu všeobecně.

Jinak Michale upřímnou soustrast, hlavně ať nepřijdeš o nikoho blízkého. My se zatím úspěšně bráníme, ale možná i díky tomu nenošení roušek a zlepšování imunity, přitom já jsem doslova ohrožená kvůli své chorobě, i ta hloupá chřipka nebo obyčejné nachlazení pro mě může být kritické. Nicméně v mém okolí je jeden člověk, který měl Covid, 10 dnů strávil doma, po skončení karantény si dobrovolně zašel na test, na který nemusel a říkal, že to bylo jako slabší chřipka. Je to normální třicátník, nesportuje, nekouří, nejí moc zdravě, ale ani vysloveně nezdravě, prostě normálně žije. Pak znám člověka, který kvůli Covidu zemřel, na oběšení, protože už nevěděl kudy kam, jeho podnikání bylo natolik unikátní, že neměl nárok na žádnou kompenzaci, nevešel se do žádné tabulky a prostě už vyčerpal všechny rezervy a přišla k němu exekutorská veš. Pak znám holčinu, které dvakrát odložili operaci rakoviny, její onkolog z toho šílel, naštěstí se koncem listopadu dočkala a dopadlo to dobře. A nakonec znám paní, která potřebuje operaci kolene, má prasklý meniskus a že prý jí to odoperují až Covid skončí. To jsou naštěstí jediné zdravotní problémy z mého okolí... Vím, že Covid je svinstvo, že je dost nevyzpytatelný, ale chráním se co nejlépe a hlavně chráním sebe a tím i svou rodinu, fakt nevidím důvod, proč bych měla chránit stovku lidí v Kauflandu, když vím, že já jsem zdravá a potřebuju si to zdraví udržet.

@Marp: s něčím souhlasím, s něčím ne, radši bych to dál nerozebírala. Tady jde o BOINC a distribuované výpočty.
« Poslední změna: 26 Února 2021, 19:27:42 od Abby »

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #10 kdy: 26 Února 2021, 17:22:46 »
Marp:
Nejspíše nemáš ve všem úplně pravdu, ale nenech se nijak zatlačit a přizdít, protože zcela jistě je pravda to, že těch více vidoucích je vždy jen zlomek oproti těm, co trpí pštrosím syndromem, kteroužto pandemii považuji za nebezpečnější, než tu covidovou, kde opravdu je stať tvých argumentů víceméně průkazná.

Tito lidé, kteří těžko ze své pozice hlavy v písku mohou vidět více souvislostí, mají hlavu často tak hluboko, že někoho označí za popírače Covidu, aniž by k naplnění této skutkové podstaty vůbec došlo, protože tito lidé nepopírají virus samotný ani jeho rizikovost, nýbrž vyhodnocování, zpracování a prezentaci údajů, kde opravdu spousta věcí hapruje a nesouhlasí s jinými údaji. A hlavně popíráme smysluplnost, efektivitu a deklarovaný účel opatření nejen u nás.

Co v žádném případě nepopíráme, je závažnost celé situace, protože tento monstrózní korelát škodících bytostí a bytostí zaslepených, ohlouplých, naivních až sluníčkářských (kombinace obého), a jak se to projevuje na pozadí této kauzy, je daleko daleko nebezpečnější, než jakýkoliv samotný virus či jiný mikroorganismus, ať už se kolem něho dělá humbuk a je využíván k rozsáhlejšímu ovládání mas nebo ne.
Bohužel spíše tito lidé jsou často popírači jednak často i známých faktů a druhak logických vývodů jejich důsledků.
Bohužel na druhou, vláda rozumu již není v této rozjeté mašině příliš pravděpodobná, zatímco protesty a prostředky matky Země mohou zajít ještě daleko dál - nebylo by to poprvé v historii lidstva ...

Ještě takový dodatek -  je třeba si uvědomit, že chronická lehkomyslnost je de facto převrácená absolutní hodnota paranoii - tedy v podstatě totéž, se všemi důsledky a dopady ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #11 kdy: 26 Února 2021, 17:35:10 »
Není ani trochu divné, že restriktivních opatření je stále více a situace je stále jen horší???

Jednoduchá otázka, která jasně prokazuje, že něco je opravdu, ale opravdu velice a silně špatně. Inteligentní bytosti se mohou už jen dohadovat co že to přesně je ...

A když si k této otázce připočteme spoustu vysvětlení různých politiků a různých "odborníků", které postrádají elementární logiku - jako třeba ta kolem dalšího šíření viru od očkovaných lidí nebo jak je to s tou absencí běžné chřipky, tak už nějakou směrovku máme ...

Každopádně upřímnou soustrast všem, komu se něco ošklivého stalo či děje a k tomu pokud možno brzké pochopení co a proč se vlastně stalo. A také přání, aby jim někdo skutečně v jejich situaci pomohl.
To je daleko cennější, než tupá lítost a další reklama na roušky, špunty do uší, kolíčky na nosy, pásky přes obě oči a neoprénové kombinézy ...
« Poslední změna: 26 Února 2021, 17:40:16 od Ventero »
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

ikx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 472
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #12 kdy: 26 Února 2021, 17:52:54 »
...zatial dvaja pouzivatelia,ktory maju objektivny nazor na virus...a ostatny nech nosia pred pocitacom,a pri spani FFP2 non medical maksu...a nechajte sa zaockovat,aspon ja nemusim,nebudem mat od koho dostat virus....

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #13 kdy: 26 Února 2021, 19:31:21 »
Chce to jen trošku soudného rozumu... Nic víc!
Nepopírám, že zde nemoc není. Je. Ale mám důkazy, že je uměle vytvořená! Proč? Proč stojí elitám za to, aby decimovali a zavraždili miliony lidí starších 65 let? Další, snad už třetí, důchodová reforma???
To fakt nikdo nevidí?
OK, téma nezavřu ani nazamknu a budeme se tady o tom bavit. Klidně rozvineme diskuzi, ale z mé strany  (což se snažím dodržet), chci FAKTA, nikoli doměnky nebo sny...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #14 kdy: 26 Února 2021, 19:38:29 »
@Marp Jestli máš důkazy, že je Covid uměle vytvořený, dej je veřejnosti, podej žalobu nejen v ČR, ale i v EU a US a dokaž to. Upřímně, já si to taky myslím, ale důkaz pro to nemám jediný, pouze své domněnky.

Mimochodem, nic jiného než fakta jsem já osobně nenapsala, jedná se o mé zkušenosti doplněné o můj subjektivní názor. Jasně, těžko můžu doložit, že jsem např. zdravější než dřívější zimy a z bezpečnostních důvodů nebudu dokládat, že chodím v době zákazu ven 😊 Nicméně žádnou nepravdu jsem nenapsala.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #15 kdy: 26 Února 2021, 20:49:11 »
Kdo chce fakta - pro zajímavost, tak si může dohledat, že úplně první prokazatelně Cov2 pozitivní člověk je datován do listopadu 2019 v Milánu a u některých lidí se protilátky vytvořily už v září roku 2019, což naznačuje, že byli viru vystaveni. Tedy dříve, než je datován nejstarší případ ve Wu-Chan - prosinec 2019.
https://tn.nova.cz/clanek/vedci-odhalili-nejstarsi-znamy-pripad-covid-byl-v-evrope-driv-nez-se-myslelo.html
Zde už nepřijde až tak absurdní a čistě politické tvrzení čínských vědců, že virus, dle jejich výpočtů, pochází nejpravděpodobněji z Indie popř. z Ruska či oblasti jižní či střední Evropy.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-vedci-koronavirus-puvod-covid-19-pandemie-vznik-indie.A201129_102808_zahranicni_wass
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Boj proti Covid-19 na domácích počítačích
« Odpověď #16 kdy: 27 Února 2021, 09:38:06 »
Co se týče umělého vytvoření viru, tak zde mohou být různé úvahy.

Osobně to vidím tak, že nejspíše nejsme na úrovni, kdy bychom byli schopni vyloženě synteticky generovat živé organismy - leda, že by to na nás vypustili mimozemšťané či jejich genetičtí kříženci, např. jak zmínil Michal "židoještěry". Toto ovšem může mít rasistický podtext, dokonce pro 2 etnika zároveň, a politicky korektní termín je Reptilosemité.
Dávejte si prosím na ty termíny pozor, abychom tu neměli nějaké popotahovačky ..

Další úvaha je, že byl nějaký virus geneticky modifikován, to se však zatím neprokázalo a pochybuji, že se k tomu někdo přihlásí. Kde jsou ty časy, kdy se ke všemu špatnému po krátké dramatické pauze přihlásila IRA, ETA, Taliban nebo Hamaz, někdy i několik organizací zároveň, a hned měl člověk jasněji ...

Pakliže někdo přijde s důkazem, že virus ti a ti vyrobili, tak bude opět složité či nemožné prokázat, zda je toto tvrzení pravdivé či jen opět slouží politickým cílům.

Nakonec však třeba dojít k tomu, že není vůbec důležité zda byl vyvinut či upraven k nějakému účelu a nebo byl k tomu účelu použit v původním znění s titulky. Je jedno, jestli někoho umlátím hezky vysoustruženou a ozdobenou bejzbolkou nebo použiji velkou silnou větev, kterou jsem sebral pod stromem po vichřici. Důsledek je tentýž.
« Poslední změna: 27 Února 2021, 09:39:54 od Ventero »
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.