Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Macbook Ubuntu 22.04.1  (Přečteno 3416 krát)

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Macbook Ubuntu 22.04.1
« kdy: 19 Ledna 2023, 02:07:41 »
Hezkou noc . Dostal se mě do ruky notebook Macbook Pro 2017 s Ubuntu vše jde jak má jen klávesy F a dotyková část nad klávesnicí ani ťuk . Jinak vše jde jak má . Děkuji za nakopnutí navedení na správnou cestu . Na Googlu jsem našla , ale moc moudrá nejsem . Děkuji pěkně za odpovědi .
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1735
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Macbook Ubuntu 22.04.1
« Odpověď #1 kdy: 19 Ledna 2023, 09:15:47 »
No tak asi bude vhodné sem dát ty "nálezy", ať se máme od čeho odpíchnout...

Pokud je to třeba tohle (až na konci), tak tam je jasně popsáno, jak sérií příkazů v konzoli zprovoznit jak dotyk, tak F klávesy.

Zde je něco podobného.

Zjednodušeně řečeno se tam přidají nějaké drivery z Githubu a následně se nastaví.
« Poslední změna: 19 Ledna 2023, 09:39:15 od JirkaZ »

kočkopejsek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 89
  • www.jsmetransparent.cz
    • Bipolární porucha
Re:Macbook Ubuntu 22.04.1
« Odpověď #2 kdy: 19 Ledna 2023, 12:59:13 »
Děkuji pěkně pročtu si . Případně se optám  ;) .
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem. Děkuji Mattie

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.