Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Interný modem  (Přečteno 1078 krát)

pajkl

  • Host
Interný modem
« kdy: 31 Března 2007, 17:33:21 »
Dobrý deň. Vie mi, prosím, niekto poradiť či sa dá v ubuntu 6.10 pripojiť na net z interným modemom Connexant CX11252 HSFi ? Ak áno, kde by som mohol nájsť návod, lebo nič také som zatiaľ nenašiel. Ďakujem.

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Interný modem
« Odpověď #1 kdy: 31 Března 2007, 17:40:11 »
Jako první se podívejte do Systém → Správa → Sítě zda-li vám systém tento modem našel a pokuste se přes něj připojit.

pajkl

  • Host
Interný modem
« Odpověď #2 kdy: 31 Března 2007, 17:58:37 »
Nie tento modem vôbec nenájde, pripájam sa cez iný, externý..ten v pohode nájde. Na pripojenie používam Gnome PPP

Jakub Lucký

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3433
    • Jakub Lucký
Interný modem
« Odpověď #3 kdy: 31 Března 2007, 18:06:11 »
Takže vás vlastně jen zajímají možnosti toho interního? Nebo je na něco potřeba?
Protože pokud by to bylo nutné, pomohl bych vám googlit ale pokud si chcete hrát, hledejte na Googlu sám...

tip na dotaz: Connexant CX11252 HSFi Linux
FAQ-Často kladené otázky   Návody(wiki)     
Jakub@Life:~$ Ubuntu změnilo váš život, přejete si změny uložit?(Y/N)?
Děkujeme, že nekrmíte trolly Blogísek  :wq

pajkl

  • Host
Interný modem
« Odpověď #4 kdy: 31 Března 2007, 18:22:48 »
Ide mi len o to, že ten inerný mi vo windows fungoval lepšie, je stabilnejšie pripojenie, tento mi   zvykne stratiť spojenie. Nie je to zasa také hrozné, dá sa to použiť, ale iste uznáte, že to otravuje ak strácate spojenie. Ja som trochu googlil, ale našiel som len návod kde bolo treba upraviť jadro kernelu..a na také veci si ja ako začiatočník vôbec netrúfam a vlasnte ani neviem o čo presne ide.. A ďakujem za ochotu pomôcť.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.