Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Příští sraz Ubuntu ČR  (Přečteno 14963 krát)

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #25 kdy: 22 Dubna 2007, 11:24:05 »
Filip Dominec: Nejsem principiálně proti setkáním v Praze, dokonce těm argumentům o velikosti, hlavním městě a dostupnosti dobře rozumím, a proto by těch setkání tam mělo být rozhodně nejvíce. Na druhou stranu prostě není spravedlivé, pokud budou již tři setkání v Čechách a v největším městě a ani jedno z nich na Moravě v druhém největším městě aneb proč hudební skupiny a významné osobnosti dělají turné v několika městech po celé ČR - no zkrátka protože ví, že do Prahy všichni nepřijedou (nemohou/nechtějí) a že se jim nevyplatí na ostatní místa zapomenout. Já jen žádám to, aby jednou za přiměřený čas a počet setkání v Praze bývalo setkání také v druhém největším městě, na Moravě. Přijde mi to logické a zdůvodněné. Zda si obyvatelé třetího největšího města (Ostravy) a okolí, slezané, prosadí ještě tu, mě v tuto chvíli nezajímá, ale nevadilo by mi to. Je snad každému jasné, že pokud by někdy měl být sraz mimo Prahu, Brno je první smysluplný nápad v řadě. Také má dopravní spojení, také tu lidé chodí do škol (šestina obyvatel jsou studenti a jak vysoký je podíl studentů na uživatelích Linuxu je obecně známé)...

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #26 kdy: 22 Dubna 2007, 11:40:49 »
Souhlasím s Petrem. A protože se mi ozval i Ondra s nabídkou uskutečnění přednášky i v Brně (ovšem pokud to nebude organizovat on :) ), oslovím dvě zdejší největší VŠ (MUNI a VUT) a zkusíme, co se dá udělat. Myslím, že nebude problém zorganizovat větší akci vč. přednášek. Samosebou přepodkládám trochu širší účast než jen z řad "ubuntistů" nicméně si myslím, že případné setkání může následovat.
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

Martin Böhm

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 77
    • osobni stranky
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #27 kdy: 22 Dubna 2007, 12:18:03 »
Nemám problém s žádným větším městem, pokud je do něj dobrá vlaková/autobusová/silniční dostupnost a pokud to bude o víkendu. Pokud bude vypraven speciální "Ubuntu konvoj" z Prahy, rád si přisednu.

Jenda

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 671
    • http://launchpad.net/people/jenda
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #28 kdy: 22 Dubna 2007, 13:08:05 »
Taky bych se svezl ;) Nicméně autobusová doprava mezi Brnem a Prahou je tak dobrá, že v tom nevidím nejmenší problém. Akorát asi příště nechám doma ten velký počítač ツ
Navštivte nás na IRC: #ubuntu-cz @ irc.freenode.net
K mání trika a samolepky Ubuntu - případní zájemci nechť se mi ozvou.

waldo.pepper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #29 kdy: 22 Dubna 2007, 18:46:55 »
Citace: Jenda
Myslím, že by bylo docela zajímavé najít cosi jako 'populační těžiště' :)
Pardubice :-) střed světa
Najvjac peňazí sa utratí pri placení

Jony

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 500
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #30 kdy: 22 Dubna 2007, 21:11:30 »
Citace: Jony
Zdravím sdružení Ubuntu Praha... =)

... střed republiky je někde v úrovni Jihlavy... co vy na to ?... pragocentristé? =).
... když jsem s tím začal, tak mě nenapadlo, jak se někteří "pražáci" budou durdit... že Marpe =)

2marp ... mimochodem, co to je Chodov?... když jsem se v roce 1973 narodil (v Praze), tak tam snad ještě běhali bažanti a lišky dávaly dobrou noc =)... Ješte by jsi se mohl "krkat" s žižkovákama, že jsou "galérka" apod.
Chlape prober se Praha také není pupek světa...

Jsem rád, že v jiných tématech máte "plnou hubu" o popularizaci Ubuntu/linuxu a pak máte problém "zvednout svou velectěnou" a přijet mezi "prostý mimopražský lid" =) ... pokud se teda stále bavíme o Ubuntu ČR...

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #31 kdy: 22 Dubna 2007, 21:29:29 »
Hele, ale já jsem psal, že geografický střed republiky je na Vysočině - sice ne v úrovni Jihlavy, ale trochu výše a východněji...
Nejsem "pražák", ale už mnoho let tu pracuji a bydlím. Jinak jsem rodilý jihočech, z Budějic, ale vyrůstal jsem od 4 do 18 ve Slezsku a po vojně jsem bydlel 13 let na Vysočině, kousek od Žďáru n. S. a N. Města na Moravě - To jen pro pořádek.
Netvrdím, že je Praha pupek světa...
No a pokud zde hovoříme o Ubuntu ČR, pak je potřeba si uvědomit, že myšlenka i navrhované sdružení mají či budou mít původ v Praze. Takže si ujasněme, kdo by měl kam jezdit. Nevidím důvod, proč by se mělo jezdit na sraz Ubuntu ČR, kde se budou dolaďovat stanovy pro organizaci se sídlem v Praze, např. do Brna.
Až bude vše kolem sdružení jasné, pak nevidím problém, aby se určily třeba termíny, kdy se budou členové Ubuntu ČR scházet a aby se určily i města, aby se Ubuntu více zpopularizovalo. Taktéž různé akce mohou probíhat v různých městech - tomu se vůbec nebráním.  Takže takhle, ju?!
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Jony

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 500
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #32 kdy: 22 Dubna 2007, 21:58:04 »
2 marp ju (OK) =) ... asi o tom celé to prvotní "rýpnutí" bylo... aby se vše nepeklo JEN v Praze, byť je jasné, že to "gró" se tam dít bude...
... přece nechceme takovou tu "klasickou stranickou strukturu" (ústřední výbor, krajský,...) =)

... jsem rád, že Jenda nemá problém... asi mu odpustím i ty jeho "s" =)

2 merlin ... na VUTu fungovala dobře Studentská unie (FEI), myslím, že by s organizací mohla významně pomoci =)

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #33 kdy: 23 Dubna 2007, 07:42:36 »
Jony: jojo, uz se na tom pracuje, zda se, ze to opravdu nebude problem :)
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #34 kdy: 23 Dubna 2007, 09:02:16 »
Tak jsem na svůj blog hodil článek o třetím srazu, včetně fotek, které tam pořídil Vašek Čermák:
http://marp.blog.root.cz/0704/treti-sraz-ubuntu-cr-v-praze-2-cast
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Tomáš "Piškot" Petera

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 839
    • http://www.spolnet.cz
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #35 kdy: 23 Dubna 2007, 09:33:59 »
Filip Dominec: To trošku utopie, nezvládneme ani jeden sraz. Pokuď chcete diskutovat můžu se zeptat v ddm Horní Počernice, kolik by stál pronájem počítačové učebny.

+ zásuvky
+klid
+projektor
- bez piva
- asi to nebude zadarmo
Už to funguje ... tedy než se rozhodnu to zase poladit.

drat

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 394
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #36 kdy: 23 Dubna 2007, 10:01:00 »
Ale tady nevaldne zadna demokracie :). Proste napisu o ctvrtem srazu kdy zhruba by byl a at se hlasi lide kteri by meli zajem na nej prijit. Pokud bude jeden z moravy pak mu nezbyde nic nez jet do Prahy. Pokud to jich bude vic, pak by vylet na moravu mel nastat. Ja nerikam, ze tech lidi bude dost. Jen se tu handrkujou prazaci ze zbytkem republiky. Chapu ze marp ma pres 40 a nikam se mu nechce. Proste udelejte hrubej pruzkum kolik lidi z moravy by chtelo prijet a pak se handrkujte ;). Ale zalozte nove tady z tohohle uz je myslim cela morava otravena. Nadruhou stranu ja nevim kolik lidi tu je z moravy takze nechci delat zadne odhady.

Ondřej Surý

  • Host
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #37 kdy: 24 Dubna 2007, 11:10:14 »
Já jen nerozumím jedné věci. Proč by lidi z Prahy měli organizovat sraz v Brně?

Ten sraz by měli zorganizovat lidi z Brna a okolí (tedy ti, kteří tam ten sraz chtějí). Napsat to sem. Kdo z ostatních krajů včetně Prahy přijede, už bude na každém individuálně.

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #38 kdy: 24 Dubna 2007, 12:03:28 »
Citace: Ondřej Surý
Já jen nerozumím jedné věci. Proč by lidi z Prahy měli organizovat sraz v Brně?

Ten sraz by měli zorganizovat lidi z Brna a okolí (tedy ti, kteří tam ten sraz chtějí). Napsat to sem. Kdo z ostatních krajů včetně Prahy přijede, už bude na každém individuálně.
Nikde jsem si nevšiml, že by se někde někdo z Prahy nutil k organizaci. To postrádalo logiku. Zorganizují to lidé z Brna.

Jony

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 500
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #39 kdy: 24 Dubna 2007, 18:08:37 »
2 Ondřej ... cca šlo o to aby se "vrcholní představitelé" sdružení Ubuntu ČR také představili NAPŘÍKLAD v Brně, když už chtějí jednat jménem celé komunity uživatelů Ubuntu v ČR =)
.. a jestli se to vhodně skloubí s nějakou přednáškou na VUTu nebo s Invexem aby účastníci "zabili dvě mouchy jednou ranou", či jen tak někde v okolí ve sklípku =), to už je druhotná záležitost...

Kingskid

  • Host
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #40 kdy: 24 Dubna 2007, 18:11:50 »
Myslím, že má určitou logiku, když se uživatelé začnou setkávat v regionech a čas od času na nějakém větším srazu v Praze či Brně.
Pražáci zatím byli aktivnější (co se týká zorganizování srazu), nehledal bych za tím pragocentrismus. Na prvním srazu nás bylo asi jen šest, tolik by se určitě dalo dohromady i v Brně ;)

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #41 kdy: 24 Dubna 2007, 23:17:32 »
Citace: Petr Tomeš
Citace: Ondřej Surý
Já jen nerozumím jedné věci. Proč by lidi z Prahy měli organizovat sraz v Brně?

Ten sraz by měli zorganizovat lidi z Brna a okolí (tedy ti, kteří tam ten sraz chtějí). Napsat to sem. Kdo z ostatních krajů včetně Prahy přijede, už bude na každém individuálně.
Nikde jsem si nevšiml, že by se někde někdo z Prahy nutil k organizaci. To postrádalo logiku. Zorganizují to lidé z Brna.
Petře, ty už si lidově řečeno "nevidíš do pusy" - reaguješ jen tak, aby jsi jako reagoval? Nikdo z Prahy se snad nenutí k organizaci - ti z Prahy to organizují z nadšení. A pokud si takový sraz zorganizují chlapi z Brna a v Brně - jen lépe, pokud si sraz zorganizují lidi v Ostravě - taky fajn...
Ale pokud se bude jednat o věc, se kterou přišli Pražáci, je plně na nich, jak si to zorganizují oni. Pokud do sdružení vstoupí a budou vstupovat lidi odkudkoliv, musí přijmout za fakt, že sídlo je a bude v Praze a odtud se bude organizovat další činnost.

Reagovat na můj příspěvek opravdu nemusíš, protože Tvoje argumenty jsou dětinské - dítěti vzali hračku, že!?
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #42 kdy: 25 Dubna 2007, 11:01:35 »
marp: Laskavě se uklidni. Pokud se někteří samozvaní lidé rozhodli něco organizovat, musí být připravení na to, že se od nich něco očekává. A arogance to rozhodně není. Není to poprvé, co ona trojka organizuje jakási setkání, na kterých se údajně mají diskutovat důležité věci, a totálně nezvládá přípravu - kromě toho, že v minulosti informovala s tak malým předstihem, že to prakticky znemožňovalo účast některých zájemců, tak teď už pořádá několikáté setkání kde se mají diskutovat a přijímat stanovy. Bylo by opravdu hezké a vstřícné gesto, kdyby se jednou podívali jinam. Když to opravdu moc přeženu, tak si ani politici nemůžou dovolit pořád dřepět na jednom křesle v Praze. Tu vstřícnost již vyjádřili a já jsem za ni aspoň takhle rád. Takže mi tvé poznámky přijdou nyní opravdu mimo a nemístné. Pokud Ondřej nerozuměl tomu, proč by pražáci měli organizovat sraz v Brně a já mu na to odpovím, že to zde nikdo nechtěl, tak je to asi mimo rozsah tvého chápání, že to považuješ za reakci "jen tak" a dětinské argumenty. Dětinské je právě to, že ty žádné argumenty nemáš, a píšeš tu odvážná slovíčka, stačí se podívat na tvůj poslední příspěvek, pokud tedy vůbec tušíš, co to argument vlastně je.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #43 kdy: 25 Dubna 2007, 12:50:35 »
Toto je Tvůj první příspěvek v této diskuzi:

Citace: Petr Tomeš
Myslím, že by se slušelo, aby se oficiální reprezentace Ubuntu v ČR objevila také mimo Prahu. Připomínám, že Brno je druhé největší město a je přibližně stejně daleko od hlavního města i od třetího největšího města - Ostravy. Bylo by opravdu vhodné myslet také na Moravu, zvláště, když jde již o třetí sraz. Nebo rovnou řeněte, že se nedokážete nikdy dostavit nikam jinam.
Bavíme se zde o dalším srazu Ubuntu ČR, kde by se měly uvést stanovy občanského sdružení v závěrečné verzi a mělo by dojít k zorganizování zakládající schůze o. s. - o to zde celou dobu jde... a od počátku zde jde o srazy, které organizují lidé z Prahy. Proto se Ondra pozastavil nad tím, proč by měli lidé z Prahy organizovat sraz v Brně, protože to z tvých slov "vyzařuje"...

Všeobecně jsem pro, aby podobné srazy probíhaly i v jiných městech a předpokládám, že v Brně to zorganizují lidi z Brna - tak to naznačil i Ondra.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #44 kdy: 25 Dubna 2007, 13:57:58 »
marp: No tak právě proto, že se budou dolaďovat a diskutovat stanovy a organizování zakládající schůze o.s., tak by bylo nanejvýš slušné a vhodné, aby se k tomu mohli vyjádřit a diskutovat to i lidé nejen z Prahy. Pokud to nevíte, tak ti se k tomu mohli vesele vyjadřovat už několikrát, protože těch setkání bylo několik a těch polooficiálních ještě více...

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #45 kdy: 25 Dubna 2007, 14:46:31 »
1. Ano a proto je každý vítán, ať je odkudkoliv ;)
2. Vím a vyjadřovali se, alespoň písemně. A každý mohl přijet. A organizátoři to slušně a vhodně oznámili na tomto webu.
3. Holt je potřeba takové oficiální (a někdy i neoficiální) srazy připravovat a organizovat s dostatečným předstihem. Chce to nějakou marketingovou strategii, kde bude možnost připravit třeba pravidelné měsíční srazy v každém větším městě, nejen v Praze nebo v Brně...
4. Ideální by bylo, kdyby se udělal seznam všech "ubunťáků", aby byl přehled o nějakém geografickém rozšíření Ubuntu v ČR (myslím, že zde na fóru už takový nápad byl, ale nějak se to neujalo). Tak bude možnost vytvořit ve spojných místech jakési "nucleus" (používám termíny z Jun Fan Jeet Kune Do, kde byla podobná myšlenka, jak toto BU rozšířit po USA), které budou zastřešeny hlavní organizací.

Petře, někdy si myslím, že se chápeme a někdy mám pocit, jako by jsme byli oba z jiné galaxie a mluvili jeden o voze a druhý o koze.
Vše začalo tím, že jsi "naznačil" že v Praze se všechno peče a na Brno se "kašle". Nejsem tak dlouho "ubunťákem", abych mohl posuzovat přínos toho kterého člověka pro Ubuntu ČR. Jsem jenom (zatím) zapáleným fanouškem Ubuntu a chci se účastnit všeho okolo něj, protože si myslím, že Ubuntu jako takové má skvělé myšlenky a cíle - zatím jsem se účastnil jen posledního srazu a už se těším, až bude další a až bude nějaká organizace, které bych chtěl být právoplatným a prospěšným členem.
Klukům, kteří to celé organizují ve svém volném čase držím palce i u nohou a věřím, že to, co si usmysleli, to taky dodělají a myslím, že to bude ku prospěchu celé komunity Ubuntu v naší republice.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #46 kdy: 25 Dubna 2007, 17:41:59 »
marp: Ale my přece nejsme principiálně v rozporu, jezusmarja! Já ty kluky znám a vím, že je to musí hodně bavit a uznávám, že v řadě věcí měli pravdu a mnoho věcí jsem mohl komunikovat a dělat jinak, lépe a oni taky. Svět není ideální a ty chyby se prostě dělají. Jenže já se snažím udělat něco pro to, aby se jim předcházelo. A možná je na čase si odpočinout a zabývat se nějaký čas jinými věcmi, udělal jsem toho už docela dost a nebylo to doceněno. Já jsem přece hodněkrát sdělil, a klidně to napíšu zase a třeba ještě stokrát, že to všichni děláme ve svém volném čase bez nároku na odměnu a že nás to musí hodně bavit. Jenda, Ondra, Martin a další (včetně lokalizačního týmu) udělali spoustu věcí, kterým nerozumím vůbec a nemám o nich ani páru, nebo jen velmi trochu. A obdivuju je, protože bych to prostě neuměl a nedokázal. Jo, rozumím jim jako koza petrželi, ale právě proto do nich "nestrkám nos". Na druhou stranu jsou zde věci, kterým rozumím docela dobře, jinak bych asi nemohl dělat a studovat to, co dělám a studuju, a tam mi vadí, když se konstruktivní připomínky ignorují, přehlížejí, po dlouhodobé interní komunikaci se neřeší nebo nedostatečně podle mého názoru, či když už jsem dlouhodobě vystupňován a napadán, tak podle toho reaguji (někdy špatně). Svět není černobílý a neměla by se vidět jen ta černá, tak jako já ji nevidím na práci druhých, pokud se říká A, musí se říkat i B. Každou jednotlivou věc, každý příspěvek, co jsem za poslední 2 roky do Ubuntu vložil, a myslím, že jich bylo docela dost, se odvíjel od základního středobodu - uživatel na prvním místě a nic jiného (dopady každé změny na uživatele, zda negativa převáží nad pozitivy). Někdy něco dle mého názoru nebylo diskutováno dostatečně, a to je škoda. A nebo se zbytečně mrhalo příspěvky překladatelů, dlouhodobě a mohlo to být vedeno lépe. Je to jen názor, pokud si většina lidí myslela něco jiného, tak mám omezené možnosti, co s tím můžu dělat, to ale ještě nemusí znamenat, že ta většina má pravdu a přistupuje k tomu dobře.

Abych to shrnul. Ať se dělají srazy třeba i v Kotěhůlkách, každej den a ať se může zúčastnit kdokoliv, ať vládne přátelská atmosféra. Já budu určitě jedině moc rád. Ale pokud chce část komunity zakládat sdružení, pak ať se k tomu přistupuje trošku jinak, než že to bude třikrát diskutovat pět, deset lidí v Praze u stolu na třech setkáních. Z mého pohledu nění problém jednou za čas, za určitý počet setkání nebo prostě někdy, aby se ta oficiální reprezentace objevila i jinde. A Brno je tou nejlogičtější možností, která připadá v úvahu (jako první). Nic víc, nic míň.

Pokud v tom celém chce někdo vidět něco jiného (negativního), tak si to v tom prostě vždycky najde, ale to už není můj problém.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #47 kdy: 25 Dubna 2007, 19:00:22 »
Hezké, to je vidět, že jsme skoro ze stejného těsta...

Máme na tu pravou podstatu stejný názor - jen si v tom slovíčkaření někdy nerozumíme a chytáme se chybiček, které ten který udělá v textu :)

Asi by to chtělo míň kecat a víc jednat - myslím tím za nás oba a nehledej v tom něco jiného...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #48 kdy: 25 Dubna 2007, 19:04:17 »
marp: Hmm, to zní dobře, to se mi líbí. :)

Jony

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 500
Příští sraz Ubuntu ČR
« Odpověď #49 kdy: 25 Dubna 2007, 20:36:21 »
Mám z vás radost =) .. není nad to si porozumět

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.