Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 284880 krát)

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #300 kdy: 09 Listopadu 2010, 11:33:21 »
Dovolte mi tuto větu lehce pozměnit:

Mimochodem, dnes jsem pustil MacBook u kterém jsem si myslel, že už mám vyřešené potíže s blikáním displeje. No, a pomrkává tu na mě zas jak vzteklej. Právě se mi stahují nové aktualizace driveru intel, jdu se opět modlit, že se to vyřeší. Sám si bohužel nové drivery schopen napsat nejsem. A myslím, že mi je nenapíší ani v servisu

To zní blbě co? Protože je to úplný nesmysl... A vo tom to je...
Hele, jak jsem říkal, v mém okolí je několik lidí kteří macy mají. Že by to zas byla taková pohoda a lahoda jak se tady snažíš naznačit, to tedy fakt není. Když mac šlape, tak je to krása. Když se něco rozbije (a stejně jako každý jiný kus HW se rozbije), tak je podpora v česku tragická. To se pak ten feel poněkud kazí.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #301 kdy: 09 Listopadu 2010, 11:34:56 »
rekl bych, ze kutil je jednoduse ten, kdo nema na maca ..

Nesouhlasím, není to penězi, kutilem se člověk narodí. Je to jiný živočišný druh (ne lepší, ne horší, ale jiný).
« Poslední změna: 09 Listopadu 2010, 11:39:19 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #302 kdy: 09 Listopadu 2010, 11:36:38 »
....kteří macy mají. Že by to zas byla taková pohoda a lahoda jak se tady snažíš naznačit, to tedy fakt není.


...bliká jim displej, stahují často nějaké ovladače?

Stejně si myslím, že nižší obliba Maců je způsobena tím, že bastlení s nimi je obtížnější a díly jsou dražší...
« Poslední změna: 09 Listopadu 2010, 11:51:15 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #303 kdy: 09 Listopadu 2010, 11:41:22 »

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #304 kdy: 09 Listopadu 2010, 11:42:14 »
Když se něco rozbije (a stejně jako každý jiný kus HW se rozbije), tak je podpora v česku tragická. To se pak ten feel poněkud kazí.

Proto nemám Ferrari, servisů je v Česku proklatě málo...

Jinak: mám strach, že když se mi výrobek rozbije, nebudu mít peníze na jeho opravu, tudíž je výrobek špatný...
« Poslední změna: 09 Listopadu 2010, 11:48:58 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #305 kdy: 09 Listopadu 2010, 11:46:09 »
Když se něco rozbije (a stejně jako každý jiný kus HW se rozbije), tak je podpora v česku tragická. To se pak ten feel poněkud kazí.

Proto nemám Ferrari, servisů je v Česku proklatě málo...
Uf, srovnávání, to tu dlouho nebylo.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #306 kdy: 09 Listopadu 2010, 12:11:53 »
Když si člověk který nikdy neviděl Windows koupí notebook HP 2540p, tak se mu po prvním spuštění zobrazí průvodce po instalaci windows 7, kde zaškrtne odkud je a jakou che klávesnici. Pak jen čeká, a výsledkem je pro něj funkční systém. Že je nezabezpečený a že je tam potřeba tak jako tak mraky věcí poladit je laikovi zcela u p*dele. Taky je mu u zadku, že za tohle nemůže Linux jako takový, ale výrobce HW který na něj prdí. Prostě za půl hodiny funguje bez študování čehokoli. Tak to prostě je. Já si nestěžuju, já si tam ten Linux nakonec snad nějak narvu, ale dokážu se naprosto jasně vcítit do situace člověka který bude říkat, že Linux je na instalaci moc složitý.

Mimochodem, dnes jsem pustil ntb u kterém jsem si myslel, že už mám vyřešené potíže s blikáním displeje. No, a pomrkává tu na mě zas jak vzteklej. Právě se mi stahují nové aktualizace driveru intel, jdu se opět modlit, že se to vyřeší. Sám si bohužel nové drivery schopen napsat nejsem. A myslím, že mi je nenapíší ani v servisu.

Iljušine, Iljušine, s tebou je těžká řeč.
Podle tvé logiky by se za "problém" dalo považovat třeba i to, že najít si "dobrou babu" je mnohem náročnější a složitější, než sbalit šlapku u silnice. Ano, je to tak. Ale je to, troufám si tvrdit, v pořádku :-)

On

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1136
    • Operační systémy
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #307 kdy: 09 Listopadu 2010, 12:50:50 »
Podle tvé logiky by se za "problém" dalo považovat třeba i to, že najít si "dobrou babu" je mnohem náročnější a složitější, než sbalit šlapku u silnice. Ano, je to tak. Ale je to, troufám si tvrdit, v pořádku :-)

:-)) To bylo dobrý

Když si člověk který nikdy neviděl Windows koupí notebook HP 2540p, tak se mu po prvním spuštění zobrazí průvodce po instalaci windows 7, kde zaškrtne odkud je a jakou che klávesnici. Pak jen čeká, a výsledkem je pro něj funkční systém. Že je nezabezpečený a že je tam potřeba tak jako tak mraky věcí poladit je laikovi zcela u p*dele. Taky je mu u zadku, že za tohle nemůže Linux jako takový, ale výrobce HW který na něj prdí. Prostě za půl hodiny funguje bez študování čehokoli. Tak to prostě je. Já si nestěžuju, já si tam ten Linux nakonec snad nějak narvu, ale dokážu se naprosto jasně vcítit do situace člověka který bude říkat, že Linux je na instalaci moc složitý.

Já mám notebook HP ProBook 6550b a musím konstatovat, že rozhodně zaškrtnutí své lokality nestačilo...chtělo to X dalších kravin a po instalaci totéž...
Že je třeba systém zabezpečit laikovi opravdu je zcela u p*dele, když se mu ale pak systém rozhodí, tak jak asi tento problém odstraní, když je mu to tak strašně u p*dele...stejně si toho kamaráda na opravu pozve...dělal jsem to imrvére, vím o čem mluvím....dokud jsem dotyčné nepřesvědčil o linuxu...ano, já jim to nastavil, já jim to instaloval...stejně jako Windows....tak proč mě teď nikdo neotravuje s tím, proč mu něco nefunguje??

Kdo si linux instaluje, tak mu nemůže být jedno, jestli na podporu HW výrobce "prdí"...Linux se nesnaží být na prvním místě v marketingu, jeho prioritou není trhat rekordy v používání ...no jo, kdyby byl nejlepším OS, tak samozřejmě supr, pokud se jím ale nestane, nic se neděje..lidi, kteří linux chtějí musí tohle pochopit. Kdo na linux přechází kvůli jeho "ceně", musí počítat s tím, že je třeba se něco naučit ...kdo na něj přechází ze zvědavosti, tak je laborování a učení podmínkou/samozřejmostí.. Nikdo nikoho nenutí zůstat na OS, který je zcela zdarma...nelíbí se? Auf wiedersehen...

Kdo přechází na linux z windows, dovolil jsem si převzít článek a jen malinko ho zpřehlednit...jeho autor nejsem já (je uveden na konci článku), trefnější popis jsem nikde nenašel

http://operacni-systemy.eu/index.php?content=linux_neni_windows
« Poslední změna: 09 Listopadu 2010, 12:53:03 od On »
Asus M2A-VM HDMI, Athlon 64 X2 4800+, 4GB DDR2/800Mhz,Powercolor HD 2600 XT, Ubuntu 10.10
Být posledním nevadí, ale nikdy nesmíte být poslední dvakrát po sobě - Iacocca

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #308 kdy: 09 Listopadu 2010, 12:59:50 »
Ale já to neobhajuju, chápeš? Taky netvrdím, že je to v pořádku. Jen konstatuju, že  Windows si dnes v drtivé většině nainstaluješ mnohem jednodušeji než Linux. To je fakt se kterým tu my nic nenaděláme.

1) nové sestavené PC jsou od výrobců pro windows připravené a pro jejich rozjetí do provozuschopného stavu (v případě, že už nejsou předinstalované) nepotřebuješ nic, jen vyplnit pár formulářů.
2) neznalý laik si nesestavuje svá vlastní PC, ti kteří se do toho dají, ti si už nějak poradí.
3) linux podporu (nejen) nejnovějšího hw velmi často nemá.

Můžeme protestovat, můžeme si stěžovat, ale to je asi tak všechno co s tím můžeme dělat. Myslím, že o tomhle je celé vlákno. Že je tu strana která to nechce řešit či si s tím neporadí i kdyby chtěla (ta si tu vylévá srdíčko) a pak je tu druhá strana těch, pro které je buď instalace Linuxu trivka, či kteří zabojují a nějakým způsobem si linux nakonec rozchodí. Protože je to buď baví nebo si uvědomují, že se jim to (pro jejich potřeby) ve finále nakonec vyplatí.

Je tu argumentováno, že i při instalaci windows se neznalý uživatel může dostat do potíží, ale ruku na srdce, na kolika nových počítačích se mu to stane? A i poučený laik si pak dokáže nainstalovat antivirus (nebo mu s tím pomůže syn souseda). Jen proto, že jsme na fóru Ubuntu a že používáme linux si přece nebudeme nalhávat, že pravděpodobnost úspěšné instalace operačního systému "kutilem" je z pohledu Win/Lin fifty fifty.

A ještě jednou - neobhajuju to, jen to konstatuju.

On

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1136
    • Operační systémy
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #309 kdy: 09 Listopadu 2010, 13:21:40 »
Ale já to neobhajuju, chápeš? Taky netvrdím, že je to v pořádku. Jen konstatuju, že  Windows si dnes v drtivé většině nainstaluješ mnohem jednodušeji než Linux. To je fakt se kterým tu my nic nenaděláme.
to neni pravda !!

pominu-li onen driver hell pokud nemas oem windows (z recovery partisny) na znackovem hardwaru, tak instalace windows **NENI JEDNODUSSI NEZ UBUNTI (nebo jakejkoliv jinej) INSTALLER** kdy po dokonceni obvykle bezi vse plne pripraveno ..

S tím také souhlasím ..

To Iljusin:

Citace
Je tu argumentováno, že i při instalaci windows se neznalý uživatel může dostat do potíží, ale ruku na srdce, na kolika nových počítačích se mu to stane? A i poučený laik si pak dokáže nainstalovat antivirus (nebo mu s tím pomůže syn souseda).
To samé platí o linuxu...

Také si nejsem uplně jistý, jestli jsi pochopil ty mě .. Bereš PC, které je předpřipraveno pro instalaci Windows a následnou instalaci Windows. Nu dobrá tedy, složím PC, které bude předpřipravené pro instalaci Ubuntu. Vezmem dva naprosto neznalé lidi, kteří budou tyto OS instalovat. Podle mě, kdo bude instalovat Ubuntu na tom z pohledu výbavy a zabezpečení bude hned po instalaci lépe ...pominu samotnou instalaci, kterou by snad, pokud umí číst, zvládli..

Ale nejde ani tak o to, kdo by na tom byl lépe...Chci tím jen říct, že dva neznalí při stejných podmínkách dopadnou naprosto totožně...

A není argument, že si nebudu skládat PC podle systému ...budu! Linux je v současné době prostě takový, chceš Linux? Musíš mít HW podporované. Je to prostě podmínka pro bezproblémový chod ..všichni víme, že windows je podporovanější a proto tedy univerzálnější, to je jasné, o tom řeč není ... když chcem srovnávat systém, tak na sestavách, aby oba systémy ze sebe vytěžily maximum...jedině takhle se dá srovnat samotný systém...Na podporu HW se brečí jinde :-)

A to není zaměřeno proti tobě Iljusine, chápu že konstatuješ, že neobhajuješ...já jen vysvětluju, jak to vidím já
« Poslední změna: 09 Listopadu 2010, 13:26:37 od On »
Asus M2A-VM HDMI, Athlon 64 X2 4800+, 4GB DDR2/800Mhz,Powercolor HD 2600 XT, Ubuntu 10.10
Být posledním nevadí, ale nikdy nesmíte být poslední dvakrát po sobě - Iacocca

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #310 kdy: 09 Listopadu 2010, 14:17:47 »
To On: Já nepolemizuju s teoretickým stavem, "když vezmu dva vyladěné počítače pro daný OS". Tam samozřejmě instalace Ubuntu vyhrává, protože je fakt snadná a rychlá. Vy mi tu celou dobu říkáte, jak by se co mělo dělat (vybírat HW podle kompatibility, nechat instalovat odborníkem atp.) a já vám říkám, že to je zcela mimo běžnou realitu. Tak to není a nikdy nebude. Běžnej člověk si koupuje počítač v Alze, CZC, Mironetu, Softcomu, ..., Tescu apod. Takže když jako vstupní parametr do našeho kvízu vezmeme skutečnost a nikoli ideální představu, tak skončíme na tom, že instalace Ubuntu je díky neznalosti uživatelů, nepodpoře hw od výrobců a nízké penetraci "linuxových znalců" mezi obyvateli daleko častěji odsouzená k neúspěchu. Toť vše.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #311 kdy: 09 Listopadu 2010, 14:58:21 »
Nevíte proč instalace Ubuntu neobsahuje svobodný ovladač wifi broadcom? A nenainstalované balíky rectricted?
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #312 kdy: 09 Listopadu 2010, 15:01:08 »
.. nektere Tve nazory jsou prilis zobecnujici ..

Vo tom to je, zobencit to.

Přece se nebudeme stále dokola bavit o konkrétním sousedovi, co má bezproblémové PC s W98, konkrétní tetě, co má problémy s mikrovlnkou a konkrétní šlapce z E55, která nemá problém s ničím...
:-)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #313 kdy: 09 Listopadu 2010, 15:23:08 »
Já nepolemizuju s teoretickým stavem, "když vezmu dva vyladěné počítače pro daný OS". Tam samozřejmě instalace Ubuntu vyhrává, protože je fakt snadná a rychlá. Vy mi tu celou dobu říkáte, jak by se co mělo dělat (vybírat HW podle kompatibility, nechat instalovat odborníkem atp.) a já vám říkám, že to je zcela mimo běžnou realitu. Tak to není a nikdy nebude. Běžnej člověk si koupuje počítač v Alze, CZC, Mironetu, Softcomu, ..., Tescu apod. Takže když jako vstupní parametr do našeho kvízu vezmeme skutečnost a nikoli ideální představu, tak skončíme na tom, že instalace Ubuntu je díky neznalosti uživatelů, nepodpoře hw od výrobců a nízké penetraci "linuxových znalců" mezi obyvateli daleko častěji odsouzená k neúspěchu. Toť vše.

Jasně. Lidí, kteří čtou Karla Čapka bude zřejmě vždy mnohem méně než těch, kteří "čtou" Blesk a podobné bláboly. No a co má být? Je snad Čapkovou chybou, že neoslovoval "široké masy"? Měl nebo má snad linux ambice vytlačit widle? A bylo by snad správné, kdyby linux lezl do zadku pologramotným uživatelům počítačů s vědomím toho, že jejich systém bude po instalaci typu "klikni OK, OK, OK, ..." nezabezpečený a stabilní asi tak, jako domeček z karet? O co ti vlastně jde?

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #314 kdy: 09 Listopadu 2010, 15:36:52 »
Někdo čte Čapka, jinej Peroutku...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #315 kdy: 09 Listopadu 2010, 15:49:11 »
Někdo čte Čapka, jinej Peroutku...

Toho jsem raději nezmiňoval, to by mohl být už příliš silný kalibr :-)

On

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1136
    • Operační systémy
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #316 kdy: 09 Listopadu 2010, 17:06:16 »
Já nepolemizuju s teoretickým stavem, "když vezmu dva vyladěné počítače pro daný OS". Tam samozřejmě instalace Ubuntu vyhrává, protože je fakt snadná a rychlá. Vy mi tu celou dobu říkáte, jak by se co mělo dělat (vybírat HW podle kompatibility, nechat instalovat odborníkem atp.) a já vám říkám, že to je zcela mimo běžnou realitu. Tak to není a nikdy nebude. Běžnej člověk si koupuje počítač v Alze, CZC, Mironetu, Softcomu, ..., Tescu apod. Takže když jako vstupní parametr do našeho kvízu vezmeme skutečnost a nikoli ideální představu, tak skončíme na tom, že instalace Ubuntu je díky neznalosti uživatelů, nepodpoře hw od výrobců a nízké penetraci "linuxových znalců" mezi obyvateli daleko častěji odsouzená k neúspěchu. Toť vše.

Jasně. Lidí, kteří čtou Karla Čapka bude zřejmě vždy mnohem méně než těch, kteří "čtou" Blesk a podobné bláboly. No a co má být? Je snad Čapkovou chybou, že neoslovoval "široké masy"? Měl nebo má snad linux ambice vytlačit widle? A bylo by snad správné, kdyby linux lezl do zadku pologramotným uživatelům počítačů s vědomím toho, že jejich systém bude po instalaci typu "klikni OK, OK, OK, ..." nezabezpečený a stabilní asi tak, jako domeček z karet? O co ti vlastně jde?

Asi zase souhlasím :-)

Iljusin to jistě myslí dobře...že budou widle univerzálnější a tudíž pro většinu lidí "jednodušší", to je fakt, který si spousta lidí myslí a něco na tom třeba bude.. já se už na tuto problematiku dívám trošku z jiného pohledu. Jak zmínil mka, výsadou linuxu prostě není vytlačit Win...kdo linux chce, tak pro to něco udělá...řešit, co je pro koho jednodušší a jestli je to opravdu jednodušší je diskutabilní...v mém okolí lidi kupují PC tak, že osloví mě...a když si koupí noťas, stejně jim to předinstalovává někdo z okolí, ne oni sami...ale to je jedno, každý to má v okolí jinak..neřešit :)
Asus M2A-VM HDMI, Athlon 64 X2 4800+, 4GB DDR2/800Mhz,Powercolor HD 2600 XT, Ubuntu 10.10
Být posledním nevadí, ale nikdy nesmíte být poslední dvakrát po sobě - Iacocca

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #317 kdy: 09 Listopadu 2010, 17:14:19 »
Iljusin to jistě myslí dobře...
O tom bych si dovolil pochybovat. Ale třeba je za tím pouze nějaký z těch "dobrých úmyslů", jimiž jsou lemovány cesty do p... (dosaďte si, co je vám bližší).

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #318 kdy: 09 Listopadu 2010, 18:48:57 »
To se mi snad jen zdá

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #319 kdy: 09 Listopadu 2010, 19:16:42 »
@mka:
mel bys brzdit, uz to trochu prehanis...
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #320 kdy: 09 Listopadu 2010, 19:19:58 »
Copak, napsal jsem snad něco nesalónního? :-)

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #321 kdy: 09 Listopadu 2010, 19:41:36 »
Já si taky přihřeji polívčičku. Myslím si, že bohužel jste obě  :)znesvářené strany argumenty trošku někde jinde. Starost linuxáka je, aby mu jakékoli distro, které si vybere, po instalaci chodilo. A tomu by měl přizpůsobit jak své znalosti, tak železo. Pokud to dělá jinak, má smůlu. To se týká i výběru aplikací, driverů a podobně. Nezáleží na tom, kdo mu pomůže ale jak mu pomůže a jestli si z pomoci něco vezme.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #322 kdy: 09 Listopadu 2010, 20:45:11 »
Já si taky přihřeji polívčičku. Myslím si, že bohužel jste obě  :)znesvářené strany argumenty trošku někde jinde. Starost linuxáka je, aby mu jakékoli distro, které si vybere, po instalaci chodilo. A tomu by měl přizpůsobit jak své znalosti, tak železo. Pokud to dělá jinak, má smůlu. To se týká i výběru aplikací, driverů a podobně. Nezáleží na tom, kdo mu pomůže ale jak mu pomůže a jestli si z pomoci něco vezme.

K++
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #323 kdy: 09 Listopadu 2010, 20:48:01 »
Holky, jakou si mám koupit řasenku ? od Chanelu nebo od Rimmelu ?

proboha běžte na pivo, kazíte mi tu topic
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #324 kdy: 09 Listopadu 2010, 22:20:22 »
Holky, jakou si mám koupit řasenku ? od Chanelu nebo od Rimmelu ?

proboha běžte na pivo, kazíte mi tu topic

..od Maxe Factorů. A nezapomeň něco na pěkný gotický stíny:)
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.