Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 286415 krát)

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #600 kdy: 10 Října 2011, 15:56:53 »
Ne k mému názoru ale k názoru většiny. Jsem tu asi jediný kdo se tu opováží oponovat. Ostatní zdá se jenom pochlebují.
« Poslední změna: 10 Října 2011, 16:03:02 od Dr Fuss »

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #601 kdy: 10 Října 2011, 15:58:56 »
Jediný povolaný je Bůh.

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #602 kdy: 10 Října 2011, 16:10:28 »
To jsem netušila že máte teologické vzdělání .  Chtěla sem na Váš příspěvek reagovat. Ale to se sem rozhodně nehodí .  Případně zkuste jinou distribuci třeba najdete „dokonalé distro“ .




« Poslední změna: 10 Října 2011, 16:13:18 od BSG Sharon Valerii »

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #603 kdy: 10 Října 2011, 16:11:25 »
Ne k mému názoru ale k názoru většiny. Jsem tu asi jediný kdo se tu opováží oponovat. Ostatní zdá se jenom pochlebují.

Hele, nebyls taky náhodou za mlada ve Straně? Já jen že ta měla v oblibě ohánění se většinou, ale jakmile došlo na to vyjmenovat alespoň několik příslušníků té většiny, tak byli v koncích...

Jinak:
Jestli se ti (plným právem, pochopitelně) nezamlouvá současný stav ubuntu, co ti brání udělat si vlastní Fussbuntu přesně podle svých představ? Ovšem pokud to neumíš, tak to ti holt asi nezbyde nic jiného než spokojit se s tím, co udělají jiní. A pokud by se ti snad zdálo, že je pro tebe ubuntu nepřijatelné, neradi, leč přes slzy v očích statečně přijmeme zprávu, že jsi se rozhodl povznášet chvíli zase nějaký jiný operační systém.

(Mimochodem, aktuální verze je, pokud se nepletu, buď 10.04LTS nebo 11.04 a brzy nude na světe 11.10, takže nějaké 10.10 je už poněkud...)

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #604 kdy: 10 Října 2011, 16:47:15 »
Pro   mka :

Asi jsem tvoje soukmenovce příliš urazil, když se uchyluješ k této argumentaci. Vypadá to že už nevíš po čem by jsi sáhl.

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #605 kdy: 10 Října 2011, 16:53:26 »
Vida jak to šlo rychle opravit ve Wiki ten popis umístění programu Přidat/Odstranit. Holt se musí chtít no!

Rover623

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #606 kdy: 10 Října 2011, 16:59:42 »
Tak já třeba používám 10.10, protože na 11.04 mi nefunguje regulace podsvícení a o uzavřeném ovladači pro kartu nVidia bych raději mlčel.

Nicméně situace kolem Linuxu je mnohonásobně lepší než u Windows, lidé kolem Linuxu s vámi alespoň mluví, zkuste si něco takového u Windows.

Wiki pro Windows není, jediné co máte je někdy dost bídná nápověda (která je v Linuxu také), jinak si můžete koupit knížku. Fóra pro Windows jsou dost k ničemu, nějakou kloudnou radu tam skoro nedostanete a pokud se jedná o nějaký jednoduchý problém (jde to jednoduše naklikat), tak odpověď sice dostanete, ale obvykle s přídomkem, že jste ....

Podpora pro Windows skoro nefunguje, v horším případě se na vás vykašlou, v tom lepším dostanete odpověď, že o problému vědí a že se to řeší, jinými slovy, za 2 roky si kup novej systém, kde to bude opraveno.

Stačí se jenom podívat jaká komunita omezenců (čest výjimkám) ve větší míře teď navštěvuje zive.cz a zkuste takovou komunitu "IT odborníků" požádat ať vám sepíše Wiki na W7, za 10 let budete mít tak polofunkční úvodní stránku

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #607 kdy: 10 Října 2011, 17:14:55 »
vite co ? davam vam rok, maximalne dva - teda co to kecam - den, maximalne dva ..

pokud se v tohle threadu bude dal predvadet takovahle freak-show tak to proste smazu ;)

@Dr.Fuss - a ty prosim - specialne ty - cti 4x-5x (a premejslej o tom) vsechno co napises pred tim, nez kliknes na cudlik ``Poslat''
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #608 kdy: 10 Října 2011, 17:21:53 »
vite co ? davam vam rok, maximalne dva - teda co to kecam - den, maximalne dva ..

pokud se v tohle threadu bude dal predvadet takovahle freak-show tak to proste smazu ;)

DO IT!
« Poslední změna: 10 Října 2011, 17:24:19 od mka »

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #609 kdy: 10 Října 2011, 17:29:40 »
Nevím, jestli něco lépe ilustruje důsledky nemožnosti "odhlášení se" z tématu (tedy udělat něco, aby se mi ve chvíli, kdy už mám toho kterého vlákna plné zuby, přestaly veškeré nové příspěvky zobrazovat v unreadreplies) než toto vlákno...

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #610 kdy: 10 Října 2011, 17:32:18 »
Nevím, jestli něco lépe ilustruje důsledky nemožnosti "odhlášení se" z tématu (tedy udělat něco, aby se mi ve chvíli, kdy už mám toho kterého vlákna plné zuby, přestaly veškeré nové příspěvky zobrazovat v unreadreplies) než toto vlákno...
jj .. to znam ... to vyse byl muj prvni prispevek do vskutku jednoho z nejdementnejsich vlaken zde ... uz je to tady, uz me to upozornuje :P .. musim s tim neco udelat .. jinak obecna rada zni:

neprispivej do dementnich vlaken ..
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #611 kdy: 10 Října 2011, 17:46:57 »
jinak obecna rada zni:
neprispivej do dementnich vlaken ..
Spíš:
Nepřispívej raději vůbec nikam, neboť nikdy nevíš, kdy se zpočátku celkem nevinné vlákno vyvine ve vlákno dementní a ty už se ho nezbavíš...

Jinak, pokud je přípustný vnější zásah do databáze a php bez toho, aby se to každou další aktualizací zase odstranilo, mohl bych se na to podívat...

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #612 kdy: 10 Října 2011, 18:24:15 »
Pekný flééééjm sa mu podarilo urobiť. Par excelence...
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Pavel Půlpán

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #613 kdy: 10 Října 2011, 19:46:28 »
Heh, tohle nejsou opravdový flejmy... mě to spíš připadá jak dloubání klackem do hovna.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #614 kdy: 10 Října 2011, 19:59:52 »
Teď je otázka kdo dloube do koho čeho s kým...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Pavel Půlpán

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #615 kdy: 10 Října 2011, 20:02:42 »
Když to napíšu, bude ještě větší zle. :D

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #616 kdy: 10 Října 2011, 21:56:15 »
Heh, tohle nejsou opravdový flejmy... mě to spíš připadá jak dloubání klackem do hovna.
Ale má to značnú charakteristiku flejmu. Akurát počet užívatelov, ktorí sa k tomuto vláknu dostanu/pozrú si ho je malý. Takže nemôžeš čakať 20000 odpovedí...ale aj tak sa necháte vyprovokovať...
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #617 kdy: 10 Října 2011, 22:23:43 »
No, co tak čtu, tak Dr Fux byl přeargumentován ne?

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #618 kdy: 10 Října 2011, 22:32:28 »
No, co tak čtu, tak Dr Fux byl přeargumentován ne?
To je jedno :D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #619 kdy: 11 Října 2011, 08:20:41 »
Krmení, troll, plodnost.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #620 kdy: 14 Října 2011, 07:32:13 »
Vidím že platí to co platilo už za starého režimu: Jak někdo přijde s nějakou kritikou - byť konstruktivní, tato je označena za nekonstruktivní a hned dostane nálepku černé ovce protože vyčuhujete z davu.

Například nyní, když se dále blížeji seznamuju s verzí 10.10 ( protože se nikdy "neženu" za nejnovějšími neosvědčenými verzemi s nevychytanými mouchami ) jsem se pousmál například nad potvrzovacím tlačítkem: BUDIŽ

Také rozklikávací symboly ( dříve křížky a minusy ) nahradily trojuhelníčky. (kdy asi zase budou křížky?)
Přijde mi to takové - skoro dětinské...

Pokud se Ubuntu orientuje na takovéto změny pro změny mám perfektní nápad pro vývojáře:

Při bootování OS by vedle loga Ubuntu mohlo být třebas  Pochválen pan Ježíš Kristus a uživatel by měl možnost do promptu zadat:
Až na věky a teprve pak by loadování OS pokračovalo.
« Poslední změna: 14 Října 2011, 16:30:49 od Dr Fuss »

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1076
    • Lords Of Tech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #621 kdy: 14 Října 2011, 08:03:53 »
Vidím že platí to co platilo už za starého režimu: Jak někdo přijde s nějakou kritikou - byť konstruktivní, tato je označena za nekonstruktivní a hned dostane nálepku černé ovce.

Například nyní, když se dále blížeji seznamuju s verzí 10.10 ( protože se nikdy "neženu" za nejnovějšími neosvědčenými verzemi s nevychytanými mouchami ) jsem se pousmál například nad potvrzovacím tlačítkem: BUDIŽ

Také rozklikávací symboly ( dříve křížky a minusy ) nahradily trojuhelníčky. (kdy asi zase budou křížky?)
Přijde mi to takové - skoro dětinské...

Pokud se ubuntu orientuje na takovéto změny pro změny mám perfektní nápad pro vývojáře:

Při bootování OS by vedle loga Ubuntu mohlo být třebas  Pochválen pan Ježíš Kristus.


Ja viem, že by som nemal kŕmiť trolla, ale tento je tak roztomilý - krásne kope a udiera pästičkami.

Hoc používam anglickú lokalizáciu, kvôli Pochválen a Budiž by som si to možno aj zmenil. Iste mi to príde elegantnejšie, akoby tam malo byť Česť práci (i keď i to by bol gól). Vlastne keď už sme pritom, asi si spravím nejaké podobné uvítanie a vydám vlastnú odnož: Jubuntu :-)
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

Dr Fuss

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 787
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #622 kdy: 14 Října 2011, 08:14:52 »
Já nejsem proti změnám vedoucím ke skutečnému zdokonalování systému, ale takováto nepodstatná - cinkrlátka ve mě budí spíš úsměv.

Akorát matou, když člověk přejde na novou verzi, protože je zvyklý na používání jistých zaběhlých věcí a najednou je ledasco jinak, jenom proto, že nějaký "vývojář" si hraje. To že je uživatel nějaký čas zaskočený nebo dokonce zmatený, tím se už nezabývá.

          Myslím si že vývoj Ubuntu by se měl napřít někam jinam, tak aby skutečně platilo, že: je to systém pro lidi.
« Poslední změna: 14 Října 2011, 08:43:52 od Dr Fuss »

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #623 kdy: 14 Října 2011, 08:50:29 »
Jednou za čas se vždy objeví staronová myšlenka řadit jakési menu automaticky, například podle toho, jaké volby se používají častěji apod. Vždy se po určitém čase zjistí, že to není efektivní.

Sednu do auta a páčka pod volantem místo blinkrů zapne odstřikovač. Včera jsem ho používal na to zasviněný okno častěji a málo odbočoval.

Ráno jdu do skříně po hmatu pro ponožky a jsou tam kapesníky. Aha, to je tím, že jsem byl minulý týden nastydlý...

Ve výtahu nejsou poschodí popořadě...

V restauraci na stole dnes není sůl a pepř...

Ještě, že to lze zatím vždy vypnout!
« Poslední změna: 14 Října 2011, 12:16:43 od compaq »
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #624 kdy: 14 Října 2011, 09:31:12 »
Vážený uživateli DR FUSS . Ubuntu je skvělá distribuce Linuxu. Jelikož jí používají i moji rodiče táta je 36 ročník ,mamka 38 ročník.  Nedělá jim potíž ani přechod na novější verzi . Když něco neví kouknou na „naše“  fórum http://ubuntuforum-br.org/ .  Jednoduché je Ubuntu, stačí pouze přemýšlet. Rozhodně nechci aby to vyznělo nepřátelsky.
« Poslední změna: 14 Října 2011, 09:46:15 od BSG Sharon Valerii »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.