Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 284820 krát)

af

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 89
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #675 kdy: 20 Října 2011, 22:54:28 »
podarilo sa mi dostat do menu pri starte volbu classic ... uz si nepamatam presne ako ... cez software managera som instaloval vsetko co malo v nazve "gnome" ... ked sa mi potom podarilo spustit ubuntu v rezime Classic a uvidel som aky bordel mi to narobilo s mojim prostredim ktore som si dlho pestoval - padlo rozhodnutie: venujem este 45 minut pokusu o downgrade na 11.40 ... ak po 45 minutach nebudem mat funkcne 11.40, potom navrat na Wokna ... radsej Bill ako Unity ... s pánom bohom aj s batohom

Jéžiš, tak si nainstaluj třeba xfce, to je dost podobný gnome, když už sis povýšil systém. Vždyť se to propíralo všude možně, že v Ubuntu 11.10 bude Unity 3D + Unity 2D a Gnome panelu se dá sbohem a šáteček...

jo, propíralo, nepropíralo, ja o tom nič neviem ... ja niesom z tých, ktorí sa na operačnom systéme odbavujú ako na angličákoch, pre mňa je operačný systém len nástroj ... som len užívateľ a očakávam že po upgrade nájdem svoje veci tam kam som si ich odložil ... nemám čas na to, aby som sledoval čo sa kde prepiera o budúcej verzii, ani na to, aby som hľadal kam mi nová verzia zapatrošila moje veci ... aj majster sa sekne a bohu žiaľ, ubuntu si tentokrát uťalo palec ...

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #676 kdy: 20 Října 2011, 23:05:12 »
podarilo sa mi dostat do menu pri starte volbu classic ... uz si nepamatam presne ako ... cez software managera som instaloval vsetko co malo v nazve "gnome" ... ked sa mi potom podarilo spustit ubuntu v rezime Classic a uvidel som aky bordel mi to narobilo s mojim prostredim ktore som si dlho pestoval - padlo rozhodnutie: venujem este 45 minut pokusu o downgrade na 11.40 ... ak po 45 minutach nebudem mat funkcne 11.40, potom navrat na Wokna ... radsej Bill ako Unity ... s pánom bohom aj s batohom

Jéžiš, tak si nainstaluj třeba xfce, to je dost podobný gnome, když už sis povýšil systém. Vždyť se to propíralo všude možně, že v Ubuntu 11.10 bude Unity 3D + Unity 2D a Gnome panelu se dá sbohem a šáteček...

jo, propíralo, nepropíralo, ja o tom nič neviem ... ja niesom z tých, ktorí sa na operačnom systéme odbavujú ako na angličákoch, pre mňa je operačný systém len nástroj ... som len užívateľ a očakávam že po upgrade nájdem svoje veci tam kam som si ich odložil ... nemám čas na to, aby som sledoval čo sa kde prepiera o budúcej verzii, ani na to, aby som hľadal kam mi nová verzia zapatrošila moje veci ... aj majster sa sekne a bohu žiaľ, ubuntu si tentokrát uťalo palec ...

No tak co se týče mně, taky z toho nejsem nadšený...Jako s jednochuchým řešením tvojé situace se ale rozluč...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

af

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 89
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #677 kdy: 20 Října 2011, 23:13:25 »
podarilo sa mi dostat do menu pri starte volbu classic ... uz si nepamatam presne ako ... cez software managera som instaloval vsetko co malo v nazve "gnome" ... ked sa mi potom podarilo spustit ubuntu v rezime Classic a uvidel som aky bordel mi to narobilo s mojim prostredim ktore som si dlho pestoval - padlo rozhodnutie: venujem este 45 minut pokusu o downgrade na 11.40 ... ak po 45 minutach nebudem mat funkcne 11.40, potom navrat na Wokna ... radsej Bill ako Unity ... s pánom bohom aj s batohom

Jéžiš, tak si nainstaluj třeba xfce, to je dost podobný gnome, když už sis povýšil systém. Vždyť se to propíralo všude možně, že v Ubuntu 11.10 bude Unity 3D + Unity 2D a Gnome panelu se dá sbohem a šáteček...

jo, propíralo, nepropíralo, ja o tom nič neviem ... ja niesom z tých, ktorí sa na operačnom systéme odbavujú ako na angličákoch, pre mňa je operačný systém len nástroj ... som len užívateľ a očakávam že po upgrade nájdem svoje veci tam kam som si ich odložil ... nemám čas na to, aby som sledoval čo sa kde prepiera o budúcej verzii, ani na to, aby som hľadal kam mi nová verzia zapatrošila moje veci ... aj majster sa sekne a bohu žiaľ, ubuntu si tentokrát uťalo palec ...

No tak co se týče mně, taky z toho nejsem nadšený...Jako s jednochuchým řešením tvojé situace se ale rozluč...

nemam problem z liveCD preformatovat oddiely linuxu a vnorit ich do oddielu "D" Windowsu ...  nemalo by to trvat dlhsie ako 45 minut :)

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #678 kdy: 20 Října 2011, 23:25:14 »
... cez software managera som instaloval vsetko co malo v nazve "gnome" ...

A co jsi čekal že se stane?
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #679 kdy: 20 Října 2011, 23:27:06 »
Co to je?? já nepřispíval do srdíčka...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #680 kdy: 20 Října 2011, 23:30:24 »
Co to je?? já nepřispíval do srdíčka...
Přesunul jsem příspěvky, které byly mimo téma (Jak zaručit, aby fungoval gnome-classic i pro auto login).
V původním tématu jsem to napsal a zdůvodnil.
http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=59236
« Poslední změna: 20 Října 2011, 23:32:43 od daysleeper »

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #681 kdy: 20 Října 2011, 23:31:58 »
Co to je?? já nepřispíval do srdíčka...

Tenhle thread má maminku /dev/null a tatínka /dev/urandom - nenávratně a nenasytně pohlcuje náhodná vlákna, příspěvky...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #682 kdy: 20 Října 2011, 23:36:38 »
Co to je?? já nepřispíval do srdíčka...

Tenhle thread má maminku /dev/null a tatínka /dev/urandom - nenávratně a nenasytně pohlcuje náhodná vlákna, příspěvky...
;D
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #683 kdy: 20 Října 2011, 23:39:13 »
Co to je?? já nepřispíval do srdíčka...
Přesunul jsem příspěvky, které byly mimo téma (Jak zaručit, aby fungoval gnome-classic i pro auto login).
V původním tématu jsem to napsal a zdůvodnil.
http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=59236

Jo jo, už jsem ti tam napsal pozdrav, ale pak jsem ho přesunul do /dev/null ;D
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #684 kdy: 20 Října 2011, 23:45:35 »
Srdíčko čte stejně víc lidí, než všechna ostatní témata dohromady  :)

Jo jo, už jsem ti tam napsal pozdrav, ale pak jsem ho přesunul do /dev/null ;D
Tak snad příště  :D

vidocqcz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #685 kdy: 22 Října 2011, 00:36:01 »
já si taky vzdychnu. Ještě jsem si na 11.xx nezvyknul, ale jak mi umřel starý notebook tak jsem na novém nerozchodil staré Ubuntu. Ale říkám si ... jestli chtěli vývojáři velký krok kupředu, tak proč se probůh v user friendly vrátili na začátek windows? No, nebo jsem už starý a těžko si zvykám na divné věci.
ProBook 4730s (Radeon HD 6490M, Intel i5 2.3GHz, 4GB DDR3), Ubuntu 11.10

ulo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Linux Mint Czech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #686 kdy: 22 Října 2011, 21:43:47 »
...
No, nebo jsem už starý a těžko si zvykám na divné věci.

Tak zkus jiné graf. prostředí, když ti Unity nevoní - KDE, Xfce, LXDE, E17, Fluxbox ... a "xy" dalších...
PC-doma:  LinuxMint 13 KDE - AMD Athlon II X2 270, MB ASUS M5A78L LE, RAM 4 GB, ATI Radeon HD4350
PC-práce: LinuxMint 13 KDE - Intel Pentium 4, MB MSI 945G Neo, RAM 4 GB, GeForce 8400 GS
NB:  LinuxMint 15 KDE - Acer TravelMate 3002

Stue

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 188
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #687 kdy: 23 Října 2011, 08:52:21 »
... a těžko si zvykám na divné věci.

Je zajímavé, že poslední dobou lze najít i u normálních věcných příspěvků dovětky naznačující jistou nevoli se směrem vývoje Ubuntu a mnohé příspěvky naznačují úvahu "...jaký jiný systém si vyberu, až přijde čas?".
Hmmm, já mám jasno  :) podporu mám ještě na cca 2 roky, ve VBoxu si v klidu testím kde co, výherce nainstaluji na pevný disk vedle U10.04, no a "až přijde čas", tak mně nevyhovující systém půjde do kytek a nový systém, mně vyhovující, zaujme čestné místo na sda1 ;D
Ubuntu 12.04
(Ubuntu 10.04)

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #688 kdy: 23 Října 2011, 09:23:30 »
...
No, nebo jsem už starý a těžko si zvykám na divné věci.
Tak zkus jiné graf. prostředí, když ti Unity nevoní - KDE, Xfce, LXDE, E17, Fluxbox ... a "xy" dalších...

Pěkné ráno . KDE GNOME IceWM FVWM Window Maker Fluxbox Openbox Blackbox Xfce Enlightenment LXDE ....je to vše ?
 
« Poslední změna: 23 Října 2011, 09:25:12 od BSG Sharon Valerii »

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #689 kdy: 23 Října 2011, 13:39:14 »
...
No, nebo jsem už starý a těžko si zvykám na divné věci.
Tak zkus jiné graf. prostředí, když ti Unity nevoní - KDE, Xfce, LXDE, E17, Fluxbox ... a "xy" dalších...

Pěkné ráno . KDE GNOME IceWM FVWM Window Maker Fluxbox Openbox Blackbox Xfce Enlightenment LXDE ....je to vše ?
Nie :). Teda neviem čo obsahujú Ubuntu repos ale je toho viac. A TTY je kde :D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #690 kdy: 23 Října 2011, 13:58:31 »
No dobře no ;)  co našel Google ..... Zkusím položit lépe dotaz ....třeba vše vypíše  .

Mám úspěch k -1 . Vidím že někteří uživatelé to stále používají . Nejspíše je to jen že tak plkám samé nepotřebné tlachy :D  .   Kdyby byla možnost v nastavení učtu ,karmu používat či nepoužívat.
« Poslední změna: 23 Října 2011, 14:18:00 od BSG Sharon Valerii »

alkoholik

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #691 kdy: 23 Října 2011, 18:15:08 »
Proto je tenhle treed ne?
Vše to neni chybí ti tam TWM, vynikající správce oken.
Tady jich je 39 i s popisem, věřim tomu že ještě něco chybí.http://www.linuxsoft.cz/sw_list.php?id_kategory=5

pivik

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #692 kdy: 23 Října 2011, 19:57:16 »
No dobře no ;)  co našel Google ..... Zkusím položit lépe dotaz ....třeba vše vypíše  .

Mám úspěch k -1 . Vidím že někteří uživatelé to stále používají . Nejspíše je to jen že tak plkám samé nepotřebné tlachy :D  .   Kdyby byla možnost v nastavení učtu ,karmu používat či nepoužívat.

Z toho si nic nedělej. Sedí tady pár blbů, kteří se tím baví. Neřeš to, K+.

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #693 kdy: 23 Října 2011, 20:03:53 »
Proto je tenhle treed ne?
Vše to neni chybí ti tam TWM, vynikající správce oken.
Tady jich je 39 i s popisem, věřim tomu že ještě něco chybí.http://www.linuxsoft.cz/sw_list.php?id_kategory=5

Děkuji kdo si hraje nezlobí ….. zkusím co půjde, snad přijdou nové zkušenosti .



No dobře no ;)  co našel Google ..... Zkusím položit lépe dotaz ....třeba vše vypíše  .

Mám úspěch k -1 . Vidím že někteří uživatelé to stále používají . Nejspíše je to jen že tak plkám samé nepotřebné tlachy :D  .   Kdyby byla možnost v nastavení učtu ,karmu používat či nepoužívat.

Z toho si nic nedělej. Sedí tady pár blbů, kteří se tím baví. Neřeš to, K+.

Velice děkuji za povzbuzení ;) K+
« Poslední změna: 23 Října 2011, 20:25:08 od BSG Sharon Valerii »

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #694 kdy: 23 Října 2011, 20:08:01 »
No dobře no ;)  co našel Google ..... Zkusím položit lépe dotaz ....třeba vše vypíše  .

Mám úspěch k -1 . Vidím že někteří uživatelé to stále používají . Nejspíše je to jen že tak plkám samé nepotřebné tlachy :D  .   Kdyby byla možnost v nastavení učtu ,karmu používat či nepoužívat.

Z toho si nic nedělej. Sedí tady pár blbů, kteří se tím baví. Neřeš to, K+.
ad.karma) ja osobne karmu *pouze inkrementuju, ale nicmene kontrolni otazka:

tobe pripada nekdo automaticky jako *blb kdyz da nekomu k-- ? (jakekoliv ma duvody ..) .. hmm, to je az trestuhodne nazi-like ..
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #695 kdy: 23 Října 2011, 20:20:54 »
Přeci …....co člověk to jiný názor na danou věc .  ;)   To co může mě  připadat „divné“ je pro někoho „normální“  .  Přeci nikdo neříká že jsi mě ji shodil Ty . Jsi zkušený Linuxák a radíš ….pomáháš ať se to někomu líbí nebo ne ;)  Stejně otas.pe má užitečné rady....... Tak se omlouvám že sem tu blbost o karmě napsala …....

pivik

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #696 kdy: 23 Října 2011, 20:27:11 »
No dobře no ;)  co našel Google ..... Zkusím položit lépe dotaz ....třeba vše vypíše  .

Mám úspěch k -1 . Vidím že někteří uživatelé to stále používají . Nejspíše je to jen že tak plkám samé nepotřebné tlachy :D  .   Kdyby byla možnost v nastavení učtu ,karmu používat či nepoužívat.

Z toho si nic nedělej. Sedí tady pár blbů, kteří se tím baví. Neřeš to, K+.
ad.karma) ja osobne karmu *pouze inkrementuju, ale nicmene kontrolni otazka:

tobe pripada nekdo automaticky jako *blb kdyz da nekomu k-- ? (jakekoliv ma duvody ..) .. hmm, to je az trestuhodne nazi-like ..

Ne automaticky, ale podívej se na svoji karmu a možná zjistíš, že něco není v pořádku.

alkoholik

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #697 kdy: 23 Října 2011, 22:12:56 »
A zase karma.
Prosba k adminum, můžete mě někdo šoupnout do skupiny nebo co to je timrken?

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #698 kdy: 24 Října 2011, 03:53:48 »
A zase karma.
Prosba k adminum, můžete mě někdo šoupnout do skupiny nebo co to je timrken?

Kód: [Vybrat]
echo "etířtapen ynipuks \"timrken\" éncázv otét od ež mílsym" | rev
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

jmp

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #699 kdy: 24 Října 2011, 07:51:05 »
 ;D ...lsyms encenok avad ot zu elhkat - yrtsyb com mesjen - eheheh

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.