Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 284912 krát)

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #775 kdy: 27 Října 2011, 14:58:37 »
zamknou vlákno. Člověk jenom vyjádří nesouhlas a hned je napadán. Jenom VY máte pravdu a nikdo jiný. Jenom VY nejlíp používáte linux. V tomto zamknutém vláknu je asi shrnuto vše, co si normální uživatelé myslí. http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=1314.750. Věty typu "Kdybych měl jít do důsledku, tak seš někdo s hodně divnou karmou a porovnáváš se s moderátorem fóra" nebo "zamykam dokud vam to nekdo neodemkne .. berte jako moje soukrome sabotazni aktivity .. tenhle thread je desivej a o to vic, ze zde probiha pomalu 50% aktivity na celem foru v poslednich dnech" další "Sobecké to je od tebe, který nic nedělá a chtěl by přehlasovat vývojáře ;o)" a jeden zdalších "Chlapče, už mne docela rozčiluješ. Snad Ti říkáme dost jasně. Pokud se Ti nelíbí, neber."  Jste moderátoři a ne cenzoři. Forum je pro lidi, co používají ubuntu na pro moderátory, který jakýkoli nesouhlas ihned potrestají zamknutím, ne-li smazáním. Moderátor sám přiznal, že víc jak 50% aktivity na celém fóru probíhá diskutováním o špatném unity a nevyhovujícím 11.10. Už to by mělo někoho zarazit a ne cenzurovat.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #776 kdy: 27 Října 2011, 15:09:36 »
 ;) Je to jako v politice: Když se zažne systém sypat, začne se (ze začátku mírně) cenzurovat.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #777 kdy: 27 Října 2011, 15:11:15 »
ked si nedas vysvetlit ze tu mozes kricat kolko chces, tu vyvojari ktory by stym nieco spravili niesu..sprav si vlastne stranky trebars nesnasimubuntu.cz, tam si mozes vypisovat do aleluje a bude to mat rovnaky efekt, akurat ze tam ti to nikdo nebude zamykat ;)
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #778 kdy: 27 Října 2011, 15:15:33 »
ked si nedas vysvetlit ze tu mozes kricat kolko chces, tu vyvojari ktory by stym nieco spravili niesu..sprav si vlastne stranky trebars nesnasimubuntu.cz, tam si mozes vypisovat do aleluje a bude to mat rovnaky efekt, akurat ze tam ti to nikdo nebude zamykat ;)

Jak jsi přišel na název té domény? Proč já, který mám všude Ubuntu a mám ho nejraději? Nehodilo by se spíš podle-me-je unity-nedodelane.cz/pochopte-to-uz.html?
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #779 kdy: 27 Října 2011, 15:22:10 »
Všichni používáme linux. Tohle forum je na podporu uživatelů ubuntu. Každý z nás uživatelů chce, aby ubuntu byla nejlepší distribuce. Kde se tedy má vyjadřovat uživatel Ubuntu, než právě na tomhle fóru. Věty založ si stránky, jdi pryč apod. Proč?  Proč se napadáme mezi sebou?

TUX IN MACHINE

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 576
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #780 kdy: 27 Října 2011, 15:35:08 »
nemohu jinak ale davam vam karma minus , zamyslete se pane nad sebou!

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #781 kdy: 27 Října 2011, 15:38:14 »
compaq to nebolo tebe ale panu stazovatelovi..

@mac> ja nikoho nenapadam, ja to beriem ako sucast tvojej slobody - predsa ak sa ti nepaci kam ubuntu smeruje tak mas na vyber x inych moznosti, ty chces zase vnutit vyvojarom svoj nazor ako to ma fungovat podla teba a tym obmedzit ich slobodu..proste sa ubuntu vybralo tymto smerom a vzdy sa to niekomu bude pacit a dalsim zase nie, ale da sa to riesit aj slusne, napr: http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=59318.0

sry compaq, ten zvysok zase nebol pre teba, myslel som si ze z toho oddelenia a samotnej odpovede je jasne na koho reagujem :)
« Poslední změna: 27 Října 2011, 15:50:45 od mosqa »
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #782 kdy: 27 Října 2011, 15:46:37 »
compaq to nebolo tebe ale panu stazovatelovi..

ja nikoho nenapadam, ja to beriem ako sucast tvojej slobody - predsa ak sa ti nepaci kam ubuntu smeruje tak mas na vyber x inych moznosti, ty chces zase vnutit vyvojarom svoj nazor ako to ma fungovat podla teba a tym obmedzit ich slobodu..proste sa ubuntu vybralo tymto smerom a vzdy sa to niekomu bude pacit a dalsim zase nie, ale da sa to riesit aj slusne, napr: http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=59318.0

Nikomu nic nevnucuju. Compaq radí: instalujte a používejte si co chcete.

Je mi líto začátečníků, kteří se teď seznamují s Linuxem a nepamatují dobu, kdy 99% věcí chodilo a 99% věcí se dalo uživatelsky nastavit. Kdy byl počítač Počítač a ne zvětšený mobil s pár ikonama, který zlobí.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #783 kdy: 27 Října 2011, 15:58:47 »
Já nikoho nenapadám, ba právě naopak. Dávají mi mínus, uzavírají vlákna, posílají mě jinam. To se opravdu nemůžu vyjádřit na fóru, kde se probírá systém který používám? K čemu tohle forum potom je? Věta "predsa ak sa ti nepaci kam ubuntu smeruje tak mas na vyber x inych moznosti". To slyším pořád od linuxové komunity. Ten systém tady byl, ale přechází se na nové věci. Bohužel je to neodladěné, padá to. Upozorňuji "Já už chci být jenom uživatel" Už mě nebaví pořád něco nastavovat.  Proto linux nemá více jak 1% uživatelů a nikdy mít více nebude. Tedy pokud se něco nezmění.

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #784 kdy: 27 Října 2011, 16:04:40 »
....trochu mě jímá rozčarování když to tady čtu,ten člověk → mac01← popsal pouze stav věci jaký je a svou nespokojenost s některými věcmi týkajícími se *buntu , to že to ntz zasekl je jeho rozhodnutí a jako moderátor to určitě posoudil jako dobrý počin,kdo ntz zná ví, že se s věcmi moc nemaže a on se nemaže s nikým,jeho cesta je nekompromisní,ale je to chlap kterýho bdivuju,že dokáže být zlej to už lze poznat i s xichtu na avataru ;D ale to jen naokraj.
... více mi vadí ti useři co se nabalují a rádoby brání kult *buntu,před někým kdo ho používá x-let a pouze projeví nesouhlas.
.... několikrát jsem zde psal o chování userů ať už nových či dlouho zainteresovaných a situace se bohužel nezměnila,což je ke škodě všech i celého fóra...
mac01→ k+
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #785 kdy: 27 Října 2011, 16:06:12 »
Proto linux nemá více jak 1% uživatelů a nikdy mít více nebude. Tedy pokud se něco nezmění.

Já myslím že bude mít časem víc, když si budeme říkat upřímně pravdu a každej bude mít, co mu vyhovuje:

Mě se Unity líbí, ale pro tebe to není, ty rád nastavuješ...
Babi, nechám ti tam Gnome, jo?
Dceruško, neumíš ještě číst, nechtěj KDE, dám ti tam Unity.
Sousede, vy jste byl vždycky pablb, nechte si ty vokna...

atd...
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Kedrigern

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #786 kdy: 27 Října 2011, 16:11:29 »
Nekrmte (se) troly...

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #787 kdy: 27 Října 2011, 16:19:06 »
Diskuse už na to proběhla. Musíš její výsledky respektovat.

Jak?  ;D
To je odpověď. Nevíš, co je respektovat? :)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #788 kdy: 27 Října 2011, 16:22:57 »
Diskuse už na to proběhla. Musíš její výsledky respektovat.

Jak?  ;D
To je odpověď. Nevíš, co je respektovat? :)
Jak "musím respektovat výsledky diskuse o karmě?"
Jako že na ní "musím brát zřetel u pisatelů?"
Musím se taky "snažit abych si jí nepokazil?"
Do prvomájového průvodu nemusím?
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #789 kdy: 27 Října 2011, 17:07:35 »
 Tohle jsem nepochopil? "Nekrmte (se) troly..." Zase útok? Nemá to cenu a vzdávám to.

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #790 kdy: 27 Října 2011, 17:13:02 »
pro compaq Asi jsme exoti, kterým se nelíbí nedemokratické řízení tohoto fóra.

člověk

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 294
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #791 kdy: 27 Října 2011, 17:24:33 »
Možná by bylo lepší zabývat se otázkou proč to pánovi začíná zlobit?
Je fakt, že největší spokojenost se ozývá z U 10.04 (10.10) Všiml jsem si že skutečně u slabších (starších) strojů jsou nové distribuce problémové. Těžko říci zda je to více či méně způsobeno malým výkonem, nebo také nevhodně složenou skládačkou. Fakt je ten, že když nainstaluji třeba poslední verzi U na značkový a dnešku odpovídající výkonem stroj, vše funguje jak by mělo.
Myslím si, že hodně Čechů užívající linux nepatří mezi bohaté a to se projevuje i v obnově PC
« Poslední změna: 27 Října 2011, 17:26:30 od člověk »

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1070
    • Lords Of Tech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #792 kdy: 27 Října 2011, 17:25:47 »
Myslím, že hlasovanie i karma sú práve príkladom toho, že je tu demokracia. Lenže je rozdiel medzi demokraciou a anarchiou. Ak sa vám nepáči, že za hlúpe otázky a remcanie nad moderátormi ste vystavení posmechu, tak buď odíďte, alebo sa postarajte o to, aby sa to neopakovalo. Ale nie, vy dvaja ste iste výnimoční a všetci ostatní, ktorí vám podávali mínuská + odpovedali na vaše vlákna nie zrovna podľa vašich predstáv musia byť hlúpi a zlomyseľní. Keby ste všade nevykrikovali že ste dospelí, tak by som si myslel, že sa rozprávam s tupými deckami.
« Poslední změna: 27 Října 2011, 17:30:12 od Michal "Tylnesh" Kohútek »
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #793 kdy: 27 Října 2011, 17:31:13 »
AMD Phenom IIX4 955, 8Gib paměti, Nvidia GT 440 1024 MB není zrovna starý stroj.

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1070
    • Lords Of Tech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #794 kdy: 27 Října 2011, 17:42:00 »
Oháňate sa tu demokraciou, prićom tá je vládou väčšiny. Musíte pochopiť, že ste tu v menšine. Dvaja ľudia, ktorí sa prekrikujú o tom, kto je viac so súćasnou situáciou nespokojní. Ak máte reálny problém, tak ho hoďte do pléna a bude sa riešiť. Ak sa vám len Unity nepáči, tak nech sa páči, nainštalujte si ľubovoľné DE z repozitárov, je to jednoduché. Sami jačíte, že vám obmedzujú slobodu, ale absolútne nerešpektujete slobodu autorov robiť to, čo sa im zdá najlepšie. Fakt si myslíte, že Shuttlewortha zaujíma nejaký Jarda, ktorému sa Unity nepáči a preto mu to naschvál narve do gágora?

Nevravím, že sa Unity páči každému, ale taktiež vám ho nikto nenúti. Oceán linuxových distier je dostatočne veľký a pestrý na to, aby si každý našiel to, čo mu vyhovuje. Taktiež vám nik nebráni sa pochlapiť a spraviť vlastnú distribúciu kde bude všetko podľa vás. Stále tiež nechápete, že nik z tunajších ľudí nie je vývojárom Ubuntu, tak pre mňa za mňa napíšte Markovi email, snáď vašej neskonalej múdrosti porozumie a skloní sa pred vaším géniom.
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

člověk

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 294
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #795 kdy: 27 Října 2011, 17:43:56 »
mac01 a ostatní?

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #796 kdy: 27 Října 2011, 17:45:17 »
pro compaq Asi jsme exoti, kterým se nelíbí nedemokratické řízení tohoto fóra.

Tak ještě jednou, chtěl jsem se držet stranou, ale budiž. Toto fórum nebylo, není a nebude řízeno demokraticky (ano, občas tu proběhne nějaké to hlasování, abychom došli ke všeobecné shodě), nýbrž formou meritokracie.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #797 kdy: 27 Října 2011, 17:46:37 »
Odemykám a přidávám sem další topicy.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1070
    • Lords Of Tech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #798 kdy: 27 Října 2011, 19:05:55 »
pro compaq Asi jsme exoti, kterým se nelíbí nedemokratické řízení tohoto fóra.

Tak ještě jednou, chtěl jsem se držet stranou, ale budiž. Toto fórum nebylo, není a nebude řízeno demokraticky (ano, občas tu proběhne nějaké to hlasování, abychom došli ke všeobecné shodě), nýbrž formou meritokracie.

Aspoň mne je jedno či tu bude vládnuť demokracia, autokracia, alebo meritokracia (hoci z tých troch sa mi posledná pozdáva najviac), hlavne ak tu nebude anarchia a bude sa tu dať konzultovať so svojimi problémami a ťažkosťami. Načo hádzať hrach sa stenu s brblaním na Unity a "politickými" debatami? Unity tu je a zostane a mnohým ľuďom to očividne vyhovuje. Taktiež som však rád za toto vlákno, tak dobre sa mi už dlho neprokrastinovalo :)
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #799 kdy: 27 Října 2011, 19:09:56 »
pro compaq Asi jsme exoti, kterým se nelíbí nedemokratické řízení tohoto fóra.
Ano. Děláte špatnou reklamu Ubuntu.
A opakuji znova, vaše hlasy/příspěvky jsou bezvýznamné (na tomto forum a dokud nebude jiné tak v jediné ubuntu komunitě v ČR) dokud se nebudete angažovat. Běžte a založte další forum, spravujte servery, piště články, blogy a TAM si dělejte svojí demokracii po čase přijdete na to, že se objeví jiná problémová skupina a budete to muset řešit. V tom vám nikdo nebrání. Proč to neuděláte? Čas? Peníze? Lidi se stejným názorem?
Nejste členy sdružení, tam demokracie funguje ale je to vše o aktivitě. Hledáme stále nové členy ale je to jako všude jinde. Prostě nikdo nepřijde a neřekne: "Co je potřeba přeložit? Používáme doma Ubuntu 3roky, tak nějak pomůžu." Ale každej Franta od piva není línej napsat co všechno ho *censored* a ještě to pořád opakovat. Hu?
Děláte z nás děvky, snažíme se aby to tady nějak fungovalo a vy nám to takhle ulehčujete. Schválně, kolik energie jsme dneska vložili do týhle zbytečný diskuze? Kolik času jsme mohli věnovat jinejm věcem? ::)
Tohle jsou přesně ty okamžiky kdy nemám chuť nikde na nějaký release párty někomu přednášet jak je ubuntu server cool, ani mě nenapadne otevřít launchpad, nic...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.