Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 286110 krát)

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #800 kdy: 27 Října 2011, 20:38:21 »
pro compaq Asi jsme exoti, kterým se nelíbí nedemokratické řízení tohoto fóra.
Ano. Děláte špatnou reklamu Ubuntu.
A opakuji znova, vaše hlasy/příspěvky jsou bezvýznamné (na tomto forum a dokud nebude jiné tak v jediné ubuntu komunitě v ČR) dokud se nebudete angažovat. Běžte a založte další forum, spravujte servery, piště články, blogy a TAM si dělejte svojí demokracii po čase přijdete na to, že se objeví jiná problémová skupina a budete to muset řešit. V tom vám nikdo nebrání. Proč to neuděláte? Čas? Peníze? Lidi se stejným názorem?
Nejste členy sdružení, tam demokracie funguje ale je to vše o aktivitě. Hledáme stále nové členy ale je to jako všude jinde. Prostě nikdo nepřijde a neřekne: "Co je potřeba přeložit? Používáme doma Ubuntu 3roky, tak nějak pomůžu." Ale každej Franta od piva není línej napsat co všechno ho *censored* a ještě to pořád opakovat. Hu?
Děláte z nás děvky, snažíme se aby to tady nějak fungovalo a vy nám to takhle ulehčujete. Schválně, kolik energie jsme dneska vložili do týhle zbytečný diskuze? Kolik času jsme mohli věnovat jinejm věcem? ::)
Tohle jsou přesně ty okamžiky kdy nemám chuť nikde na nějaký release párty někomu přednášet jak je ubuntu server cool, ani mě nenapadne otevřít launchpad, nic...

Souhlasím, pořád jenom kecy. A že bychom se měli chovat jinak? Možná... ale už mě ubíjí neustálá kritika (protože hodně věcí prostě neovlivníme!). Tak si to přeberte. Tenhle topic zde bude, diskutujte, ale bude veden jinak. Osobní napadání apod. sem opravdu nepatří. Sice cituji Tomáše, ale tohle se ho netýká... Lidi (!), kecat dovede každý, zkuste, kdo chce přispět do tohoto topicu, napsat čím přispěl naší komunitě, jsem zvědav na dalších cca 20 příspěvků... zkuste v pár bodech říct, co jste udělali (za to vaše působení tady)... a teď nemyslím dobře známé přispěvatele.

EDIT: Opravdu čekám to, že se tu nebude dalších 20 příspěvků psát o ničem jiném, než o tom, co jste udělali, s čím jste pomohli apod. Proto prosím nenarušujte toto téma ničím jiným. Díky.
« Poslední změna: 27 Října 2011, 20:43:36 od Tadeáš Pařík »
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #801 kdy: 27 Října 2011, 22:09:39 »
Tohle mi silně zavání elitářstvím!Nemohu se ubránit pocitu při přečtení některých příspěvků,že kdo nemaká na launchpadu a pro komunitu musí držet hubu a krok a být rád,že tu může být jelikož je vlastně trpěn onou sortou konajících a neustále pracujících pro komunitu.
Trochu si uvědomte,že jsou zde i jen uživatelé,kteří *buntu chtějí jen používat bez ohledu na to,že vytvoří nějakou hodnotu a chtějí se občas svěřit s nějakým trablem.
Pokud lidi jako třeba arrange tady vyloženě makali a s každým novým trpělivě ad A-Z léčili jejich problémy xkrát denně jako na kolotoči,tak takových si vážím za trpělivost a solidaritu k ostatním,ale dělali to pro komunitu jako takovou a nevěšeli si medajle a netloukli se hrdě do prsou a ty normální uživatele neodstrkovali.
NTZ taky maká a vím,že teda pořádně,je svůj,ale takhle se nechová,ano jednou tu napsal,že by lidi aspoň měli občas reportnou pár bugů,aby se to líp a rychleji opravovalo,ale tohle je o zkušenosti každého uživatele.
Tím samozřejmě nechci znevažovat Vaší práci,je doba,že všichni toho mají hodně,ale to nikoho neopravňuje k takovému chování vůči ostatním.
Vezmu to jinak - na tomhle fóru je asi 15000 uživatelů (odhadem) ,a představa,že by tu každý něco dělal,tak by to*buntu bylo tak dokonalé,že by tohle fórum nemuselo ani být.A zde je to co každému libo jest jeden je prostý uživatel a druhý jelikož má nějaké vědomosti,vůli nebo třeba jen prostou úchylku workoholismus maká pro komunitu a tak je to vlastně dobře,že každý dělá co umí a čemu rozumí leč nemůžeme být všichni stejní.
citát L.B.T
Věděl jsem, že jsem nejlepším programátorem na světě. Každý programátor ve věku 21 let to ví.
 "Jak to může být těžké, když je to jen operační systém?"
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #802 kdy: 27 Října 2011, 22:15:49 »
Sorry, jsi mimo, netýká se to "běžných uživatelů", ale má otázka se dotýká těch, kteří si tu stěžují (ti o pár příspěvků výše). Arrange... no možná by ses divil ;-) Máme ho pořád tady ;-) Jinak prosil jsem nenarušovat toto téma, čekám, kdo sem co napíše... z těch stěžovatelů.

Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #803 kdy: 27 Října 2011, 22:31:15 »
Tohle mi silně zavání elitářstvím!Nemohu se ubránit pocitu při přečtení některých příspěvků,že kdo nemaká na launchpadu a pro komunitu musí držet hubu a krok a být rád,že tu může být jelikož je vlastně trpěn onou sortou konajících a neustále pracujících pro komunitu.
Trochu si uvědomte,že jsou zde i jen uživatelé,kteří *buntu chtějí jen používat bez ohledu na to,že vytvoří nějakou hodnotu a chtějí se občas svěřit s nějakým trablem.
Pokud lidi jako třeba arrange tady vyloženě makali a s každým novým trpělivě ad A-Z léčili jejich problémy xkrát denně jako na kolotoči,tak takových si vážím za trpělivost a solidaritu k ostatním,ale dělali to pro komunitu jako takovou a nevěšeli si medajle a netloukli se hrdě do prsou a ty normální uživatele neodstrkovali.
NTZ taky maká a vím,že teda pořádně,je svůj,ale takhle se nechová,ano jednou tu napsal,že by lidi aspoň měli občas reportnou pár bugů,aby se to líp a rychleji opravovalo,ale tohle je o zkušenosti každého uživatele.
Tím samozřejmě nechci znevažovat Vaší práci,je doba,že všichni toho mají hodně,ale to nikoho neopravňuje k takovému chování vůči ostatním.
Vezmu to jinak - na tomhle fóru je asi 15000 uživatelů (odhadem) ,a představa,že by tu každý něco dělal,tak by to*buntu bylo tak dokonalé,že by tohle fórum nemuselo ani být.A zde je to co každému libo jest jeden je prostý uživatel a druhý jelikož má nějaké vědomosti,vůli nebo třeba jen prostou úchylku workoholismus maká pro komunitu a tak je to vlastně dobře,že každý dělá co umí a čemu rozumí leč nemůžeme být všichni stejní.
citát L.B.T
Věděl jsem, že jsem nejlepším programátorem na světě. Každý programátor ve věku 21 let to ví.
 "Jak to může být těžké, když je to jen operační systém?"
Ne, moje kecy byly cílené na konkrétní lidi.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #804 kdy: 27 Října 2011, 22:38:23 »
Tak stále čekám, co sem kdo dá za ty příspěvky o tom jak přispěl komunitě v ČR/SK.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1076
    • Lords Of Tech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #805 kdy: 27 Října 2011, 22:41:01 »
Ráta sa evangelizácia okolia a hlásenie bugov?
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #806 kdy: 27 Října 2011, 22:47:30 »
Ráta sa evangelizácia okolia a hlásenie bugov?
Samozřejmě.

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1076
    • Lords Of Tech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #807 kdy: 27 Října 2011, 22:51:08 »
Tak potom sa hlásim :) Chcel by som sa i viac zapojiť, ale vzhľadom na zatiaľ nízke schopnosti by som mohol pomôcť akurát tak s prekladom a i to len cez skúškové.
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #808 kdy: 27 Října 2011, 22:58:10 »
Tak potom sa hlásim :) Chcel by som sa i viac zapojiť, ale vzhľadom na zatiaľ nízke schopnosti by som mohol pomôcť akurát tak s prekladom a i to len cez skúškové.

Místo toho kondicionálu začni konat  :), jinak toto je první příspěvek, dalších 19 čekám  8)
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #809 kdy: 27 Října 2011, 23:00:27 »
Tadeáši já jen nechápu tu adresnou výzvu pro kluky compaqa a mac01 ,nebo si to mám vysvětlit,tak že kdo dělá pro komunitu,tak to má jako odpůstku ve 14tém stol. a tím pádem si tady může i stěžovat?
Edit:
Pokud by tohle bylo napasováno na zdejšího oblíbence usera  Dr Fusse,tak bych to ani neřešil,ale tady se mi to nelíbí.
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #810 kdy: 27 Října 2011, 23:04:19 »
Tadeáši já jen nechápu tu adresnou výzvu pro kluky compaqa a mac01 ,nebo si to mám vysvětlit,tak že kdo dělá pro komunitu,tak to má jako odpůstku ve 14tém stol. a tím pádem si tady může i stěžovat?
Edit:
Pokud by tohle bylo napasováno na zdejšího oblíbence usera  Dr Fusse,tak bych to ani neřešil,ale tady se mi to nelíbí.

Ber to všeobecně, nejde o odpůstky, ale mě už prostě nebaví tady řešit žabomyší války... Ať se chlapci ukážou, beru kritiku, ale taky existuje zákon akce a reakce. A jak říkal Menšík, pár facek na místě je lepší, než plané kecání na SRPŠ za 14 dní.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #811 kdy: 27 Října 2011, 23:25:51 »
Tadeáši já jen nechápu tu adresnou výzvu pro kluky compaqa a mac01 ,nebo si to mám vysvětlit,tak že kdo dělá pro komunitu,tak to má jako odpůstku ve 14tém stol. a tím pádem si tady může i stěžovat?
Edit:
Pokud by tohle bylo napasováno na zdejšího oblíbence usera  Dr Fusse,tak bych to ani neřešil,ale tady se mi to nelíbí.
Já se distancuji od obecného napadání běžných uživatelů co si tady řeší OPRAVDOVÉ problémy od toho tu forum je, ale jsem pro vyřešení lidí co zneužívají systém a chodí sem provokovat, plkat blbosti, vyvolávat flame, cíleně zaměstnávat moderátory/aktivní lidi...

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #812 kdy: 27 Října 2011, 23:58:33 »
Tadeáši já jen nechápu tu adresnou výzvu pro kluky compaqa a mac01 ,nebo si to mám vysvětlit,tak že kdo dělá pro komunitu,tak to má jako odpůstku ve 14tém stol. a tím pádem si tady může i stěžovat?
Edit:
Pokud by tohle bylo napasováno na zdejšího oblíbence usera  Dr Fusse,tak bych to ani neřešil,ale tady se mi to nelíbí.
Já se distancuji od obecného napadání běžných uživatelů co si tady řeší OPRAVDOVÉ problémy od toho tu forum je, ale jsem pro vyřešení lidí co zneužívají systém a chodí sem provokovat, plkat blbosti, vyvolávat flame, cíleně zaměstnávat moderátory/aktivní lidi...
Musím s Tebou jen souhlasit. Hlavně když už někdo chce něco jen pindnout, tak prosím jen jednou a ne 5x. Kdo to má pořád číst.

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #813 kdy: 27 Října 2011, 23:59:20 »
Souhlas s Airlivem, zacalo to tu zavanet elitarstvim
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #814 kdy: 28 Října 2011, 07:06:30 »
Smažte mě z fóra tady už nebudu.
Promiňte jestli jsem se někoho dotkl, ale chtěl jsem jenom upozorni, že taky existují lidé kterým záleží na ubuntu a jsou jenom uživatelé. Plno lidí je s unity nespokijeno, ale diskuze o tom prostě na fóru UBUNTU nesmí být, protože děláme špatnou reklamu. Jak vůbec zjistíte, že se to lidem nelíbí, když zakážete o tom diskutovat a hned člověka napadáte? Nikdy jsem po Vás nic nechtěl, vše jsem si našel na netu. Teď jsem jenom řekl svůj názor a pokusil se rozpoutat diskuzi na toto téma.  Koukám, že nejčastější odpověď linuxového guru je " Když se ti to nelíbí, tak si najdi jiné distro".  Mě vyhovovalo ubuntu, ale bez unity. Diskuze na dané téma je tabu a jsem si vědom, že jsem vyhozen.


A  abych ještě dodal, nebylo to plkání a položil jsem konkrétní dotaz. Zhroutilo se unity3d a jedu jen v 2D. Pro samý utok na mě jste to ani nezaregistrovali. A upozorňuji, že jsem  přecházel od ubuntu 6 do 10 bez nové instalace a ubuntu se nezhroutilo, což se o 11.10 říci nedá.
« Poslední změna: 28 Října 2011, 07:24:55 od mac01 »

branec

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #815 kdy: 28 Října 2011, 07:26:46 »
Smažte mě z fóra tady už nebudu.

Zde na fóre PROFIL a tam posledná záložka AKCE a tam Zmazať účet 8)

Mimochodom tiež fungujem na Unity 2D a taktiež sa zdá že na LP robia čo môžu ohlásil som pár chyb a tie boli odstránené, takže myslím že to má nejakú tu budúcnosť.
 
« Poslední změna: 28 Října 2011, 07:38:24 od branec »

mac01

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #816 kdy: 28 Října 2011, 07:27:35 »
dík za radu.

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #817 kdy: 28 Října 2011, 09:43:17 »
I já se přidávám. Moderátoři zde odvádí spoustu potřebné práce a já jim za to děkuji. Nicméně výše uvedený postoj ke členům fóra opravdu není na místě. Jsme tedy všichni uživatelé systému přebyteční? Důvodně se obávám, že kdyby odešli všichni, kterým se na systému něco nelíbí, nezůstalo by kolem vývojářů mnoho dalších uživatelů.
Výsledky práce nejsou vždy vděčné, zvláště, když se jedná o práci, kterou moderátor nedokáže ovlivnit, ale tím spíš je zbytečné být vztahovačný. (Nebo by se patřilo, dle uvedeného argumentu, pustit se do vývoje a nepaplat se správou fóra, no ni?:-).)
Vnímám to jako úlet, ale byl bych rád, kdyby se neopakoval často. Přeci jen sem chodím rád a jednou za čas taky rád pomůžu, když můžu.
Have you tried turning it off and on again?

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #818 kdy: 28 Října 2011, 10:42:36 »
Někteří lidé by si měli konečně uvědomit, že toto fórum je o evangelizaci a podpoře Ubuntu. Myslíte si, že zdejší administrátoři chodí s Markem na pivo aby ho mohli přesvědčit že xxx je špatné? Na globální úrovni *rozhodování jsou stejně nedůležití jako všichni ostatní uživatelé.

Člověk, který i to přes několikeré upozornění ignoruje a trolluje, je bud mentálně postižený (nebrat jako urážku), nebo neskutečné hovado (urážka).

Aby se neřeklo: Dělám evangelizaci, překlady poznámek k vydání (10.04;10.10) a překlady na launchpadu...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #819 kdy: 28 Října 2011, 10:47:03 »
I já se přidávám. Moderátoři zde odvádí spoustu potřebné práce a já jim za to děkuji. Nicméně výše uvedený postoj ke členům fóra opravdu není na místě. Jsme tedy všichni uživatelé systému přebyteční? Důvodně se obávám, že kdyby odešli všichni, kterým se na systému něco nelíbí, nezůstalo by kolem vývojářů mnoho dalších uživatelů.
Výsledky práce nejsou vždy vděčné, zvláště, když se jedná o práci, kterou moderátor nedokáže ovlivnit, ale tím spíš je zbytečné být vztahovačný. (Nebo by se patřilo, dle uvedeného argumentu, pustit se do vývoje a nepaplat se správou fóra, no ni?:-).)
Vnímám to jako úlet, ale byl bych rád, kdyby se neopakoval často. Přeci jen sem chodím rád a jednou za čas taky rád pomůžu, když můžu.
Budeme zde donekonečna opakovat, že tohle téma se absolutně netýká běžného návštěvníka?

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #820 kdy: 28 Října 2011, 10:51:21 »
Někteří lidé by si měli konečně uvědomit, že toto fórum je o evangelizaci a podpoře Ubuntu. Myslíte si, že zdejší administrátoři chodí s Markem na pivo aby ho mohli přesvědčit že xxx je špatné? Na globální úrovni *rozhodování jsou stejně nedůležití jako všichni ostatní uživatelé.

Člověk, který i to přes několikeré upozornění ignoruje a trolluje, je bud mentálně postižený (nebrat jako urážku), nebo neskutečné hovado (urážka).

Aby se neřeklo: Dělám evangelizaci, překlady poznámek k vydání (10.04;10.10) a překlady na launchpadu...

Pěkně řečeno..... někteří právě používají slovo Já Já pouze Já. A nekoukají na další věci .....ostaní to dělají o svém volném čase.  Sachy to napsal výstižně.

Rover623

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #821 kdy: 28 Října 2011, 10:57:53 »
Citace
Smažte mě z fóra tady už nebudu.
Promiňte jestli jsem se někoho dotkl, ale chtěl jsem jenom upozorni, že taky existují lidé kterým záleží na ubuntu a jsou jenom uživatelé. Plno lidí je s unity nespokijeno, ale diskuze o tom prostě na fóru UBUNTU nesmí být, protože děláme špatnou reklamu. Jak vůbec zjistíte, že se to lidem nelíbí, když zakážete o tom diskutovat a hned člověka napadáte? Nikdy jsem po Vás nic nechtěl, vše jsem si našel na netu. Teď jsem jenom řekl svůj názor a pokusil se rozpoutat diskuzi na toto téma.  Koukám, že nejčastější odpověď linuxového guru je " Když se ti to nelíbí, tak si najdi jiné distro".  Mě vyhovovalo ubuntu, ale bez unity. Diskuze na dané téma je tabu a jsem si vědom, že jsem vyhozen.


A  abych ještě dodal, nebylo to plkání a položil jsem konkrétní dotaz. Zhroutilo se unity3d a jedu jen v 2D. Pro samý utok na mě jste to ani nezaregistrovali. A upozorňuji, že jsem  přecházel od ubuntu 6 do 10 bez nové instalace a ubuntu se nezhroutilo, což se o 11.10 říci nedá.
Tedy, ne že bych do toho chtěl kecat, ale pokud se někomu nelíbí Unity, má spoustu možností jak jít z něj pryč, buď nainstalovat GNOME Shell a fungovat v něm, použít Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, Flubuntu nebo třeba Mint, případně imitace Windows jako Zorin

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #822 kdy: 28 Října 2011, 11:17:07 »
Smažte mě z fóra tady už nebudu.
Promiňte jestli jsem se někoho dotkl, ale chtěl jsem jenom upozorni, že taky existují lidé kterým záleží na ubuntu a jsou jenom uživatelé. Plno lidí je s unity nespokijeno, ale diskuze o tom prostě na fóru UBUNTU nesmí být, protože děláme špatnou reklamu. Jak vůbec zjistíte, že se to lidem nelíbí, když zakážete o tom diskutovat a hned člověka napadáte? Nikdy jsem po Vás nic nechtěl, vše jsem si našel na netu. Teď jsem jenom řekl svůj názor a pokusil se rozpoutat diskuzi na toto téma.  Koukám, že nejčastější odpověď linuxového guru je " Když se ti to nelíbí, tak si najdi jiné distro".  Mě vyhovovalo ubuntu, ale bez unity. Diskuze na dané téma je tabu a jsem si vědom, že jsem vyhozen.


A  abych ještě dodal, nebylo to plkání a položil jsem konkrétní dotaz. Zhroutilo se unity3d a jedu jen v 2D. Pro samý utok na mě jste to ani nezaregistrovali. A upozorňuji, že jsem  přecházel od ubuntu 6 do 10 bez nové instalace a ubuntu se nezhroutilo, což se o 11.10 říci nedá.

Jo, já s mac01 souhlasím. Unity prostě v současné podobě stojí za starou bačkoru, má problémy s fokusem a umisťováním oken, nemluvě o nejmíň dvojnásobné složitosti oproti systému starého gnome. Je to dobrý nápad, ale není dotažený. (Měli bychom  mnohem více propagovat možnost "zachovat Ubuntu + nahradit Unity za XFCE/LXDE")

Nemám čas sledovat vaše žabomyší spory o to, kdo koho napadnul dřív, ale měli bychom se všichni snažit, aby NIKDO z členů fóra neměl dojem, že je cenzurován nebo napadán pro svoje názory.

Kromtoho jsem v poslední době viděl pár stížností na to, že (prý) na tomto fóru není poskytován prostor kritice. Nemyslím si, že by to tak bylo, ale záleží mi na tom, aby se tu probírala jakákoli trochu smysluplná kritika (čehokoli od kohokoli).
« Poslední změna: 28 Října 2011, 11:22:09 od Filip Dominec »
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

člověk

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 294
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #823 kdy: 28 Října 2011, 11:17:59 »
mac01 včera napsal:

Citace
děs a hrůza. Používám Ubuntu už od verze 6, a jde to od 10 k 5 možná i níž. Pročítal jsem fora a chtěl jsem dát ještě 11.10. šanci. Spustil jsem nastavení ccsm. Chvilku to běželo a najednou zatuhnutí všeho. Restart a už jenom funguje 2D. Uniti je KO. Proč po tolika letech bezproblémového používání nějací k..i nás nutí do něčeho, co nechcem?  No nic. Stahuji 10.04 LTS a kouknu se taky na windows 7. Zkusím možná debian, ale pak už opravdu na to kašlu a odcházím k windows.  Nejhorší na tom je, že ty roky jsem byl spokojený, ale instalovat stále zhroucený, restartující systém se mi nechce. Do tý 10.04 jsem ani nevěděl co je nějaký problém. Co jsem nějaká pokusná krysa? Takhle to daleko nedotáhnou.  Veškerá komunita na 1% a ještě tu prudí. Můžete tady donekonečna opakovat "Co by jsi nechtěl, vždyť je to zadarmo!".  Je, ale dej blbci do ruky funkci, tak to dovede do pr..e Jsem opravdu nasraný.

Byl by to asi názor běžného uživatele, který jednoduše "vypěnil" po nastalých nezdarech a dokonce někteří mu na to slušně odpověděli se záměrem pomoci.
Nicméně urážky a hrubé výrazy jsou neomluvitelné i u běžného uživatele. To prostě přehnal.

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #824 kdy: 28 Října 2011, 11:31:17 »
mac porušil bod 4 pravidel fóra (http://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=12735.0) o urážkách a vulgárním vyjadřování na fóru. Kdyby si je odpustil, určitě by se našlo dost lidí, kteří by s ním na téma Unity rádi diskutovali. Jeho příspěvek nebyl smazán, ale přesunut.

Jo, já s mac01 souhlasím. Unity prostě v současné podobě stojí za starou bačkoru, má problémy s fokusem a umisťováním oken, nemluvě o nejmíň dvojnásobné složitosti oproti systému starého gnome. Je to dobrý nápad, ale není dotažený. (Měli bychom  mnohem více propagovat možnost "zachovat Ubuntu + nahradit Unity za XFCE/LXDE")

Nemám čas sledovat vaše žabomyší spory o to, kdo koho napadnul dřív, ale měli bychom se všichni snažit, aby NIKDO z členů fóra neměl dojem, že je cenzurován nebo napadán pro svoje názory.

Kromtoho jsem v poslední době viděl pár stížností na to, že (prý) na tomto fóru není poskytován prostor kritice. Nemyslím si, že by to tak bylo, ale záleží mi na tom, aby se tu probírala jakákoli trochu smysluplná kritika (čehokoli od kohokoli).
Příspěvky si nečetl, něco si někde zaslechl, a na základě toho děláš závěry? Smysluplná kritika tu z uvedených důvodů právě neprobíhala.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.