Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 286799 krát)

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1050 kdy: 24 Března 2012, 18:13:25 »
Já používám v Ubuntu Usb-creator a tam si zvolím zda se mají data ukládat nebo ne viz příloha.

Každopádně to co děláš je jen live verze systému kde obrovská hromada věcí nefunguje. Například kodeky a ovladače specifických karet a grafik ti tam nepojedou a také Flash ve Firefoxu také ne...
Jdeš na to špatně. Defakto musíš nainstalovat systém na flešku jako takový a né dělat bootovací live instalačku. Pokud opravdu chceš zkusit systém jako takový tak si udělej na svém disku místo minimálně 15GB a nainstaluj Ubuntu tam. Tvůj windows to nijak neohrozí a pokud by jsi už Ubuntu nechtěl tak jen spustíš Windows cd/DVD a zvolíš opravit a je vše tak jak bylo dřív během dvou minut. ;)
Jíst banán se šlupkou je blbost pokud chceš vědět jak chutná. ;D


[příloha smazaná administrátorem]
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1051 kdy: 24 Března 2012, 18:14:32 »
no ted se snažim potřeti a naposledy ztahnout ,zprovoznit UBUNTu 11.1 na USB 8GB(přes linux live usb creator) ...

A ty windows jsi taky pouštěl z téhle flašky? Ano z flašky je to pomalé, tím pomalejší, čím pomalejší je flaška. Live USB opravdu staruje i z rychlejší flašky déle, než zaprasená XP. To ovšem nemá nic společného s běžnou instalací na pevný disk.

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1052 kdy: 24 Března 2012, 18:20:01 »
Já používám v Ubuntu Usb-creator a tam si zvolím zda se mají data ukládat nebo ne viz příloha.

Každopádně to co děláš je jen live verze systému kde obrovská hromada věcí nefunguje. Například kodeky a ovladače specifických karet a grafik ti tam nepojedou a také Flash ve Firefoxu také ne...
Jdeš na to špatně. Defakto musíš nainstalovat systém na flešku jako takový a né dělat bootovací live instalačku. Pokud opravdu chceš zkusit systém jako takový tak si udělej na svém disku místo minimálně 15GB a nainstaluj Ubuntu tam. Tvůj windows to nijak neohrozí a pokud by jsi už Ubuntu nechtěl tak jen spustíš Windows cd/DVD a zvolíš opravit a je vše tak jak bylo dřív během dvou minut. ;)
Jíst banán se šlupkou je blbost pokud chceš vědět jak chutná. ;D

chci se vyhnout jakekoliv volbě při startu notasu(win-ubuntu) proto volim USB notas nepouživam sam....tak proto...

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1053 kdy: 24 Března 2012, 18:22:18 »
Já používám v Ubuntu Usb-creator a tam si zvolím zda se mají data ukládat nebo ne viz příloha.

Každopádně to co děláš je jen live verze systému kde obrovská hromada věcí nefunguje. Například kodeky a ovladače specifických karet a grafik ti tam nepojedou a také Flash ve Firefoxu také ne...
Jdeš na to špatně. Defakto musíš nainstalovat systém na flešku jako takový a né dělat bootovací live instalačku. Pokud opravdu chceš zkusit systém jako takový tak si udělej na svém disku místo minimálně 15GB a nainstaluj Ubuntu tam. Tvůj windows to nijak neohrozí a pokud by jsi už Ubuntu nechtěl tak jen spustíš Windows cd/DVD a zvolíš opravit a je vše tak jak bylo dřív během dvou minut. ;)
Jíst banán se šlupkou je blbost pokud chceš vědět jak chutná. ;D

to jsme asi udělal...na jedne flash jsme měl botovaci ubuntu a na druhou 8 GB jsme to instaloval ale jak říkám trvala instalace přes hodinu a pul...a pak když to mělo jet bylo to šileně pomale...klipnu a okono se rozjede za 4 minuty...to jsme už ztratil nervy a klipak na tu ikonu 4x pak mi to najelo 4x...sem malem ten notas vyhodil z okna....-)))

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1054 kdy: 24 Března 2012, 18:29:33 »
Tím pádem ti nemohu poradit jinak než zůstat u windows.
Máš pravdu že vrtat se v počítači který používá vícero lidí není zrovna šťastný nápad. Až budeš mít svůj vlastní počítač tak si zkus Ubuntu normálně nainstalovat a uvidíš.

Pamatuji že cca před rokem jsem se snažil také instalovat Ubuntu na Flešku a bylo to také neskutečně pomalé a nepoužitelné a najely mi ikonky v hrozné grafice... Ale byl to jen pokus a dále jsem se s tím nezatěžoval. Nainstalované Ubuntu na disku běhá naprosto nádherně.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1055 kdy: 24 Března 2012, 18:31:30 »
Tím pádem ti nemohu poradit jinak než zůstat u windows.
Máš pravdu že vrtat se v počítači který používá vícero lidí není zrovna šťastný nápad. Až budeš mít svůj vlastní počítač tak si zkus Ubuntu normálně nainstalovat a uvidíš.

Pamatuji že cca před rokem jsem se snažil také instalovat Ubuntu na Flešku a bylo to také neskutečně pomalé a nepoužitelné a najely mi ikonky v hrozné grafice... Ale byl to jen pokus a dále jsem se s tím nezatěžoval. Nainstalované Ubuntu na disku běhá naprosto nádherně.

hmm ok tak diky za rady..-)))

Rover623

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1056 kdy: 24 Března 2012, 18:38:29 »
Dá se to používat i z flashky, bohužel ty levné katastrofálně lagují a je to fakt neskutečně pomalé, navíc aby jsi viděl jestli to něco dělá, chce to flasku s diodou. Mám jednu postarší od A-Data, která má diodu i slušnou rychlost (při zápisu nikdy nejde po 6MB/s) a na té to chodí celkem slušně. Ale dal jsem za 8GB tehdy skoro 900,-

ok1dtm

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 342
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1057 kdy: 24 Března 2012, 19:18:30 »
Tím pádem ti nemohu poradit jinak než zůstat u windows.
Máš pravdu že vrtat se v počítači který používá vícero lidí není zrovna šťastný nápad. Až budeš mít svůj vlastní počítač tak si zkus Ubuntu normálně nainstalovat a uvidíš.

Pamatuji že cca před rokem jsem se snažil také instalovat Ubuntu na Flešku a bylo to také neskutečně pomalé a nepoužitelné a najely mi ikonky v hrozné grafice... Ale byl to jen pokus a dále jsem se s tím nezatěžoval. Nainstalované Ubuntu na disku běhá naprosto nádherně.

hmm ok tak diky za rady..-)))
Když tak to zkus přes Wubi to ti Ubuntu nijak drasticky nezpomalí.

radin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 244
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1058 kdy: 24 Března 2012, 19:53:48 »
Nemůžeš porovnávat běh aplikací na USB flasch s normální instalací na HDD. Zkoušel jsi někdy widle na USB? Normálně to snad ani nejde, ale občas používám okrkaná XP (Bart PE), která neumí skoro nic a když čekám na inicializaci LAN (o WiFi ani nemluvím), tak si klidně stihnu dát kafe, než to celé naběhne.
Jinak s tou WiFi při instalaci Ubuntu: normálně nechám nabootovat LiveCD "k vyzkoušení", v něm připojím WiFi a pak instaluji i s povolením stažení aktualizací a všeho ostatního. Po restartu už jen zadám znovu heslo k WiFi a je vymalováno. Když nepočítám další "zbytečnosti", tj. mnou vybrané další aplikace, tak slabá půlhodinka do plného systému na 7 Mbit připojení...
Nobody is perfect!

Jana

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 525
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1059 kdy: 25 Března 2012, 09:45:08 »
Instalace na USB 8GB....notebook HP pavilion dv6000...dvoujadro intel....2,5 GB ram...atd..instalace přes hodinu dělaji si asi legraci widle mam instalnuty za tu dobu 4X..-)))
po instalaci na flash najiždi ubuntu asi 10 minut prvně si říkám si asi dělaji legraci...první najetí ....ne nedělaji pokažde cca 10 minut než to "nějak" najede nějak je schvalně v "....".....a když už to najede...jakekoliv klipnuti na jakoukoliv ikonu at to něco uděla čekám 4 minuty....mazec...co to je ???? zlaty widle..-)))
dalši problem wifi od broadcom BC4311...neexistuje to zprovoznit pokud nemate inet na drat....zase si kladu otazku to je asi legrace ne ?..-)) zlaty widle po druhe...
po 3 dnech to balim a jsem rad že jsou widle..-)) strašny pasquil.-))
co to je?
Máme také HP, ale je to stolní PC. Instalace z CD na celý disk za 13.5 minuty a to už v češtině a s funkčním internetem hned od začátku. Doinstalování aktualizací + nějaký program jako např. ubuntu-restricted-extras , dalších 12 minut. Pak už jenom pracuji. Spuštění PC (bez hesla) 29 sekund a to už mohu jet hned naplno, vypnutí PC 17 sekund, kliknutí na ikonu - neregistruji prodlevu, spuštění flash třeba na youtube asi jednu sekundu. bomber666 jak že jsou na tom Windows? Jak už tu bylo psáno, zkus nainstalovat Ubuntu na celé HDD a Windows na stejnou flešku na kterou si cpal ubuntu a potom si přečti co jsi napsal.
Ubuntu 16.04 LTS 64bit

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1060 kdy: 25 Března 2012, 13:11:04 »
Dá se to používat i z flashky, bohužel ty levné katastrofálně lagují a je to fakt neskutečně pomalé, navíc aby jsi viděl jestli to něco dělá, chce to flasku s diodou. Mám jednu postarší od A-Data, která má diodu i slušnou rychlost (při zápisu nikdy nejde po 6MB/s) a na té to chodí celkem slušně. Ale dal jsem za 8GB tehdy skoro 900,-

No tak instalovat si systém na jakoukoliv flashku může jen masochista, který neví nic o rychlosti čtení a zápisu. Já si flashku vybíral i kvůli tomuto účelu a cca. 2 roky zpět jsem si koupil Patriot Xporter, která má čtení/zápis 15/15 a chodilo to použitelně. Žel, někde jsem ji zapomněl...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

matee

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 370
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1061 kdy: 25 Března 2012, 19:02:19 »
Instalace na USB 8GB....notebook HP pavilion dv6000...dvoujadro intel....2,5 GB ram...atd..instalace přes hodinu dělaji si asi legraci widle mam instalnuty za tu dobu 4X..-)))
po instalaci na flash najiždi ubuntu asi 10 minut prvně si říkám si asi dělaji legraci...první najetí ....ne nedělaji pokažde cca 10 minut než to "nějak" najede nějak je schvalně v "....".....a když už to najede...jakekoliv klipnuti na jakoukoliv ikonu at to něco uděla čekám 4 minuty....mazec...co to je ???? zlaty widle..-)))
dalši problem wifi od broadcom BC4311...neexistuje to zprovoznit pokud nemate inet na drat....zase si kladu otazku to je asi legrace ne ?..-)) zlaty widle po druhe...
po 3 dnech to balim a jsem rad že jsou widle..-)) strašny pasquil.-))

ona instalace na flash není to pravý ořechový a pokud má ten flash rychlost čtení 00 nic, tak se nemůžeš divit, že to nejede :) Pořiď si lepší flesku  8)
« Poslední změna: 25 Března 2012, 19:09:36 od matee »
HP 550 /Intel Core2 Duo T5270 / Intel GMA 950 / 2GB / 160GB / Ubuntu 8.10 -> ... -> Linux Mint 17 - Cinnamon
S linuxem jde vše, ale nikdy ne hned:)

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1062 kdy: 25 Března 2012, 20:18:35 »
Odpovědi na své otázky najdeš na netu, neotravuj ostatní hloupostmi.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2446
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1063 kdy: 26 Března 2012, 15:19:11 »
Od roku 2008 používám také vždy jeden kapesní systém na flešce. Mám ho vyladěný, aby sel spustit na všem (kromě mikrovlnky samozřejmě). Jeden rok jsem měl kompletní práci firmy jen na pravidelně zálohované 16GB flešce a jel jsem z ní 8 hodin v kanclu a večer 2-4 hodiny z domova, o víkendu na chalupě. Jede to bez problémů.

Tipy:
rychlá kvalitní fleška (OCZ, Patriot, 15-30Mbs)
systém bez akcelerace
swap používat rači z HDD
na železech dost RAM
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1064 kdy: 26 Března 2012, 19:50:54 »
Od roku 2008 používám také vždy jeden kapesní systém na flešce. Mám ho vyladěný, aby sel spustit na všem (kromě mikrovlnky samozřejmě). Jeden rok jsem měl kompletní práci firmy jen na pravidelně zálohované 16GB flešce a jel jsem z ní 8 hodin v kanclu a večer 2-4 hodiny z domova, o víkendu na chalupě. Jede to bez problémů.

Tipy:
rychlá kvalitní fleška (OCZ, Patriot, 15-30Mbs)
systém bez akcelerace
swap používat rači z HDD
na železech dost RAM
Ani ta červeno-černá od Corsairu není špatná, ale já osobně se vzhlédl v tom patriotovi, taky vypadal celkem bytelně...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

okoun

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 557
  • Debian --> Mandriva --> Ubuntu
    • http://www.okouns.wz.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1065 kdy: 15 Května 2012, 09:58:31 »
 :-[
Ahoj, používám Ubuntu již od nějaké verze 5. a s takovou nestabilitou systému jako je 12.04 jsem se fakt nesetkal.
Na mém notebooku který mám od dob verze 9.10 až po dnešní 12.04, tak 12.04 chodí opravdu úděsně. Mám neustálé problémy s Gnome3 panelem i jsem zkoušel Gnome Shell a oba systémy jsou velmi nestabilní a i pomalé oproti Gnomu z verzí 11.04, 10.04.
Člověk by si myslel, že čím novější vydání, tím se opravují chyby, ale je to přesně naopak. Teď už opravdu nevím, jaké grafické rozhraní, případně distro používat jelikož KDE4 je už vyladěné, funguje dobře, ale zase to není moje gusto, jelikož je přeplácané. Gnome3 je nestabilní a pomalé oproti Gnome2 a ještě nabízí méně funkcí, jak Gnome2 což nechápu!!
A v čem je ta nestabilita?
Například připojím myš a po chvíli používání se najedou rolovací kolečko přepne do opačného směru a roluje se naopak,,, nechápu.
Dále si snížím v nastavení jas displaye na poloviční, resetnu systém a je to zase naplno, dříve to normálně drželo v hodnotě které jsem určil.
Dále se mi neustále někde zobrazují crash reporty o Gnomu, naprosto nechápavě a nečekaně, žádné speciální aplikace nepoužívám, všechny jsou dělané pouze pro Gnome.
Dále například, když nastavím horní lištu trochu průhlednější, tak ta průhlednost se nenastaví pro tlačítka aplet upozornění a pro Aplikace Místa, takže to vypadá fakt děsně.
Všechno to jsou takové blbůstky, ale dříve bez problému fungující.
Ubuntu-64 bit 8.10 na: P4 DC -64 bit, ati HD 3870 a na: Athlonu 3000+ -64 bit, ati x1800 GTO, Ubuntu-32 bit 9.04 na notebooku MSI

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1066 kdy: 15 Května 2012, 10:23:57 »
A máš čistou instalaci nebo upgrade? Já mám s upgradama takové následné problémy že postupně všechny počítače dělám čistou instalaci a pak to vypadá že to nepadá a chodí normálně.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1067 kdy: 15 Května 2012, 10:32:32 »
Souhlasím s RRadkem: upgrade je fajn vynález, ale funguje to dobře pro málo se měnící systémy (8.04 -> 8.10 atp.). V posledních letech si Canonical udělal z Ubuntu pískoviště a čistá instalace je tak podle mého jediná rozumná možnost.

Má to taky tu výhodu, že budeš mít čistý, jednoznačně definovaný stav systému a oproti němu jde dobře hlásit skutečné bugy.

Zvaž také, zda nepřejít na Lubuntu. Mám ho na počítači v práci a jsem spokojený.
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

okoun

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 557
  • Debian --> Mandriva --> Ubuntu
    • http://www.okouns.wz.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1068 kdy: 15 Května 2012, 10:49:21 »
No upgrade jsem už dávno zavrhnul, dělám čistou instalaci. Asi cca 3x jsem už instaloval 12.04 a furt stejné. Na Lubuntu nemá smysl chodit, notebook není s výkonem na tom zle, je to Centrino2 a GF9600m 4GB ram. Kdyby ještě fungovalo kde3 tak nic neřeším.
Kde3 a Gnome2 jsou prostě v čudu a nic je nenahradí  >:(
Ubuntu-64 bit 8.10 na: P4 DC -64 bit, ati HD 3870 a na: Athlonu 3000+ -64 bit, ati x1800 GTO, Ubuntu-32 bit 9.04 na notebooku MSI

okoun

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 557
  • Debian --> Mandriva --> Ubuntu
    • http://www.okouns.wz.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1069 kdy: 15 Května 2012, 10:51:38 »
Ještě mě napadlo jestli nenainstaluji znovu 11.04 a nepočkám si 2 roky podpory jestli něco hoši nevymyslí ve 14.04, třeba aby dobře šlapalo Gnome3 panel....
Ubuntu-64 bit 8.10 na: P4 DC -64 bit, ati HD 3870 a na: Athlonu 3000+ -64 bit, ati x1800 GTO, Ubuntu-32 bit 9.04 na notebooku MSI

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6023
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1070 kdy: 15 Května 2012, 11:14:05 »
No upgrade jsem už dávno zavrhnul, dělám čistou instalaci. Asi cca 3x jsem už instaloval 12.04 a furt stejné. Na Lubuntu nemá smysl chodit, notebook není s výkonem na tom zle, je to Centrino2 a GF9600m 4GB ram. Kdyby ještě fungovalo kde3 tak nic neřeším.
Kde3 a Gnome2 jsou prostě v čudu a nic je nenahradí  >:(
Trinity, MATE.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1071 kdy: 15 Května 2012, 11:15:10 »
Na Lubuntu nemá smysl chodit, notebook není s výkonem na tom zle, je to Centrino2 a GF9600m 4GB ram. Kdyby ještě fungovalo kde3 tak nic neřeším.
Kde3 a Gnome2 jsou prostě v čudu a nic je nenahradí  >:(

Vidím to trochu jinak - pro mne má Lubuntu smysl jako snadno použitelné prostředí s minimem blbůstek, které by způsobovaly chyby.

Jinak myslím, že XFCE jako náhrada Gnome2 docela obstojí. Naopak je možná zdrávo, že se po letech prostředí s podobnými vlastnostmi napsalo znovu...
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1072 kdy: 15 Května 2012, 11:19:11 »
No, já to vidím jinak trochu... mám čistou instalaci 12.04 + Gnome-Shell (PPA od Ricotze) a s takovou stabilitou oproti Unity jsem nepočítal  ;)
V Unity furt nějaké chyby, crash reporty atd. v GS vůbec...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1073 kdy: 15 Května 2012, 11:24:52 »
Pokud mi nechodí vše tak jak má ani po čisté instalaci tak mám vždy problém s hardvérem. Důkladně otestovat RAM a HDD třeba live cd Active@bootdisk, už jsem tu o něm psal. Také je třeba pořádně vysát počítač od prachu, hlavně teď na jaře to platí dvojnásob. ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1074 kdy: 15 Května 2012, 13:14:23 »
Já jsem dočasně ubuntu odinstaloval, právě že to dělalo pořád nějaké prasečinky po aktualizaci. Nainstaloval jsem Mageiu 2, snad se ji podařilo už vychytat dost bugů, i když nějaké zůstaly ale jinak funguje v pohodě. Zkouším i ROSU 2012, kupodivu má stejné bugy jako Mageia ale jinak chodí velmi pěkně.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.