Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 289736 krát)

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1250 kdy: 23 Března 2013, 17:31:50 »
Kód: [Vybrat]
rm -r ~/.config/compiz-1
rm -r ~/.cache/compizconfig-1
rm -r ~/.compiz
rm -r ~/.compiz-1
rm -r ~/.gconf/apps/compiz-1
rm -r ~/.gconf/apps/compizconfig-1

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1251 kdy: 23 Března 2013, 17:33:13 »
Co to tu plácáš?
Měnil jsem za tuhle, to nebyl počítač na hry, ale na práci a grafiku. ;)
http://www.alza.cz/asus-en210-silent-di-1gd3-v2lp-d206015.htm

Citace
No nevim neměli se spíše vývojáři zamyslet nad nároky?
Přesně to teď udělali, ;)
http://blog.ubuntu.cz/tydenik/10/2013
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1252 kdy: 23 Března 2013, 18:07:15 »
Pokud máš přesně tuto grafiku tak na té Unity běhá naprosto nádherně. ;)
Jinak také používám ovladače 310, a Ubuntu 12.04.2 64bit, dva monitory 1680x1050, jeden do VGA druhý do DVI... Neměl jsem sebemenší problém, nainstaloval jsem Ubuntu, povolil ovladače 310 restartoval a v klikátku Nvidia si nastavil Twinview, dělal jsem to asi před dvěma měsíci. ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1253 kdy: 23 Března 2013, 18:29:29 »
Přesně takhle mi to funguje v GS a KDE na Ubuntu i Debianu, na Debianu samozřejmě jinej způsob instalace ovladače. Na Unity mi funguje snad zatim jenom plocha ikony na ploše správce oken.
No nic fungovat by to teda mělo, zatím nad tim hůl nelámu.

Smazání konfiguráků compizu nepomohlo.
A co máš za jádro, potažmo za systém?
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1254 kdy: 23 Března 2013, 18:34:38 »
Až budeš čučet na tu prázdnou plochu tak otevřít terminál Ctrl+Alt+T a do něj...
Kód: [Vybrat]
unity --replace
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

lumio

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1255 kdy: 23 Března 2013, 20:52:23 »
host skus toto:

Kód: [Vybrat]
sudo apt-get remove nvidia-current
sudo apt-get install linux-headers-generic
sudo apt-get install nvidia-current

Cuore

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2534
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1256 kdy: 23 Března 2013, 21:22:01 »
host skus toto:

Kód: [Vybrat]
sudo apt-get remove nvidia-current
sudo apt-get install linux-headers-generic
sudo apt-get install nvidia-current
reinstalací ovladačů momentálně nic asi nepořeší, ty mu fungují, nyní potřebuje nahodit Unity.

lumio

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1257 kdy: 23 Března 2013, 21:35:28 »
Taky si "vyleju srdíčko".
....
Reinstal, stáhnul jsem nový iso a nainstaloval, Unity fungovalo, až na pár hlášek o pádu....nainstaloval jsem ovladače gk a po restartu x zase prd: obrázek plochy a myš.
Doinstaloval jsem gnome shel, ten běží ok, gk taky aspoň podle toho že jde openarena.
Ale to super cool Unity bez kterýho se nikdo neobejde ne.
Vychadzam z toho ze ak skusal cistu instalaciu tak je tam bug v ubiquity ktory odstrani kernel headers: https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/ubiquity/+bug/1070427
a preto nefunguju nvidia ovladace ani unity. Takza najdolezitejsi je ten prikaz
Kód: [Vybrat]
apt-get install linux-headers-generic az potom nahadzovat ovladace.

Dano V

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 990
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1258 kdy: 23 Března 2013, 22:12:08 »
A čistá inštalácia ?
A prečo práve 13.04?
« Poslední změna: 23 Března 2013, 22:16:34 od Dano V »
U12.04 do 04.2017  K3.2.0-60
...Ne vždycky spolu budeme souhlasit, ale to není důvod k neslušnému chování. Každý se občas může cítit zklamaný, ale je vždy potřeba se chovat tak, aby se zklamání neproměnilo v osobní útok. Je nutné si uvědomit, že v komunitě, kde panuje napětí a stres, se toho moc neudělá... ;)
http://www.ubuntu.cz/komunita/pravidla

Dano V

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 990
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1259 kdy: 23 Března 2013, 22:17:08 »
hmm a 12.04 lts to robila tiež?
edit:Toto si čítal pozorne než si sa rozhodol inštalovať testovaciu verziu?
Jak a proč (ne)testovat vývojové verze
Citace
Verze vydávané v rané fázi vývoje (alfa verze) jsou určeny pouze pro vývojáře a testery a i zkušení uživatelé by se jejich zkoušení měli raději vyhnout.
edit2:takže čítal  :)
... Pouze jsem chtěl vyzkoušet nový Ubuntu.
A ano přiznávám se článek jsem pouze prolítl, varujete tam před používáním nový verze než ji otestujete, no když mi nebude fungovat tak to vrátim zpátky. Počítač k práci nepotřebuju, jenom pro zábavu.
« Poslední změna: 23 Března 2013, 22:37:19 od Dano V »
U12.04 do 04.2017  K3.2.0-60
...Ne vždycky spolu budeme souhlasit, ale to není důvod k neslušnému chování. Každý se občas může cítit zklamaný, ale je vždy potřeba se chovat tak, aby se zklamání neproměnilo v osobní útok. Je nutné si uvědomit, že v komunitě, kde panuje napětí a stres, se toho moc neudělá... ;)
http://www.ubuntu.cz/komunita/pravidla

Dano V

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 990
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1260 kdy: 23 Března 2013, 22:47:04 »
12.04 si už moc nepamatuju naposled jsem ji měl někdy vloni na jaře...
;D toto ma rozosmialo ;) ja sa jej držím zubami nechtami... keď to šlape nešupem do toho...  len občas  ::)
U12.04 do 04.2017  K3.2.0-60
...Ne vždycky spolu budeme souhlasit, ale to není důvod k neslušnému chování. Každý se občas může cítit zklamaný, ale je vždy potřeba se chovat tak, aby se zklamání neproměnilo v osobní útok. Je nutné si uvědomit, že v komunitě, kde panuje napětí a stres, se toho moc neudělá... ;)
http://www.ubuntu.cz/komunita/pravidla

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1261 kdy: 24 Března 2013, 11:57:05 »
12.04 si už moc nepamatuju naposled jsem ji měl někdy vloni na jaře.
Citace
edit:Toto si čítal pozorne než si sa rozhodol inštalovať testovaciu verziu?
Jak a proč (ne)testovat vývojové verze
Nic novýho to jsem věděl i bez toho, proto jsem si jenom postěžoval zde a nepokládal dotaz v poradně.
...nejspíš skutečně existují lidé, kteří jsou spokojení, že jim v systému něco (nic) nefunguje. Víš kdo to byl Sisyfos?
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1262 kdy: 24 Března 2013, 13:34:18 »
Vědět že jde o 13.04 tak se vůbec neobtěžuji reagovat... Škoda slov... ::)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Sawer

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1263 kdy: 24 Března 2013, 14:47:29 »
Pred istou dobou som mal presne rovnaký problém ako host; t.j po štarte sa mi zobrazilo len pozadie plochy a kurzor myšky, panel s aplikáciami nikde.

Vyriešilo sa to odstránením šunkového driveru od Nvidie a jeho nahradením Bumblebee.

TripleDouble

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1264 kdy: 25 Března 2013, 18:41:02 »
Musím si tak trochu zanadávat. Ve škole jsme dělali s opensuse (Zatím jen pár síťařských prkotin). Bylo to první pořádné seznámení s linuxem (Předtím jsem zkoušel Ubuntu), a docela se mi to zamlouvalo. Podle názorů je ale lepší Ubuntu, a jelikož se mě více zamlouvá prostředí KDE, stáhnul jsem si KUbuntu. Po vyzkoušení ve virtualboxu jsem se rozhodl ho nainstalovat. Co se ale nestalo. Instalace se v polovině sekla (Opravdu se sekla, nešlo hýbat kurzorem a asi hodinu se to ani nehlo), a po restartování PC se mě nechtěl načíst windows. Po nabootování instalačky to vypsalo, že není možné ani obnovení systému, takže jsem musel celý systém přeinstalovat (Přišel jsem o všechny data, naštěstí vše důležité jsem měl zazálohované). Ještě před opětovnou instalací windows jsem si opětovně nainstaloval pouze Kubuntu. A moje názory:

Už od první chvíle vypadá GUI hrozně. Všechno je neostré a hlavně písmena se hrozně čtou (jsou kostrbaté atd. jakoby systém neměl žádné vyhlazování). Další co mě dost zarazilo, je jakákoliv instalace softwaru. Hodinové úsilí o nainstalování jak driveru ke GPU tak flash playeru jsem nakonec vzdal. Nevím jestli je to prostě jenom o zvyku, ale celý se mě to zdá takový neuspořádaný atd. + Vidím jen v tom, že systém plně přenastavitelný a že je to vhodná alternativa zdarma za Windows server. Jinak už nechci linux ani vidět. A když jo, tak chci pohodlně kliknout na nainstalování flashe a během minuty už přehrávat videa atd, a né kopírovat soubory kdovíkam a nakonec mě to oznámí že to tam nakopírovat nejde, ačkoliv jsem přihlášenej jako root.
« Poslední změna: 25 Března 2013, 18:46:07 od TripleDouble »

Parisée

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 34
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1265 kdy: 25 Března 2013, 18:50:22 »
Citace
Po vyzkoušení ve virtualboxu jsem se rozhodl ho nainstalovat.
A kolik času jsi tomu ve Virtualboxu dal?  8)
Packard Bell dot s, Intel Atom 1,66 GHz dualcore, 2 GB RAM - Ubuntu 14.04 LTS

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1266 kdy: 25 Března 2013, 19:21:40 »
Musím si tak trochu zanadávat. Ve škole jsme dělali s opensuse (Zatím jen pár síťařských prkotin). Bylo to první pořádné seznámení s linuxem (Předtím jsem zkoušel Ubuntu), a docela se mi to zamlouvalo. Podle názorů je ale lepší Ubuntu, a jelikož se mě více zamlouvá prostředí KDE, stáhnul jsem si KUbuntu. Po vyzkoušení ve virtualboxu jsem se rozhodl ho nainstalovat. Co se ale nestalo. Instalace se v polovině sekla (Opravdu se sekla, nešlo hýbat kurzorem a asi hodinu se to ani nehlo), a po restartování PC se mě nechtěl načíst windows. Po nabootování instalačky to vypsalo, že není možné ani obnovení systému, takže jsem musel celý systém přeinstalovat (Přišel jsem o všechny data, naštěstí vše důležité jsem měl zazálohované). Ještě před opětovnou instalací windows jsem si opětovně nainstaloval pouze Kubuntu. A moje názory:

Už od první chvíle vypadá GUI hrozně. Všechno je neostré a hlavně písmena se hrozně čtou (jsou kostrbaté atd. jakoby systém neměl žádné vyhlazování). Další co mě dost zarazilo, je jakákoliv instalace softwaru. Hodinové úsilí o nainstalování jak driveru ke GPU tak flash playeru jsem nakonec vzdal. Nevím jestli je to prostě jenom o zvyku, ale celý se mě to zdá takový neuspořádaný atd. + Vidím jen v tom, že systém plně přenastavitelný a že je to vhodná alternativa zdarma za Windows server. Jinak už nechci linux ani vidět. A když jo, tak chci pohodlně kliknout na nainstalování flashe a během minuty už přehrávat videa atd, a né kopírovat soubory kdovíkam a nakonec mě to oznámí že to tam nakopírovat nejde, ačkoliv jsem přihlášenej jako root.

Tuhle jsem instaloval Windows 7 na jeden notebook a byla to katastrofa, instalátor mi stále tvrdil že nemůže instalovat na disk tak jsem postupně byl nucen odstranit všechny oddíly a stejně se mi tlačítko "next" nerozsvítilo, až potom jsem zjistil že disk je v nějakém formátu GPT a převod se dá udělat za pomocí linuxového cd na klasický msdos (před tím na tom disku byly W8). No výsledek byl že jsem ztratil veškerá data ale konečně si mi podařilo nainstalovat Windows 7 ale k mému překvapení nefungovalo lautr nic a rozlišení LCD byl v režimu 800x600 a nedalo se s tím nic dělat, hledal jsem na stránkách výrobce ale ten podporu pro tento notebook nedodával. Musel jsem hledat ručně drivery po netu a ve správci zařízení jim nutit danou verzi driveru a kolikrát jsem končil modrou obrazovkou... Trvalo mi dva dny než jsem to zprovoznil, nic nefungovalo jednoduše, furt vyskakovali nějaké aktualizace něčeho o čem jsem ani nevěděl že tam mám, a aktualizace windows mi způsobovali že se počítač nedal používat třeba i dvě hodiny a  čuměl jsem na hlášku že nemám počítač odpojovat od sítě... A po pár dnech používání se mi zablokoval celý počítač nějakým policejním virem a nešlo se ho zbavit ani v nouzovém režimu...
Windows už nechci ani vidět, dokud nebude fungovat automaticky a nebude mě otravovat všemožnými hláškami a buzerací co smím a co ne!!!


Co je tedy správné? Krafat tady a litovat se jak je ten svět na mě ošklivý? Proberte se lidi!!!
Pokud tomu nerozumíte tak svěřte počítač odborníkům kteří vám vše nastaví a vyladí tak že budete naprosto spokojeni. Taky se nevrtám v autech i když bych mohl a myslím si že bych nic nepokazil, ale když bych něco pokazil tak bych řval že je ten výrobce *censored* protože to neudělal blbuvzdorné.


ps: tohle se sice tak úplně nestalo mě ale lidem kteří ke mě chodí denně opravovat počítače.
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

janek-m

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1267 kdy: 25 Března 2013, 19:25:58 »
RE: TripleDouble: Kubuntu je kvalitný systém a problémy, ktoré uvádzaš som s ním nemal. Ale chcem sa hlavne vyjadriť k inštalácii. Ak sa ti počas inštalácie Kubuntu inštalácia sekla, mal si ju urobiť ešte raz a nabehli by ti oba systémy (WIN + Linux). Bola chyba hneď preinštalovať Win a tak prísť o dáta. Mne sa raz počas inštalácie na PC stalo, že vypli elektriku - už som bol niekde pri konci. Samozrejme, že v dualboote nenabehol WIN. Tak som inštaláciu Linuxu urobil ešte raz a problém sa vyriešil.
« Poslední změna: 25 Března 2013, 19:28:27 od janek-m »

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1268 kdy: 25 Března 2013, 19:29:12 »
Slovy klasika:

Citace
Je to marné, je to marné, je to marné.

 ;D
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Milhouse

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5726
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1269 kdy: 25 Března 2013, 19:31:58 »
Musím si tak trochu zanadávat...

Nezlob se na mě, ale tohle je ubohost. Flash se nainstaluje po netu ještě při instalaci. Stačí zaškrnout "Programy třetí strany".
Plně souhlasím s Radkem. Pokud budu zkoušet něco nového, zjistím si o tom něco. :/

N. Á. V. O. D. Y.
 "...naše práce není vidět, ale je důležitá!"

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1270 kdy: 25 Března 2013, 19:35:07 »
Beztak je to jen další reinkarnace místního šaška a prudiče v jedné osobě. A pokud ne, tak je smutné, že samozvaný odborník si přeinstaluje vlastní data.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1271 kdy: 25 Března 2013, 19:36:22 »
Stále lidem opakuji: "Neserte se do věcí, kterým nerozumíte..." A stále nevycházím z údivu  :D
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

TripleDouble

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1272 kdy: 25 Března 2013, 19:41:06 »
RE: TripleDouble: Kubuntu je kvalitný systém a problémy, ktoré uvádzaš som s ním nemal. Ale chcem sa hlavne vyjadriť k inštalácii. Ak sa ti počas inštalácie Kubuntu inštalácia sekla, mal si ju urobiť ešte raz a nabehli by ti oba systémy (WIN + Linux). Bola chyba hneď preinštalovať Win a tak prísť o dáta. Mne sa raz počas inštalácie na PC stalo, že vypli elektriku - už som bol niekde pri konci. Samozrejme, že v dualboote nenabehol WIN. Tak som inštaláciu Linuxu urobil ešte raz a problém sa vyriešil.

Windows jsem právě neinstaloval hned po té chybě. Pár dní jsem se vrtal v kubuntu a až pak jsem to vzdal a nainstaloval widle.

Jinak možná jsem prudič, ale tak se na mě nezlobte když linuxáři tvrdí, jak je to jednoduchej OS, a že není rozšířenej jenom kvůli microsoftímu monopolu. Chyba je podle mě někde jinde (A nejsem žádnej milovník widlí). A to s tím SW třetí strany je moje chyba, to jo.
« Poslední změna: 25 Března 2013, 19:50:01 od TripleDouble »

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1273 kdy: 25 Března 2013, 20:09:10 »
RE: TripleDouble: Kubuntu je kvalitný systém a problémy, ktoré uvádzaš som s ním nemal. Ale chcem sa hlavne vyjadriť k inštalácii. Ak sa ti počas inštalácie Kubuntu inštalácia sekla, mal si ju urobiť ešte raz a nabehli by ti oba systémy (WIN + Linux). Bola chyba hneď preinštalovať Win a tak prísť o dáta. Mne sa raz počas inštalácie na PC stalo, že vypli elektriku - už som bol niekde pri konci. Samozrejme, že v dualboote nenabehol WIN. Tak som inštaláciu Linuxu urobil ešte raz a problém sa vyriešil.

Windows jsem právě neinstaloval hned po té chybě. Pár dní jsem se vrtal v kubuntu a až pak jsem to vzdal a nainstaloval widle.

Jinak možná jsem prudič, ale tak se na mě nezlobte když linuxáři tvrdí, jak je to jednoduchej OS, a že není rozšířenej jenom kvůli microsoftímu monopolu. Chyba je podle mě někde jinde (A nejsem žádnej milovník widlí). A to s tím SW třetí strany je moje chyba, to jo.
Ale jo, my to berem.
Hodně lidí si myslí, že instalace je triviální úkon a proč by měl jako platit servisákům. A ty jsi zářný případ. Nic víc, nic míň :-)
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1274 kdy: 25 Března 2013, 20:42:53 »
No vono se servisákama to je asi tak:
Linux na tom nic nefunguje, takže nebuďte hloupej a kupte si Windows a k tomu potřebujete antivir a antispyware a antianti a registry cleaner a registry registrátor. Takže to máme software 10000, chyba ještě office, bez toho to nejde, takže 20000kč. Práce no víte neni to jen tak všechno vyladit a nastavit to je minimálně deset hodin, ale budu hodnej udělám vám cenu tak 500kč na hoďku to je 5000kč to je skoro zadarmiko jinde byste dal mnohem víc. Přijďte si pro to za tejden, to víte je toho teď hodně.
Za tejden.
Jo máte to hotový, ale to víte novej našlapanej windows, antivir a všechny ostatní anti co tam musej bejt kuli breberkám, dneska je toho fakt strašně moc, přece nechcete aby vám nabourali počítač, vyluxovali účet, ukradli auto, znísilnili děti a ten váš starej počítač to vše nezvládá potřebujete novej procesor větší ramku ta osmička co tam máte je dneska opravdu slabota a pořádnou grafickou kartu aby ty vokna pěkně poskakovali a prosvítali, ale máte kliku mám u dodavatele velkou slevu tak vám to nechám za to co ostatní servisy nakupujou. To je dohromady 15000 a ještě to tady nechte tejden to víte než ty součástky z ameriky dojdou, ale je to kvalita a abych nezapoměl ještě novej kvalitní zdroj aspoň 800w za 4000kč ale prvotřídní značky eurocase žádná čína.

Ono je servis a servis...  ;)
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.