Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vtípky okolo LINUXU :-)  (Přečteno 1474136 krát)

oyankee

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2125 kdy: 11 Listopadu 2008, 17:41:55 »
http://radovan.bloger.cz/Ctyri-zakladni-duvody-proc-na-domaci-pocitac-neinstalovat-Linux
toto je dobree ;D
Citace
A když Anička ani žádná jí podobná není k mání? Nevadí, Windows mají nápovědu (Start | Nápověda a odborná pomoc) zpracovanou tak přehledně, že by si s ní poradila i opice. Kdyby uměla číst. Že nejde tisknout? Stačí odpovědět na sérii jednoduchých otázek a hned víte, že si musíte tiskárnu nejprve zapnout.
Head shot. petr_n je asi hustej týpek. Argument jak prase. :-)
« Poslední změna: 11 Listopadu 2008, 17:51:10 od oyankee »

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2126 kdy: 11 Listopadu 2008, 18:07:22 »
http://radovan.bloger.cz/Ctyri-zakladni-duvody-proc-na-domaci-pocitac-neinstalovat-Linux
toto je dobree ;D
Citace
A když Anička ani žádná jí podobná není k mání? Nevadí, Windows mají nápovědu (Start | Nápověda a odborná pomoc) zpracovanou tak přehledně, že by si s ní poradila i opice. Kdyby uměla číst. Že nejde tisknout? Stačí odpovědět na sérii jednoduchých otázek a hned víte, že si musíte tiskárnu nejprve zapnout.
Head shot. petr_n je asi hustej týpek. Argument jak prase. :-)

Takovýho člověka poznat tak mu asi rozbiju držku. Ne každej musí milovat linux jak já, ale takovéhle argumety ? To snad nemyslí vážně !
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2127 kdy: 11 Listopadu 2008, 18:38:05 »
http://www.flat4.org/forum/images/cache/174965_att7460407md1.jpg.png
;D ;D
mmm...
nejak nevidim souvislost s IT
a hlavne mi to prijde trapny, vtipny ani trochu
Ja jsem to sem taky nedaval v zadne souvislosti s IT...Proste jsem to dostal mailem a posunul to dal. A ze ti to neprijde vtipny, je mozne - kazdy sme jiny. Mne to vtipne prislo - hlavne obdivuju lidskou duvtipnost a kreativitu. Tim samozrejme nic proti uS prezidentovi...
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2128 kdy: 11 Listopadu 2008, 19:52:08 »
Bankovka mě odrovnala..;-D
Have you tried turning it off and on again?

Ronja

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 17
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2129 kdy: 11 Listopadu 2008, 21:30:12 »
http://radovan.bloger.cz/Ctyri-zakladni-duvody-proc-na-domaci-pocitac-neinstalovat-Linux
toto je dobree ;D

Na to mohu říci jediné: "Žádné vtipy o Radku Hulánovi nejsou vtipné. Kde je Radek Hulán, tam končí veškerá legrace."
Uživatelsky přívětivý software je jen vidina, která má svést poutníka z pravé cesty příkazového řádku.
[Keep your Ubuntu up to date!]
[Don't mess into it, except if you know what you're doing ;-)]

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2130 kdy: 12 Listopadu 2008, 14:15:18 »
http://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/4/40/Startrek-BSoD.gif - tohle me dostalo !
a jiank ja radeji necyklopedie.wikia.cz :) kdyz to s kamosem resili na skype ten jejich clanek o widlich ... z toho jsem fakt nemohl
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

ufaak

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2296
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2131 kdy: 12 Listopadu 2008, 14:55:49 »
;D good
notebook MSI EX720X, Ubuntu 10.10

nojvirt

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 286
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2132 kdy: 12 Listopadu 2008, 14:56:46 »
http://www.flat4.org/forum/images/cache/174965_att7460407md1.jpg.png
;D ;D
mmm...
nejak nevidim souvislost s IT
a hlavne mi to prijde trapny, vtipny ani trochu
Ja jsem to sem taky nedaval v zadne souvislosti s IT...Proste jsem to dostal mailem a posunul to dal. A ze ti to neprijde vtipny, je mozne - kazdy sme jiny. Mne to vtipne prislo - hlavne obdivuju lidskou duvtipnost a kreativitu. Tim samozrejme nic proti uS prezidentovi...
Kdyby vyhral McCain a vyrojily se bankovky na 50 centu s jeho do bila prepalenym oblicejem, tak by to bylo taky vtipny?
Asi ne. Takze ma pointa ciste rasisticky nadech, cemuz bych se zasmal v 10 letech a ted mi uz 10 neni.
Tim neutocim na Tebe, spis na onoho "duvtiplneho a kreativniho" autora, protoze podobny blbosti jen podporuji latentni rasismus v myslich vetsiny, a to v dobe, kdy nacionalismus je na vzestupu vsude kolem nas, v Nemecku, Rakousku, Slovensku i Madarsku.
Ubuntu od 5.04...

"My howercraft is full of eels!!"

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2133 kdy: 12 Listopadu 2008, 15:06:24 »
tahle bankovka byla vtipna, u nas v praci taky kolovala ;D kdyby zvolili McCaina, tak tam bude zeleno, jako v jeho hlave a na dolarovkach samy zbrane, coz uz by vtipny tak nebylo ;)
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

richard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 415
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2134 kdy: 12 Listopadu 2008, 16:04:43 »
Tohle se stalo

v práci

Itík   -  kde máš prohlížeč
já     -  právě jsi ho zavřel
Itík   -  to njemí prohlížeč, to je ňáka mozilla

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2135 kdy: 12 Listopadu 2008, 16:17:35 »
Tohle se stalo

v práci

Itík   -  kde máš prohlížeč
já     -  právě jsi ho zavřel
Itík   -  to njemí prohlížeč, to je ňáka mozilla

chapu dobre ze "Itík" je nejakej IT technik :) 
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2136 kdy: 12 Listopadu 2008, 17:39:11 »
nojvrt
Ja osobne mam k rasizmu silene daleko - skutecne ani nadech! - a pres to ta bankovka pro mne smesna byla. A verim taky tomu, ze ten kreativni tvurce to taky nijak rasisticky nemyslel - proste to byl momentalni VTIPNEJ a DOBREJ napad - zatim to kazdyho pobavilo - dokonce uz i 2 senegalsky cernochy vodsad. Zadny latentni rasizmus to ve mne nepodporilo!
S nacionalizmem a sovinizmem v Madarsku to raci nesrovnavej, pac to je hodne bolavy...
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

jirihuf

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 894
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2137 kdy: 12 Listopadu 2008, 19:24:35 »
Myslím, že to prezident vyjádřil ve svém projevu k příležitosti výročí vzniku státu, když řekl, že se Češi se spoustou věcí vyrovnávají prostřednictvím humoru. Osobně si rád udělám srandu naprosto ze všeho. Ani já se nedomnívám, že by bankovka probouzela latentní rasismus. Nebo je možná natolik latentní, že uniká veškeré pozornosti;-)
Ne ale vážně, tohle mi docela vadí na EU, že se snaží politizovat téměř každý projev. Kriminalizuje se pak mnohé jednání, které nemá zlý podtext či úmysl. Jinými slovy, ne každý zdánlivě hanlivý humor je skutečně špatný a vedoucí k nežádoucím projevům.
Have you tried turning it off and on again?

OvjV

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
  • V každé číselné soustavě je vždy 10 číslic
    • Hackles
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2138 kdy: 12 Listopadu 2008, 20:50:57 »
Trochu hodne OT, ale jinak to neslo..
Citace
..podobny blbosti jen podporuji latentni rasismus v myslich vetsiny, a to v dobe, kdy nacionalismus je na vzestupu vsude kolem nas..
Verim, ze vnitrni rasismus bile vetsiny v americe vychazi spis z dob, kdy nebyla v americe rovnopravnost a taky z toho, ze je v USA velka mira pozitivni diskriminace a v mestech jsou neprispusobive komunity. Na tom asi jeden obrazek nic nezmeni a navic kazdej pochopi, ze je to vtip.. Nemyslim, ze by to prilisne melo za cil ukazovat na jeho odlisnost, autor patrne ani nebyl rasista, ale zkus nevnimat odlisnost v prostredi pozitivni diskriminace, ze.. Krom toho volby ukazaly priklon k liberalismu, kdyz vyhral cernoch, kterej si z letadla odstranil vlajku.
A mozna v soucasne dobe zacina mit pojem narodni stat zas nejakej vyznam, coz by bylo dobre, nechtel bych zit v USE.. Nerikam nacionalismus, ale trocha patriotismu, asimilace minorit a tak je to co potrebujem..
Na zaver par citatu:
Kód: [Vybrat]
" Ani zavity, co v hlave ma, nechce namahat. Zajimave ale je, ze slovo DISKRIMINACE pouzivat umi!" Tereza Bouckova- Rok kohouta
"Dostal jsem do týmu dva černochy, kteří dostali práci místo bílých, kteří se umístili lépe v testu. Dává to smysl? Vsecko je vyrovnané, jen já mám
 dva chlapy, kteří mi kryjí záda, zodpovědné za můj zivot,
 kteří nejsou az tak dobří... Dostali práci jenom proto,
 ze jsou černí
 a ne proto, ze jsou nejlepsí." American history X
Acer Aspire 4820TG TimelineX
Intel Core i5 | 6GB DDR3 | 640GB HDD | ATI Mobility Radeon HD 5650 | Intel HD Graphics
Linux Mint 9 Isadora XFCE 64bit      (Win 7) jsem twitter-curious

Yontalcar

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 833
  • Semper fidelis
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2139 kdy: 13 Listopadu 2008, 10:26:49 »
NB: ASUS X53U - AMD Brazos E450; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE 4.14)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Krakonos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 51

OvjV

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
  • V každé číselné soustavě je vždy 10 číslic
    • Hackles
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2141 kdy: 13 Listopadu 2008, 20:09:51 »
Acer Aspire 4820TG TimelineX
Intel Core i5 | 6GB DDR3 | 640GB HDD | ATI Mobility Radeon HD 5650 | Intel HD Graphics
Linux Mint 9 Isadora XFCE 64bit      (Win 7) jsem twitter-curious

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2142 kdy: 15 Listopadu 2008, 13:44:08 »
Jak si hrají widláci :
 My jsme si včera hráli na microsoft víš to :)
Já byl Windows a pořád jsem padal a ty jsi byl Service Pack a dělal si všechno možný pro to abych stabilnější :)
 :D :D :D
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2143 kdy: 15 Listopadu 2008, 16:06:29 »
airlive : jako windows si vzdcky pripadam kdyz jdu z hospy :) a kazdej kolem se tvari jako SP ....

ale rekl bych ze ten to vtip tu uz nekolikrat byl
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2144 kdy: 15 Listopadu 2008, 16:48:00 »
Abych to zjistil,tak bych musel přečíst 146 stran  :-[  tak dobře zase číst neumíma toho času taky nemám nazbyt  :D :D :D
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

Spock lone wolf

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
    • Hvozd - fotky přírody, foto zvířat
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2145 kdy: 15 Listopadu 2008, 18:01:48 »

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2146 kdy: 15 Listopadu 2008, 18:17:12 »
pekny ! to mi pripomina patecni pisemku z matiky :

if ( $y == 2 && $x == -2)
{
echo "
Ten příklad nemá za zadaných hodnot řešení, jelikoš by došlo k dělení nulou což umí jen Chuck Norris a Radek hulán. pokud bych to zkoušel já došlo by k ohrožení stabiity vesmíru a jetě bych přišel o bod
";
}
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Jari

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 348
  • skill: newbie
    • ...pro radost :)
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2147 kdy: 16 Listopadu 2008, 12:08:42 »
Nesouvisí sice s Linuxem, ale pobavil jsem se královsky  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dtlBbsgbPxo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dtlBbsgbPxo</a>
Ubuntu HH na Acer TravelMate 4102WLMi (bez Windows || nefunguje infrared, ale ani jsem se o to nepokoušel, jinak v cajku)
Ubuntu LL na Dell  LATITUDE | D 510 (bez Windows || vše funguje rovnou)
 malý blog pro radost :)

col_boggy

  • Host
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2148 kdy: 16 Listopadu 2008, 16:25:35 »
:D http://omnicentral.net/lenore/08.swf
(po logu se to chvíli načítá, tak v klidu..)

afk_cz

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 283
Re: Vtípky okolo LINUXU :-)
« Odpověď #2149 kdy: 17 Listopadu 2008, 10:27:58 »
Nesouvisí sice s Linuxem, ale pobavil jsem se královsky  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=dtlBbsgbPxo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=dtlBbsgbPxo</a>
mein gott  ;D  ;D  ;D
Ubuntu 8.04 - server, Ubuntu 8.10 a 9.04 desktop, Ubuntu 9.04 a 9.10 laptop :) vsude Ubuntu :))

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.