Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nemůžu napsat čárku :(  (Přečteno 1224 krát)

kalfar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 372
Nemůžu napsat čárku :(
« kdy: 29 Března 2008, 10:41:10 »
Z nějakého neznámého důvodu mi nejde napsat čárka (,). Pokud zmáčknu příslušnou klávesu tak kurzor sice problikne ale žádný znak se neobjeví. Otazník napsat můžu takže klávesa funguje správně. Neví někdo kde je chyba???
Ubuntu jsem nainstaloval v úterý,ve středu jsem si přečetl tyhle stránky,čtvrtek byl dnem doinstalací programů a dnes jsmem se utvrdil,že tu Vistu jsem kupoval draze a zbytečně. >:(

JohnyN

  • Host
Re: Nemůžu napsat čárku :(
« Odpověď #1 kdy: 29 Března 2008, 11:33:05 »
Skúste zmeniť rozloženie klávesnice napr. na USA. Tiež si skontrolujte rozloženie klávesnice:
Systém - Správa - Klávesnica
Je možné, že okrem štandardného českého rozloženia su tam aj iné české rozloženia, kde je čiarka inde.
Ak máte na paneli GNOME applet pre prepnutie rozloženia, kliknite na neho pravým tlačidlom myšky a vyberte Ukáž súčasné usporiadanie alebo nejako podobne v českom preklade.

kalfar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 372
Re: Nemůžu napsat čárku :(
« Odpověď #2 kdy: 29 Března 2008, 11:45:50 »
Skúste zmeniť rozloženie klávesnice napr. na USA. Tiež si skontrolujte rozloženie klávesnice:
Systém - Správa - Klávesnica
Je možné, že okrem štandardného českého rozloženia su tam aj iné české rozloženia, kde je čiarka inde.
Ak máte na paneli GNOME applet pre prepnutie rozloženia, kliknite na neho pravým tlačidlom myšky a vyberte Ukáž súčasné usporiadanie alebo nejako podobne v českom preklade.

To jsem všechno zkoušel a nepomohlo to.
Ubuntu jsem nainstaloval v úterý,ve středu jsem si přečetl tyhle stránky,čtvrtek byl dnem doinstalací programů a dnes jsmem se utvrdil,že tu Vistu jsem kupoval draze a zbytečně. >:(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.