Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Baba Vanga  (Přečteno 14850 krát)

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Baba Vanga
« kdy: 01 Října 2008, 17:23:00 »
Promin, tohle mi fakt zajímá nejedná o bulváru. Vím že tohle nepatří diskuse. Dejte mi prosím šanci. Potom zamkněte a hoďte do uzavření témat. Díky moc

http://www.blesk.cz/clanek/100452/baba-vanga-v-roce-2010-zacne-treti-svetova-valka.html
Zdroj Blesk
http://en.wikipedia.org/wiki/Baba_Vanga
Zdroj Wikipedie

2010 - Druhá světová válka III. Válka začne v listopadu 2010 a končí v říjnu 2014. Začne jako obvykle, pak budou použity jaderné zpočátku, a potom chemické zbraně.
2011 - V důsledku toho, že spad z jaderných spad na severní polokouli nebude žádné zvířat nebo vegetace. Pak budou muslimové vést válku proti chemickým přežívající Evropanů.
2014 - Většina lidí trpí rakovinou kůže a dalších kožních onemocnění (v důsledku chemická válka).
2016 - Evropa téměř osamělý (prázdné).
2018 - Nová Čína se stává světovou velmocí. Rozvojové země zase ovládat z exploiters.
2023 - trochu změny v zemské oběžné dráze.
2025 - Evropa stále ještě trochu usadili.


Co říkáte...Tohle jsem fakt nemyslel že bude třetí světová válka  :( Vanga je jasnovidec
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Radix

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 631
Re: Baba Vanga
« Odpověď #1 kdy: 01 Října 2008, 18:18:54 »
Na těch věštbách mě nejvíc děsí, že tomu někdo věří.

nettezzaumana

  • Host
Re: Baba Vanga
« Odpověď #2 kdy: 01 Října 2008, 18:19:13 »
hmm. to nevypada dobre.. ok. jdu si udelat 50 kliku .. snad to pomuze

Pavel Půlpán

Re: Baba Vanga
« Odpověď #3 kdy: 01 Října 2008, 18:23:49 »
Nepředpověděla taky, kdy bude mít GNU/Linux polovinu trhu? 8)

Radix

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 631
Re: Baba Vanga
« Odpověď #4 kdy: 01 Října 2008, 18:28:06 »
Předpovídala jen katastrofy.

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: Baba Vanga
« Odpověď #5 kdy: 01 Října 2008, 18:35:57 »
Předpovídala jen katastrofy.
Myslíš tohle může stát doopravdy?
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Radix

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 631
Re: Baba Vanga
« Odpověď #6 kdy: 01 Října 2008, 18:41:17 »
Ne.

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: Baba Vanga
« Odpověď #7 kdy: 01 Října 2008, 18:44:15 »
Ne.
ted mi vysvětli proč předpověděla že kdy Stalin zemře...
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Baba Vanga
« Odpověď #8 kdy: 01 Října 2008, 18:50:16 »
Na těch věštbách mě nejvíc děsí, že tomu někdo věří.

Přesně tak.

Věštby neexistují! Věštci, kartářky, astrologové atd. jsou lháři a podovodníci!

http://www.sysifos.cz/

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: Baba Vanga
« Odpověď #9 kdy: 01 Října 2008, 19:06:23 »
Na těch věštbách mě nejvíc děsí, že tomu někdo věří.

Přesně tak.

Věštby neexistují! Věštci, kartářky, astrologové atd. jsou lháři a podovodníci!

http://www.sysifos.cz/
Myslíš, mně to zajímalo třeba tohle Teroristický útok na 11. září 2001 nebo
Smrt princezny Diany...  ???
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Baba Vanga
« Odpověď #10 kdy: 01 Října 2008, 19:10:28 »
[

Věštby neexistují! Věštci, kartářky, astrologové atd. jsou lháři a podovodníci!



Ja bych to tak jednoznacne netvrdil, pac nekeri ze jmenovanych tomu, co delaji, taky veri..A skutecne se taky stava, ze se to plni. To bys musel uplne zavrhnout i Nostradama a Sybylu, ale to by bylo asi tezky, pac spousta z toho, co hlasali se uz vyplnilo.
Samozrejme 99% techto "iluzionistu" jsou podvodnici.
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Baba Vanga
« Odpověď #11 kdy: 01 Října 2008, 19:12:02 »
omg, babka co si dala moc THC a zacala kecat .... neverim tomu a jak rika Radix ... spis me desi ze lidi jsou tak blby aby tomu verili ...

clovek je tvor inteligentni, ale lidi jsou to nejtupejsi na Zemi.
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Baba Vanga
« Odpověď #12 kdy: 01 Října 2008, 19:24:21 »
Ja bych to tak jednoznacne netvrdil, pac nekeri ze jmenovanych tomu, co delaji, taky veri.

Tak pokud tomu věří, tak jsou "jen" blázni, ale tipuji, že většina tomu nevěří a jenom využívají zájmu -- je to koneckonců dobrý bysnys...

A skutecne se taky stava, ze se to plni. To bys musel uplne zavrhnout i Nostradama a Sybylu, ale to by bylo asi tezky, pac spousta z toho, co hlasali se uz vyplnilo.
Samozrejme 99% techto "iluzionistu" jsou podvodnici.

Samozřejmě, že se proroctví plní -- pokud vyslovím několik stovek velmi nejasných proroctví s mnoha možnými výklady, tak se jistě najde během pár set let spousta událostí, na které to půjde vztáhnout...

Nehledě na to, že u většiny těchto "splněných proroctví" se ukázalo, že byly vymyšleny až po oněch událostech...

Nostradamus -- pěkné počtení, doporučuji

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Baba Vanga
« Odpověď #13 kdy: 01 Října 2008, 19:38:54 »
Nepředpověděla taky, kdy bude mít GNU/Linux polovinu trhu? 8)
S lítostí musím oznámit, že jsem nedávno podle jednoho grafu vypočítak, že k tomu by mělo dojít cca za 250let..  :'(
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

Pavel Půlpán

Re: Baba Vanga
« Odpověď #14 kdy: 01 Října 2008, 19:41:15 »
Teď jsem si uvědomil, že jsem asi taky věštec. Minulej víkend jsem totiž trefil plichtu Feynoord-Ajax. 8)

Firzen: Doufám, že jsi to nepočítal lineárně. :D

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Baba Vanga
« Odpověď #15 kdy: 01 Října 2008, 19:51:02 »
Vojto!
Dyt sem rekl, ze 99% z nich jsou podvodnici - a mozna je to az 99,9...Ale jsou urcite osoby, ktere maji jakysi "dar" a vidi veci, ktere proste my nevidime. Hlavne to jsou lidi, kteri se v pozemskem zivote oprostili od veskerych statku a jejich kredem je "nic nechtit" (treba Indie) Ti pak maji schopnosti, kterym my jednoduse neverime, protoze vsechno bereme podle sebe - tudiz si neco takoveho nedovedeme predstavit.  Ty mozna veris jenom tomu, co vidis, co si muzes chytit atd a duchovni sfere neprikladas velky vyznam...Samozrejme je to tvoje volba a taky ten nazor nemusi byt trvaly, pac se ti par krat v zivote stane neco, co te prinuti tvuj momentalni nazor jaksi zrevidovat.
Ja nejsu zadnej nabozenskej fanatik, ani buddhista, ani neverim v demony..., ale v duchovno verim a v lidi, kteri vidi proste dal, verim - pac sem o nich jenom necetl - potkal jsem je!   
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Baba Vanga
« Odpověď #16 kdy: 01 Října 2008, 20:04:05 »
Podívej Hase, věř si čemu chceš, ale pravda je a vždy bude na straně vědy... Tím bych (z mé strany) tuhle debatu uzavřel, protože se nejspíš nikdy neshodneme a hádat se nechci...

nettezzaumana

  • Host
Re: Baba Vanga
« Odpověď #17 kdy: 01 Října 2008, 20:06:55 »
Podívej Hase, věř si čemu chceš, ale pravda je a vždy bude na straně vědy... Tím bych (z mé strany) tuhle debatu uzavřel, protože se nejspíš nikdy neshodneme a hádat se nechci...
<< Vojtechu .. nezlob me !! co to meles chlapce zlata? ted se nejedna o nejakou babu z rumunska a ja osobne jsem presvedcen, ze *na strane toho, cemu rikas veda* je akorat pekny kulovy ;)

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Baba Vanga
« Odpověď #18 kdy: 01 Října 2008, 20:08:14 »
Podívej Hase, věř si čemu chceš, ale pravda je a vždy bude na straně vědy... Tím bych (z mé strany) tuhle debatu uzavřel, protože se nejspíš nikdy neshodneme a hádat se nechci...
jasne v pohode...Ja se taky nechtel hadat. Pripadalo by mi pouze pokrytecke, kdybych nezareagoval tak, jak sem udelal. OK
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Teyras

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
  • $life = "fight";
Re: Baba Vanga
« Odpověď #19 kdy: 01 Října 2008, 20:13:30 »
Vojto!
Dyt sem rekl, ze 99% z nich jsou podvodnici - a mozna je to az 99,9...Ale jsou urcite osoby, ktere maji jakysi "dar" a vidi veci, ktere proste my nevidime. Hlavne to jsou lidi, kteri se v pozemskem zivote oprostili od veskerych statku a jejich kredem je "nic nechtit" (treba Indie) Ti pak maji schopnosti, kterym my jednoduse neverime, protoze vsechno bereme podle sebe - tudiz si neco takoveho nedovedeme predstavit.  Ty mozna veris jenom tomu, co vidis, co si muzes chytit atd a duchovni sfere neprikladas velky vyznam...Samozrejme je to tvoje volba a taky ten nazor nemusi byt trvaly, pac se ti par krat v zivote stane neco, co te prinuti tvuj momentalni nazor jaksi zrevidovat.
Ja nejsu zadnej nabozenskej fanatik, ani buddhista, ani neverim v demony..., ale v duchovno verim a v lidi, kteri vidi proste dal, verim - pac sem o nich jenom necetl - potkal jsem je!   
Hele... Možná jsou lidi co něco viděj... Jsou lidi co dokážou spočítat složitou rovnici z hlavy a každej si myslí, že podváděj, s věštcema je to to samý... A oprošťování se ode všeho mi přijde spíš jako sebemrskačství než cesta k duchovnímu poznání... Ruku na srdce, jak se ti myslí s prázdným žaludkem?
AMD Athlon X2 4400+, 2GB DDR2, Asus GeForce EN8600GT 512MB DDR3, Seagate Barracuda 7200.10 160GB SATAII, Seagate Barracuda 7200.10 120GB IDE
Arch Linux, KDEmod 4.2

menganito

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1728
Re: Baba Vanga
« Odpověď #20 kdy: 01 Října 2008, 20:23:23 »
Nostradamus? Sybyla? Neschoní literáti, ktorí písali nejasné básničky, ktorých jedno z milióna možných vysvetlení, ak sa veľmi prispôsobí a ak to tak chceme vidieť, predpovie nejakú katastrofu. Keď toho toľko vedeli, prečo to nepovedali rovno?? (OK, inkvizítorom by sa to asi nepáčilo...)

ufaak

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2296
Re: Baba Vanga
« Odpověď #21 kdy: 01 Října 2008, 20:31:14 »
ja sel jednou na pivo, a predpovedel jsem, ze sousedum pobliju vrata... vestba se vyplnila... nezustalo totiz jen u tech piv ;D
notebook MSI EX720X, Ubuntu 10.10

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Baba Vanga
« Odpověď #22 kdy: 01 Října 2008, 20:33:05 »

   
Hele... Možná jsou lidi co něco viděj... Jsou lidi co dokážou spočítat složitou rovnici z hlavy a každej si myslí, že podváděj, s věštcema je to to samý... A oprošťování se ode všeho mi přijde spíš jako sebemrskačství než cesta k duchovnímu poznání... Ruku na srdce, jak se ti myslí s prázdným žaludkem?
[/quote]

No vidis a sme u toho! Ty to pokladas za hloupost, protoze to beres zase jenom podle sebe - ze by si mel akorat hlad - a hned je to pro tebe jasny. Muzu ti jenom zodpovedne rict, ze tihle "sebemrskaci" jak je nazyvas, jsou daleko spokojenejsi, vyrovnanejsi a jednoznacne vic v pohode, jak my vsichni, kteri se za necim furt zeneme a touzime po vecech.  Jejich potreby jsou pouze jidlo a ochrana proti zime - v pripade, ze se jim to nedostava, tak dokazou uplne v pohode cekat - a dlouho, nez se jim to dostane. Toto proste normalni smrtelnik nechape a tyhle lidi nazyva treba "sebemrskaci"...Jenom ze pro ty lidi jsme sebemrskaci zase my :D
Mozna by sis mohl najit vedle Linuxu trochu casu a precist si tenouckou knizku od Hermana Hesseho "Siddhartha". Neni to zadna bible a v podstate zalezi jenom na tom, jak kazdeho citatele sama oslovi... Ale hlavni hrdina te knihy mel 3 kreda:
 1. umim cekat
2. umim myslet
3. umim se postit

Tim je v podstate receno vsecko
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Baba Vanga
« Odpověď #23 kdy: 01 Října 2008, 20:35:28 »
Nostradamus? Sybyla? Neschoní literáti, ktorí písali nejasné básničky, ktorých jedno z milióna možných vysvetlení, ak sa veľmi prispôsobí a ak to tak chceme vidieť, predpovie nejakú katastrofu. Keď toho toľko vedeli, prečo to nepovedali rovno?? (OK, inkvizítorom by sa to asi nepáčilo...)
Nostradamus a ta Sibyla ma napadli len ako 1. priklad - mozno nebol spravny - ja som ich totiz ani necital :D
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

ufaak

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2296
Re: Baba Vanga
« Odpověď #24 kdy: 01 Října 2008, 20:35:57 »
hesse... hase... hesse... hase... A SAKRA :)

//edit: heh ctyri jednicky :)
notebook MSI EX720X, Ubuntu 10.10

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.