Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Pár problémů s Ubuntu 9.10 [vyřešeno]  (Přečteno 13211 krát)

niemand

  • Host
Re: Pár problémů s Ubuntu 9.10 [vyřešeno]
« Odpověď #125 kdy: 09 Března 2010, 19:01:09 »
pepéé: píšu, že internetový bankovnictví téměř vůbec nevyužívám. Ve spořce dělá máti, takže kdyby si všimla něčeho divnýho, tak hned zasáhne :)

W7 mám už skoro půl roku a běžej pořád stejně rychle, tak nevim co si tam dával, že se ti to zpomalovalo. :)

pepéé

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 466
Re: Pár problémů s Ubuntu 9.10 [vyřešeno]
« Odpověď #126 kdy: 09 Března 2010, 19:08:25 »
bankovnictví beru zpět ale je to tvůj případ.... já to myslím hlavně všeobecně. Už jednou jsem psal že nemáš měnit to sčím si spokojený a co ti na tvou práci stačí.
co se týkalo win7 tak stačio nainstalovat ovladače zvukové karty a start systému se mi protáhl asi o půl minuty... nehledě na to, že když jsem každý pondělí přišel do práce tak byl pc pul hodiny nepoužitelný kvuli aktualizacím systému a antiviru.
Fire's in my soul, steel is on my side

niemand

  • Host
Re: Pár problémů s Ubuntu 9.10 [vyřešeno]
« Odpověď #127 kdy: 09 Března 2010, 19:17:02 »
pepéé: záleží co máš za PC. Mě PC i noťas najede cca za 50 sekund a už můžu pracovat (+ píšu heslo, po spuštění najíždí nod, zvukový ovladače, jeden prográmek na měření času, pak prográmek v ntb na fungování dotykových tlačítek a steam klient). Mě těch 50 sekund přijde přijatelnejch a kdybych nepsal heslo, určitě to bude o pár sekund rychlejší :) Aktualizace trvají chvíli, taky záleží na rychlosti internetu a velikosti aktualizací, ale při stahování a instalaci to pc nezatěžuje, takže na to si nemůžu stěžovat.

Ale už je to tady trošku víc (uplnej offtopic), já bych to uzavřel. Stejně vás nedonutim přejít na Win, jako vy mě nedonutíte přejít na Linux, takže asi není co řešit. :)

pepéé

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 466
Re: Pár problémů s Ubuntu 9.10 [vyřešeno]
« Odpověď #128 kdy: 09 Března 2010, 19:26:57 »
Citace
Aktualizace trvají chvíli, taky záleží na rychlosti internetu a velikosti aktualizací, ale při stahování a instalaci to pc nezatěžuje, takže na to si nemůžu stěžovat.

pul hodiny se mi nezdá chvilka. Možná aktualizuješ pruběžně ale jak to asi přes vikend nejelo tak pondělky byly masakr.
To se mi nezdá adekvátní pro Os za tolik peněz.

Každej požívá to s čím je spokejený pro svou potřebu. Slaboproudýho elektrikáře nedonutíš používat k jeho práci krumpáč....
takže ty si ten krumpáč klidně používej když od toho víc jak krumpáč nečekáš  :-*
Fire's in my soul, steel is on my side

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re: Pár problémů s Ubuntu 9.10 [vyřešeno]
« Odpověď #129 kdy: 10 Března 2010, 09:02:14 »
Ve spořce dělá máti, takže kdyby si všimla něčeho divnýho, tak hned zasáhne :)

A nechtěla by tvoje máti takto spolehlivě hlídat i můj účet?  ;)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

niemand

  • Host
Re: Pár problémů s Ubuntu 9.10 [vyřešeno]
« Odpověď #130 kdy: 10 Března 2010, 15:39:37 »
compaq: no někdy je to trošku otravný, když si vyberu prachy, máti se vrátí z párce a hned se ptá, co sem kupoval :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.