Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zachytavani videa v recordmydesktop  (Přečteno 1624 krát)

achos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
zachytavani videa v recordmydesktop
« kdy: 17 Května 2010, 18:00:23 »
Zdravicko..program slape v poradku,ale po ulozeni a spusteni finalniho videa v .ogv formatu vidim jen nakou mazanici. Nejde na tom videu nic rozpoznat. Vypada to jak kdyz rozkopnete kybl s barvou :( Nechybi mi neco ? dekuji
ukazka: http://www.edisk.cz/stahni/86018/kolo.ogv_12.54MB.html

aloisam

  • Host
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #1 kdy: 17 Května 2010, 22:06:50 »
Jiný videa ti jedou?

Je to docela velký rozlišení, tož jestli máš slabší stroj..

Ale já mám taky nic moc a to tvoje video přehraju normálně..

achos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #2 kdy: 17 Května 2010, 23:11:37 »
Jiný videa ti jedou?

Je to docela velký rozlišení, tož jestli máš slabší stroj..

Ale já mám taky nic moc a to tvoje video přehraju normálně..
to moje video prehrajes uplne normalne co jsem dal sem? Ja ho totiz dal i na youtube a videl jsem to na *censored* i streamovane. Tak jsem mel za to,ze tu mazanici zachycuju ja a ze mi chybi nejaky doplnek pro to. Ostatni videa slapou. Jenom to OGV bych potreboval rozhejbat. No mam 4GB a 512MB NV8600 s C2D

aloisam

  • Host
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #3 kdy: 17 Května 2010, 23:57:52 »
Jo, přehraju to v pohodě, a ty bys měl taky, podpora pro ogv/theoru je hned po instalaci.. Mrkni do Synapticu a zkus přeinstalovat balík libtheora.. Ale vlastně je divný, že to nevídíš na tom youtube, google to při uploadu konvertuje ne??

achos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #4 kdy: 18 Května 2010, 00:57:35 »
Jo, přehraju to v pohodě, a ty bys měl taky, podpora pro ogv/theoru je hned po instalaci.. Mrkni do Synapticu a zkus přeinstalovat balík libtheora.. Ale vlastně je divný, že to nevídíš na tom youtube, google to při uploadu konvertuje ne??
no na googlu by to melo byt jako kazde video
co z toho mam nainstalovat ? http://www.imagebanana.com/img/vh7ykfr/Vbr_001.png  mam jen jednu

aloisam

  • Host
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #5 kdy: 18 Května 2010, 10:16:51 »
Mám nainstalovanej taky jen ten jeden balík, takže ho zkus přeinstalovat..

A co jinej přehrávač, třeba vlc, zkoušels?

achos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #6 kdy: 18 Května 2010, 12:03:58 »
Mám nainstalovanej taky jen ten jeden balík, takže ho zkus přeinstalovat..

A co jinej přehrávač, třeba vlc, zkoušels?
ja pouzivam MPLAYER a ten mi to neveme ale VLC to prehrava v pohode. Takze mi neco chybi do MPLAYERU ???
a stejne to hodim na youtube a video je mazanice..<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OJqbKZJYwLU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OJqbKZJYwLU</a>   hele vidis to taky stejne jako ja?
« Poslední změna: 18 Května 2010, 12:14:11 od achos »

aloisam

  • Host
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #7 kdy: 18 Května 2010, 12:57:44 »
Hm, na youtube, to vidím taky jako mazanici, originál video v pohodě. Co na to říct? Ten "cenzurováno" :) google, nedokáže převést video z theory na h.264, tzn. to musíš před uploadem konvertovat..

Ale proč ti to nepřehrává mplayer, to netuším, mně to konzolová verze z medibuntu přehraje. Ale theoru, jako svobodnej kodek, by snad měla přehrát jakákoliv verze, nevím..

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #8 kdy: 18 Května 2010, 13:41:27 »
Originál v poho. Zkusil jsem převést video pomocí WinFF Xvid kodekem a dopadlo velice podobně jak Youtube. Ještě zkusím Avidemux.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

achos

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #9 kdy: 18 Května 2010, 13:43:15 »
no tak jestli to musim jeste prevadet, to je dalsi srani se s tim :( Tak na to kaslu.. jinak dik aspon za tu snahu z vasi strany. Poohlednu se teda po necem jinem

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #10 kdy: 18 Května 2010, 13:57:16 »
Tak v ničem mi to nejde převést. Avidemux to ani nenačte. Ostatní jako Kdenlive, Arista transcoder, Pitivi, Openshot, WinFF..to vždy dopadne stejně blbě.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

aloisam

  • Host
Re: zachytavani videa v recordmydesktop
« Odpověď #11 kdy: 18 Května 2010, 16:05:20 »
theoru jsem dřív konvertoval s vlc, ale tohle video mně jaksi nejde, nevím proč, ale mně toho teď s vlc zlobí víc. :( Pomohl mmc. Kvalita jde samože někam, ale na youtube to stačí:
http://www.youtube.com/watch?v=d9DvKGD0qKA

no tak jestli to musim jeste prevadet, to je dalsi srani se s tim :( Tak na to kaslu.. jinak dik aspon za tu snahu z vasi strany. Poohlednu se teda po necem jinem
to teda nevím po čem, imho většina programů na linuxu ti to bude ukládat do ogg/theory. Google by zkrátka potřeboval nakopat *censored*, nedělá mu problém zaplatit licenci za ty různý wmv, mpg, 3gp, flv, ale konverzi svobodnýho formátu nezvládne, co na to říct??

Teoreticky by to měl zvládnout uložit vlc, media→konvertovat→zachycovací zařízení→desktop, ale zkoušel jsem to a výsledek je strašnej, buď zrychlený, nebo trhaný, atp. Ale jde tam nastavit formát v jakým se to bude ukládat..

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.