Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Divné chování LibreOffice v Launcheru (Ubuntu 12.04)  (Přečteno 1038 krát)

Rover623

Divné chování LibreOffice v Launcheru (Ubuntu 12.04)
« kdy: 01 Listopadu 2012, 10:02:28 »
Takže, prvně bych měl asi říct, že jsem použil oficiální PPA pro LibreOffice abych si povýšil stávající verzi 3.5.4 obsaženou v Ubuntu na 3.6

Writer používám maximalizovaný, ve 12.04 bez lo-menubar, mám tedy klasicky nabídku okna a ovládací prvky okna nahoře v liště. Objevila se mi však zajímavá a otravná chyba, asi po 4 spuštění Writeru z Launcheru, systém zapomene, že tam ta ikonka je a místo aby označil tu co v Launcheru je ukáže mi další (jako u aplikací které na v Launcheru přichycené nemám). Zároveň se změní  i značení po pravém kliknutí, na nové ikoně mi systém nabízí správně jestli ji chci přidat, ovšem to samé mi nabízí i na ikoně stávající (jako by přichycená nebyla), jenže po kliknutí na přidat se nic neděje.

Je docela otravné když se vám po každém 4 spuštění maximalizovaného Writeru objeví na panelu jeho další ikona, místo toho aby se označila ta stávající.

Zkusil jsem použít i nový profil a výsledek je stejný, takže nějakou chybou v mém profilu to nebude. Buď je něco blbě v systému nebo v LibreOffice 3.6.

EDIT: Takže upravuji dotaz, tohle chování se objevuje ve spojitosti se všemi ikonkami LibreOffice v Launcheru a ověřil jsem, že tím trpí i naprosto čistá instalace Ubuntu 12.04.

Ví tedy někdo co s tím, případně jestli už to někdo hlásil jako bug (mě se to nedaří najít)
« Poslední změna: 01 Listopadu 2012, 11:42:56 od Rover623 »

aloisam

  • Host
Re:Divné chování LibreOffice v Launcheru (Ubuntu 12.04)
« Odpověď #1 kdy: 01 Listopadu 2012, 19:04:24 »
taky mě to afektuje:

https://bugs.launchpad.net/bamf/+bug/1013725

12.04, lo z ofiko repositářů..

Rover623

Re:Divné chování LibreOffice v Launcheru (Ubuntu 12.04)
« Odpověď #2 kdy: 01 Listopadu 2012, 22:29:29 »
Jo, dělá to jak verze 3.5.2 ze standardní instalace, pak i verze 3.5.4 (update) a nakonec i 3.6 (PPA). Verze 3.6.0.2 je poslední dostupná bez provedené manuální instalace

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.