Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Asus X553M wifi  (Přečteno 5108 krát)

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3547
Re:Asus X553M wifi
« Odpověď #25 kdy: 03 Prosince 2020, 12:18:14 »
K tomu si dosla a overila jak ze W10 je mene narocny nez W7? Kdyz kazdy muze pouhym okem videt, ze funguje mnohem pomaleji a ze na nekterych strojich je nepouzitelny narozdil od predchozich verzi.
Tvrzeni, ze W10 ma mensi HW naroky je empiricky prokazano tvrzeni nesmyslne a nepravdive - ani sam mrkvosrot jsem nezaznamenal, ze by se to snazil v nejake kampani lidem namluvit. Mozna nejakyma dilcima syntetickyma testama, kdyz je zazracne skutecne v IDLE, coz tento OS je opravdu malokdy, ktere jsem nikdy nikde nevidel.
To neduh objevivsi se od W8 spociva v tom, ze systemove sluzby po spusteni casto vytizi HDD temer na maximum a to klidne i po dobu desitek minut (dle vykonu PC a HDD) a to skoro po tu dobu paralyzuje ostatni cinnost - je to dost o nervy. To byl vlastne stezejni duvod, proc jsem sel na Lin. V pripade SSD je to lepsi, ale i tak je to casto znatlene, jak se posekava nabeh aplikaci a casto i jejich beh v UI.
W10 je jednoznacne markantne a mnohonasobne zatezovejsi na HW, nez W7. Je to proste tezkopadna obluda. Ostatne to nedavno oficialne verejne zkritizoval i Google ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Re:Asus X553M wifi
« Odpověď #26 kdy: 03 Prosince 2020, 15:24:14 »
Viz vedle u toho Hector Linuxu 😊

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3547
Re:Asus X553M wifi
« Odpověď #27 kdy: 03 Prosince 2020, 19:45:06 »
Hektor Linux bude az ten dalsi  :)
Moh by to byt rovnou Hekto Litrux  :D
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Abby

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1338
Re:Asus X553M wifi
« Odpověď #28 kdy: 03 Prosince 2020, 21:13:39 »
Sorryyyyy 😂 Když já jsem si nějak nemohla vzpomenout a znělo mi to nějak takhle 😊

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.