Prostě nebudeš volit přidávání ISO, ale budeš postupovat vytvářením instalačky na úrovni souborů.
Koukám, že odkaz na oficiální stránky, kde byly i návody není už funkční. Ale pokud se tím probereš, tak na to přijdeš - neměl jsem s tím problém na rozdíl od toho italskýho paskvilu Sardu. Vlastně je to, jak si pamatuji, základní postup, jak je zobrazen na tom úvodním obrázku z toho odkazu. Tenhle základní postup vytváří instalátor rozbalením ISO na flešku a zapsáním zavaděče s konfiguračními soubory. A stejně pak přidáš další a další - nic se nepřemazává, jen se remodifikuje grubconf.
Dále v tom odkazu je odkaz, jak si vytvořit takovou multibootflash manuálně. Osobně to tak dělám a výhradně ve Win, protože v Linuxu je nějaký bordel ohledně zápisu a čitelnosti souborů na fat32 - to jsme tu nedávno řešily a zjistilo se, že problém je v oblasti nastavení oprávnění pro jisté soubory a také ve znakovém formátu názvu souborů.
https://forum.ubuntu.cz/index.php?topic=86303.0A pokud nějaký vývojář distribuuje distro ISO pro EFI a má SQF vyšší, než 4GB, tak je dement a vrací nás více 20ti let zpátky, kdy se dalo instalovat jen z optického média.
Bohužel ten projekt byl nejspíše po roce 2018 ukončen - klasika - to lepší většinou zaniká ..