Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 286026 krát)

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #925 kdy: 02 Ledna 2012, 19:10:19 »
to ktomu banu ....kludne! uz som par krat mal ..... :)   ale on stim zacal.... a ja sa aspon nepretvarujem
... který žije z podvodného dojení EU ve formě zlodějských projektů není žádná sláva.

Hmm, napadá mě třeba Esf-Operační program lidské zdroje a zaměstnanost, to je opravdu, po čertech, zajímavý projekt... a zvlášť ty firmy, které ho čerpají, protože takovou dotaci skutečně neskutečně potřebují, jinak by nikoho nezaměstnali a nevzdělali :)
Jo samoshřejmě že ne úplně všichní jsou zloději. V každém případě převažují. Proto jsem úmyslně psal podnikavci a ne podnikatelé. Asi mám smůlu, ale já osobně jsem poznal pouze a jeno podnikavce a to nejsem nejmladší >:(
Ale já to myslel jako ironii, konkrétně tento projekt je dle mého v některých případech to "dojení"...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

starenka

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1276
  • Karma: plynová [zapalovač] [hasičák]
    • /home/starenka
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #926 kdy: 02 Ledna 2012, 21:04:26 »
hmm....pridem sa pozret zasa o rok ...ked uz ubuntu bude nerozoznatelne od mac osx  :)......vlastnym macbook pro a spokojnost ....ale priznawam ze koli niektorim programikom ...stale budem siahat na linux ....airodump-ng ...a pod  :) ale rozhodne sa mi nepaci opicenie po vzoru mac osx ....inak aj ios je *censored*. ja potrbujem pocitac a nie obrazky atd .... prjem STASTNY NOWY ROK  ;D ;)
ach ty script kiddies: nevim - aircrack mi sel zkompilovat jak na linuxu, bsd, tak na macu... 
mojenka | blozinek v2 | starej blozinek | krotim hady za penize | UJ! Kalužátor

Debian testing vrní v Thinkpadu X200/bedně/EEE 900a, MasoX Tiger v lampe

Franta uživatl

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #927 kdy: 14 Ledna 2012, 20:42:08 »
Dotaz na adminy.

Předně se omlouvám že to píšu sem, ale do uzavřených témat kam dáváte většinu mých příspěvků nemůžu psát.

K věci: Protože už jsem sem na fórum dával asi třikrát návod na rozběhání tv pinnacle 310i a vaše wiki stejně jako fórum je nejvíc navštěvovaná, tak bych to rád dal tam, případně kdyby se našel někdo komu bych to poslal aby to tam šoupnul.
Samozřejmě vím že wiki může editovat každej, ale po zkušenostech zde mám strach že to někdo okamžitě vyhodíte, aniž byste si přečetli jedinou řádku kromě jména.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #928 kdy: 14 Ledna 2012, 20:46:34 »
Pošli mi PM, když to bude použitelné, na wiki to dám.
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Franta uživatl

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #929 kdy: 14 Ledna 2012, 21:00:36 »
Sorry, ptal jsem se adminů. Na wiki to umim dát sám, jenom mi jde o to aby to preventivně nesmázli jenom proto že to je ode mně.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #930 kdy: 14 Ledna 2012, 21:35:08 »
Sorry, ptal jsem se adminů. Na wiki to umim dát sám, jenom mi jde o to aby to preventivně nesmázli jenom proto že to je ode mně.
Když to bude postnuté mnou, tak nepoznají že je to od tebe. Navíc pohybuji že by mazali *nezávadné návody.

EDIT: tohle mi přišlo: "rm -fr --no-presserve-root"

TAKOVÉ NÁVODY SI PRAKTIKUJ NA VLASTNÍM SYSTÉMU!
« Poslední změna: 14 Ledna 2012, 21:38:41 od sachy »
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

Filip Dominec

  • [Proplesk] [Piškot]
  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1157
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #931 kdy: 15 Ledna 2012, 18:15:55 »
EDIT: tohle mi přišlo: "rm -fr --no-presserve-root"

TAKOVÉ NÁVODY SI PRAKTIKUJ NA VLASTNÍM SYSTÉMU!

A Franta má v patičce:

Timrken=nekrmit, takže nekrmte trola! Vůbec na moje příspěvky nereagujte, radama se neřiďte, jediným mým cílem je zde škodit fóru i uživatelum a vyvolávat flame.
Možná bych moch věnovat ještě nějakou pozornost wiki.

Původně jsem myslel, že je to ublížená ironie, ale s pobavením zjišťuji, že je to nezakrývaná pravda. Zajímavé...
http://www.vrattenamstat.cz/ | Buďme tolerantní k triviálním dotazům; neznamenají "neumím to najít", ale "nejsem si jist, že to je správná cesta".

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #932 kdy: 15 Ledna 2012, 23:39:44 »
EDIT: tohle mi přišlo: "rm -fr --no-presserve-root"

TAKOVÉ NÁVODY SI PRAKTIKUJ NA VLASTNÍM SYSTÉMU!

A Franta má v patičce:

Timrken=nekrmit, takže nekrmte trola! Vůbec na moje příspěvky nereagujte, radama se neřiďte, jediným mým cílem je zde škodit fóru i uživatelum a vyvolávat flame.
Možná bych moch věnovat ještě nějakou pozornost wiki.

Původně jsem myslel, že je to ublížená ironie, ale s pobavením zjišťuji, že je to nezakrývaná pravda. Zajímavé...
Počul som, že trolom dáva MS nejaké výhody  ;D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Rover623

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #933 kdy: 15 Ledna 2012, 23:43:50 »
Teď to bude trochu neslušné, ale všichni normální nechávají trolly na pokoji, MS jim dává do huby (bagety)

Takže "Nekrmte trolly, už je za vás krmí Microsoft"
 :)
« Poslední změna: 15 Ledna 2012, 23:45:57 od Rover623 »

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #934 kdy: 16 Ledna 2012, 00:18:52 »
Teď to bude trochu neslušné, ale všichni normální nechávají trolly na pokoji, MS jim dává do huby (bagety)

Takže "Nekrmte trolly, už je za vás krmí Microsoft"
 :)

Nj, už budu hodný :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #935 kdy: 16 Ledna 2012, 08:28:04 »
Teď to bude trochu neslušné, ale všichni normální nechávají trolly na pokoji, MS jim dává do huby (bagety)

Takže "Nekrmte trolly, už je za vás krmí Microsoft"
 :)
Máš plně pravdu.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #936 kdy: 16 Ledna 2012, 13:39:54 »
strasne tema .. strasni lide co jsem pisou, strasne veci co tu jsou .. o5 zamykam dokud to nekdo neodemkne ...

zdravim, ntz
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

Enigma

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 137
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #937 kdy: 18 Ledna 2012, 18:16:03 »
Dlouho jsem rozmýšlel, jestli sem dám odkaz na video, které chování trollů vystihuje, nebo ne.
Nakonec, proč ne: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=woySeSNBL3o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=woySeSNBL3o</a>

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #938 kdy: 24 Ledna 2012, 09:49:42 »
S Linuxáky je to někdy velmi těžké , nepřipustí jiný názor než ten svůj nebo "své" distribuce. Nebo to vidím špatně............... ?

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2445
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #939 kdy: 24 Ledna 2012, 10:31:05 »
S Linuxáky je to někdy velmi těžké , nepřipustí jiný názor než ten svůj nebo "své" distribuce. Nebo to vidím špatně............... ?

Kdyby všichni jen připouštěli názor ostatních, žili bychom stále v jeskyních...

Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #940 kdy: 24 Ledna 2012, 10:33:43 »
Citace
Položka:    Ks:    Jedn. cena:    Cena bez DPH
[492526-001] HDD Cable    1    684,00 Kč    684,00 Kč
[532591-001] Mi HDD Bracket    1    797,00 Kč    797,00 Kč

taky si musim postezovat .. kdyz prozenete guglem ty PN, tak uvidite ze ty nehorazne ceny odpovidaj .. OMG
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #941 kdy: 24 Ledna 2012, 10:49:25 »
S Linuxáky je to někdy velmi těžké , nepřipustí jiný názor než ten svůj nebo "své" distribuce. Nebo to vidím špatně............... ?

Kdyby všichni jen připouštěli názor ostatních, žili bychom stále v jeskyních...

To  vypadá na homo neanderthalis, ti ale prý díky specializaci vymřeli:).
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #942 kdy: 24 Ledna 2012, 17:38:02 »
Díkuji za odpověď, i když je zvláštní  . Aspoň to berete s humorem  ;D ;D ;D ;D.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #943 kdy: 24 Ledna 2012, 21:52:28 »
Díkuji za odpověď, i když je zvláštní  . Aspoň to berete s humorem  ;D ;D ;D ;D.
A prečo sa sťažuješ?
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Slunečnice77

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #944 kdy: 25 Ledna 2012, 10:19:01 »
Pěkné dopoledne. Vylévání srdíčka tak si ho vylejvám a stěžuji se :D .

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #945 kdy: 25 Ledna 2012, 15:03:17 »
Pěkné dopoledne. Vylévání srdíčka tak si ho vylejvám a stěžuji se :D .
To je síce pekné ale na koho sa sťažuješ ?  :)
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3411
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #946 kdy: 25 Ledna 2012, 21:08:50 »
Pěkné dopoledne. Vylévání srdíčka tak si ho vylejvám a stěžuji se :D .
To je síce pekné ale na koho sa sťažuješ ?  :)
Na tebe, na tuty! ;D Vylejvání chrchlíčka  by se mělo fakt zamčít...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

ntz_reloaded

  • Lokaj
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3735
  • skill :: ur home erly
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #947 kdy: 26 Ledna 2012, 14:48:53 »
...
..
Na tebe, na tuty! ;D Vylejvání chrchlíčka  by se mělo fakt zamčít...

s radosti .. koukam ze nas kockopes zase zrusil registraci .. hmm

adieu !!
tikejte mi, taky Vam tikam ...
song of the day - openSUSE, openindiana, DuckDuckGo
The noise ain't noise anymore, who's to blame, WHO'S TO BLAME ??

mattyy1

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 172
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #948 kdy: 20 Února 2012, 13:30:23 »
Zdravím,
poslední dobou jsem přemýšlel o novém notebooku. Vybral jsem si model od HP, vyhovuje mi hardwarově, designově, jsem spokojen.

Bohužel, má Windows. Proč bych za něj měl platit, když chci jen notebook a Windows nepoužívám? Začal jsem pátrat po internetu, a zjistil jsem, že v licenci Windows (ač se každou verzí mění, aby byla co nejvíc nesrozumitelná), je umístěn i odstavec:

"Použitím softwaru přijímáte tyto podmínky. Pokud je nepřijímáte, software nepoužívejte. Místo toho se obraťte na prodejce nebo instalátora a zjistěte jeho zásady poskytování náhrady."

Pak tedy mám nárok licenci odmítnout, Windows nepoužít, neaktivovat a vrátit instalátorovi (výrobci NTB) a požadovat náhradu.
Inspiroval mě příběh Kamila Párala, který se o totéž snažil u Lenova.

Proto jsem se rozhodl nedávat navíc zbytečně 2000+ Kč a kontaktovat HP. Bohužel, pro získání e-mailu musím uvést i sériové číslo notebooku, které ovšem nemám. Všiml jsem si, že dost ochotně odpovídají na Facebooku, tak jsem se tedy zeptal tam. Bylo mi ochotně nabídnuto několik možností, rozhodně snaha o to, abych byl spokojený (postavit notebook na míru, jiné notebooky se SuSE). Jenže mě jiný nevyhovuje hardwarově. Nakonec mi byl poskytnut e-mail na reklamační oddělení, prý mám napsat tam. Tam jsem tedy poslal e-mail, odpověď žádná.

Tak jsem se rozhodl zavolat na zákaznické centrum. Byl jsem přepojen jinam. Prý to nejde a nepojede zamnou, aby se podíval, že jsem štítek sloupl atd.. Nabízeny mi opět byly i jiné notebooky, ale mě jiný nevyhovuje. Jako příklad jsem uvedl, že chci čtyrjádrový procesor, který SuSE modely nenabízí. Vyslechl jsem si přednášku o tom, že nejsem vědec abych potřeboval čtyrjádrový procesor, a že ty stejně nemají výkon jako dvoujádra atd.. Moji pozornost ale neodvedl, zopakoval jsem mu odstavec z licence, podivil se, co že to tam Microsoft má. Prý, že je to věc Microsoftu, co si tam píše.

Z článků na internetu ale vím, že Microsoft se k tomu staví tak, že výrobce od něho koupil licenci a tím ji mám vrátit jemu. Navíc psát Microsoftu něco jako "Ahoj, co mám dělat když nechci Váš systém..." atd. je už trochu směšné.

Tím tedy se dostávám k závěru, že licenci Windows není možné vrátit bezproblémově, jak by to mělo být. A ne, není to jako že si koupím auto a chci vrátit kola. Já po nich přece nechci, aby mi měnili procesor, ale chci jen samotný notebook, bez Windows.

Proč tedy tento odstavec v licenci je? Jen aby se s ním Microsoft kryl?

Máte někdo nějaké zkušenosti s vracením Windowsu nebo snahou koupit nový notebook bez něj?
« Poslední změna: 20 Února 2012, 13:34:05 od mattyy1 »
NTB - MSI GE60 / i5 4210H / GTX 860M / Arch Linux x64 + KDE5
PC - i5 4460 / GTX 750 Ti / Ubuntu 16.04 x64 + Unity

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #949 kdy: 20 Února 2012, 13:40:26 »
Mozno by to chcelo naozaj napisat na MS ze HP chce hodit svoje problemy na nich. Ak bude dost takych dopisov tak mozno casom budu vsetku HP ntb bez windows. :D
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.