Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 286912 krát)

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1025 kdy: 06 Března 2012, 11:25:32 »
Úplně jste přehlédli tuto část mého příspěvku:
Citace
Ale každej ať dělá, jak umí...
:-)
Ale nepřehlédli, však sám píšeš, ať si každej dělá, jak umí, ne? :-)

Stue

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 188
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1026 kdy: 06 Března 2012, 11:26:18 »
Nikdo tady netvrdil, že je MS zločinecká organizace, ...

Nechápu.
Jak bys ty nazval firmu, která je řádně a celosvětově organizovaná, a která běžně používá/využívá nekalou zakázanou obchodní praktiku "vázaný prodej" za účelem svého zisku, přičemž zisk oné organizace se pohybuje v řádech miliard dolarů?

P.S. nezamykat  :D mě zajímá, jak dlouho bude trvat souboj přání vrs. fakta

Edit: raději doplním :D také bych si přál, aby to bylo jinak, ale jednoduše respektuji fakta :)
« Poslední změna: 06 Března 2012, 11:30:45 od Stue »
Ubuntu 12.04
(Ubuntu 10.04)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2446
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1027 kdy: 06 Března 2012, 11:42:19 »
Zločineckou bych jí nenazval...

MS ve světě je něco jako Putin v Rusku, čistý není, ale většina ho volí... Slabí volí silné.


 ;)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1028 kdy: 06 Března 2012, 11:53:16 »
Nechápu.
Jak bys ty nazval firmu, která je řádně a celosvětově organizovaná, a která běžně používá/využívá nekalou zakázanou obchodní praktiku "vázaný prodej" za účelem svého zisku, přičemž zisk oné organizace se pohybuje v řádech miliard dolarů?
Hufff. Že bych něco přehlédl? Dosud jsem si naivně myslel, že lidé podnikají především za účelem zisku. Mám tomu snad rozumět tak, že je to v pořádku jen potud, pokud se dotyčnému nezačne dařit více, než je celostátní průměr? :-)

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2446
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1029 kdy: 06 Března 2012, 11:58:28 »
Nechápu.
Jak bys ty nazval firmu, která je řádně a celosvětově organizovaná, a která běžně používá/využívá nekalou zakázanou obchodní praktiku "vázaný prodej" za účelem svého zisku, přičemž zisk oné organizace se pohybuje v řádech miliard dolarů?
Hufff. Že bych něco přehlédl? Dosud jsem si naivně myslel, že lidé podnikají především za účelem zisku. Mám tomu snad rozumět tak, že je to v pořádku jen potud, pokud se dotyčnému nezačne dařit více, než je celostátní průměr? :-)

Souhlasím, výše zisku nehraje roli. Uvádí se většinou jen pro aktivaci závisti. Hajzlík hajzlíkem zůstane, ať vydělává miliardy, nebo prd.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1030 kdy: 06 Března 2012, 12:27:06 »
No, tak co, to už by snad mohlo stačit, ne?
Navrhuji:
1) změnit předmět úvodního příspěvku na: Neumím vrátit licenci Windows, neboť zde dosud nebyl přednesen jediný důkaz že to opravdu nejde,
2) prohlásit celé téma za dostatečně zmatečné na to, aby bylo uzamčeno a
3) téma uzamknout.

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1031 kdy: 06 Března 2012, 12:37:18 »
tema se zvrhlo .. takze prispeji do flame:

Pokud nekdo podnika za ucelem zisku jeste neznamena, ze nepodnika cestne ;)
A microsoft cestne a podle prava rozhodne nepodnika a nepodnikal, jako dukaz muze poslouzit docela slusna sbirka ruzne velkych pokut, ktere mu udelovaly antimonopolni urady a ruzne komise. Takze by se zlocineckou organizaci klidne nazvat dal, protoze porusil zakon...
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1032 kdy: 06 Března 2012, 12:38:19 »
Srdíčko bude stačit nebo to fakt chcete zamknout?  ;)
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2446
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1033 kdy: 06 Března 2012, 12:44:03 »
Takze by se zlocineckou organizaci klidne nazvat dal, protoze porusil zakon...

MS se nezmění, je to základní Billův povahový rys (zkoušet, co jde ukrást) už od střední. Mohli by si s Markem Z. podat ruce... :-)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1034 kdy: 06 Března 2012, 12:46:41 »
Srdíčko bude stačit nebo to fakt chcete zamknout?  ;)
Bohatě by stačilo, kdyby mi to přestalo vyskakovat v unreadreplies, ale to evidentně nejde :-)

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1035 kdy: 06 Března 2012, 13:02:42 »
Srdíčko bude stačit nebo to fakt chcete zamknout?  ;)
Bohatě by stačilo, kdyby mi to přestalo vyskakovat v unreadreplies, ale to evidentně nejde :-)

Lze nastavit pouze určitou oblast, např. celou Volnou diskuzi. No nic, jestli se někdo nevyjádří, tak to hodím do srdíčka, tady už je to stejně jen o osobních preferencích.
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

Krysař

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1036 kdy: 06 Března 2012, 18:49:10 »
Srdíčko bude stačit nebo to fakt chcete zamknout?  ;)
Bohatě by stačilo, kdyby mi to přestalo vyskakovat v unreadreplies, ale to evidentně nejde :-)

Lze nastavit pouze určitou oblast, např. celou Volnou diskuzi. No nic, jestli se někdo nevyjádří, tak to hodím do srdíčka, tady už je to stejně jen o osobních preferencích.

A nedala by se tedy vytvorit oblast "vylevani srdicka", u ktere by se to nastavilo a kam by se mohla presouvat zvrhavajici se a nikam nesmerujici vlakna?
„Nepropadejte naději, jste z nejhoršího vevnitř.“

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1037 kdy: 06 Března 2012, 22:28:05 »
Srdíčko bude stačit nebo to fakt chcete zamknout?  ;)
Bohatě by stačilo, kdyby mi to přestalo vyskakovat v unreadreplies, ale to evidentně nejde :-)

Lze nastavit pouze určitou oblast, např. celou Volnou diskuzi. No nic, jestli se někdo nevyjádří, tak to hodím do srdíčka, tady už je to stejně jen o osobních preferencích.

A nedala by se tedy vytvorit oblast "vylevani srdicka", u ktere by se to nastavilo a kam by se mohla presouvat zvrhavajici se a nikam nesmerujici vlakna?
Zvhlá a nikam nesměřující témata lze taky uzavřít...
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1038 kdy: 22 Března 2012, 21:54:34 »
No já tedy nevím, gimp-data mám v repozitáři, v synapticu ho vidím, měl by sis poposednout. Instalovat ho nepotřebuji, zkoušet to tedy nebudu.Měl bys asi vrátit školné.

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1039 kdy: 24 Března 2012, 14:56:43 »
Instalace na USB 8GB....notebook HP pavilion dv6000...dvoujadro intel....2,5 GB ram...atd..instalace přes hodinu dělaji si asi legraci widle mam instalnuty za tu dobu 4X..-)))
po instalaci na flash najiždi ubuntu asi 10 minut prvně si říkám si asi dělaji legraci...první najetí ....ne nedělaji pokažde cca 10 minut než to "nějak" najede nějak je schvalně v "....".....a když už to najede...jakekoliv klipnuti na jakoukoliv ikonu at to něco uděla čekám 4 minuty....mazec...co to je ???? zlaty widle..-)))
dalši problem wifi od broadcom BC4311...neexistuje to zprovoznit pokud nemate inet na drat....zase si kladu otazku to je asi legrace ne ?..-)) zlaty widle po druhe...
po 3 dnech to balim a jsem rad že jsou widle..-)) strašny pasquil.-))



phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1040 kdy: 24 Března 2012, 15:28:06 »
Instalace na USB 8GB....notebook HP pavilion dv6000...dvoujadro intel....2,5 GB ram...atd..instalace přes hodinu dělaji si asi legraci widle mam instalnuty za tu dobu 4X..-)))
po instalaci na flash najiždi ubuntu asi 10 minut prvně si říkám si asi dělaji legraci...první najetí ....ne nedělaji pokažde cca 10 minut než to "nějak" najede nějak je schvalně v "....".....a když už to najede...jakekoliv klipnuti na jakoukoliv ikonu at to něco uděla čekám 4 minuty....mazec...co to je ???? zlaty widle..-)))
dalši problem wifi od broadcom BC4311...neexistuje to zprovoznit pokud nemate inet na drat....zase si kladu otazku to je asi legrace ne ?..-)) zlaty widle po druhe...
po 3 dnech to balim a jsem rad že jsou widle..-)) strašny pasquil.-))
Jen kecáš, to o čem píšeš je ovladač GK, máš ho vůbec nainstalovaný?

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1041 kdy: 24 Března 2012, 17:16:01 »
Instalace na USB 8GB....notebook HP pavilion dv6000...dvoujadro intel....2,5 GB ram...atd..instalace přes hodinu dělaji si asi legraci widle mam instalnuty za tu dobu 4X..-)))
po instalaci na flash najiždi ubuntu asi 10 minut prvně si říkám si asi dělaji legraci...první najetí ....ne nedělaji pokažde cca 10 minut než to "nějak" najede nějak je schvalně v "....".....a když už to najede...jakekoliv klipnuti na jakoukoliv ikonu at to něco uděla čekám 4 minuty....mazec...co to je ???? zlaty widle..-)))
dalši problem wifi od broadcom BC4311...neexistuje to zprovoznit pokud nemate inet na drat....zase si kladu otazku to je asi legrace ne ?..-)) zlaty widle po druhe...
po 3 dnech to balim a jsem rad že jsou widle..-)) strašny pasquil.-))
Jen kecáš, to o čem píšeš je ovladač GK, máš ho vůbec nainstalovaný?
¨


a co to je ?


RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1042 kdy: 24 Března 2012, 17:28:04 »
Ha ha... dv6000 je nejporuchovější serie od HP vůbec a divím se že ti jde ještě vůbec zapnout. A tímto tempem jak furt něco instaluješ a testuješ je to jen otázka času...
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1043 kdy: 24 Března 2012, 17:33:40 »
Ha ha... dv6000 je nejporuchovější serie od HP vůbec a divím se že ti jde ještě vůbec zapnout. A tímto tempem jak furt něco instaluješ a testuješ je to jen otázka času...

no widle na tom HP jedou oproti tomudle ubuntu na 10000000000 %..-)) tak že zatim spokojenost akorat sem si řikal že kddyž se  otom piše že to vyzkoušim pak se piše jak to je jednoduchy a ejhle je to docela šilenost(pokud nema člověk ihned připojeni k netu vono to nefunguje ani česky --)))) a pak to vubec někam k funkčni verzi dostat a pak to nějak zprovoznit at to funguje jak ma..to je ma zkušenost zatim..-))

Tadeáš Pařík

  • Předseda občanského sdružení Ubuntu ČR a člen placené komunitní podpory
  • Příspěvků: 6543
    • Ubuntu.cz
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1044 kdy: 24 Března 2012, 17:47:08 »
Ha ha... dv6000 je nejporuchovější serie od HP vůbec a divím se že ti jde ještě vůbec zapnout. A tímto tempem jak furt něco instaluješ a testuješ je to jen otázka času...

no widle na tom HP jedou oproti tomudle ubuntu na 10000000000 %..-)) tak že zatim spokojenost akorat sem si řikal že kddyž se  otom piše že to vyzkoušim pak se piše jak to je jednoduchy a ejhle je to docela šilenost(pokud nema člověk ihned připojeni k netu vono to nefunguje ani česky --)))) a pak to vubec někam k funkčni verzi dostat a pak to nějak zprovoznit at to funguje jak ma..to je ma zkušenost zatim..-))

1) internet to chce, to je pravda... ale ono i Win bez sítě jsou mimo
2) zkus z EN Win XP udělat CZ Win XP ;-) (nastavení jazykové varianty běžné u Linuxu, je u platformy Win až od Win 7 - a znova je k tomu potřeba internet - chtěl bych vidět to instalační médium, kde by bylo naprosto vše, jazyky, další balíky, ovladače apod., jedno jestli Win nebo Linux)
3) je to jednoduché, ale to že rozumíš dobře pc na Win, neznamená, že rozumíš pc s Linuxem...
Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz.

Ubuntu 14.04 64 bit / Windows 10 Pro - Intel DH87MC, Intel Core i7-4771, 8GB Ram, Kingston HyperX 3K SSD 120GB, Intel HD 4600 a ASUS GTX660-DC2OCPH-2GD5
Ubuntu 14.04 64bit - HP ProBook 4525s
Ubuntu 14.10 32bit - ThinkPad R52 (testování)

pariktadeas@jabbim.cz

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1045 kdy: 24 Března 2012, 17:49:31 »
Ano máš pravdu že Ubuntu vyžaduje k instalaci internet právě pro to aby si postahovalo dodatečné věci co jsou potřeba pro každého jiné. Dá se stáhnout větší DVD které obsahuje vícero věcí ale už se nějak nepočítá s lidmi co nemají internet.
http://ftp.heanet.ie/pub/ubuntu-cdimage/releases/11.10/release/ubuntu-11.10-dvd-amd64.iso

Možná pokud jsi úplný začátečník tak by jsi měl požádat někoho znalejšího aby ti Ubuntu nainstaloval a nastavil. Pokud bych já měl hodnotit windows ihned po instalaci bez internetu tak by na tom nebylo o nic lépe. Samozřejmě je to kus od kusu. Třeba Sony je po instalaci windows naprosto nepoužitelný a trvá hodiny než nainstaluješ všemožné ovladače a utility aby to fungovalo, na Ubuntu okamžitě vše fumkční. ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1046 kdy: 24 Března 2012, 17:54:02 »
Ano máš pravdu že Ubuntu vyžaduje k instalaci internet právě pro to aby si postahovalo dodatečné věci co jsou potřeba pro každého jiné. Dá se stáhnout větší DVD které obsahuje vícero věcí ale už se nějak nepočítá s lidmi co nemají internet.
http://ftp.heanet.ie/pub/ubuntu-cdimage/releases/11.10/release/ubuntu-11.10-dvd-amd64.iso

Možná pokud jsi úplný začátečník tak by jsi měl požádat někoho znalejšího aby ti Ubuntu nainstaloval a nastavil. Pokud bych já měl hodnotit windows ihned po instalaci bez internetu tak by na tom nebylo o nic lépe. Samozřejmě je to kus od kusu. Třeba Sony je po instalaci windows naprosto nepoužitelný a trvá hodiny než nainstaluješ všemožné ovladače a utility aby to fungovalo, na Ubuntu okamžitě vše fumkční. ;)

no ted se snažim potřeti a naposledy ztahnout ,zprovoznit UBUNTu 11.1 na USB 8GB(přes linux live usb creator) nechci to prostě cpat na HDD kde mam widle....chci at to funguje na flash....asi to bude problem pač když jsem to zkoušel posledně tak to neukladalo data a pokažde po najeti to bylo v default nastaveni což je šilene...

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1047 kdy: 24 Března 2012, 17:59:36 »
Ano máš pravdu že Ubuntu vyžaduje k instalaci internet právě pro to aby si postahovalo dodatečné věci co jsou potřeba pro každého jiné. Dá se stáhnout větší DVD které obsahuje vícero věcí ale už se nějak nepočítá s lidmi co nemají internet.
http://ftp.heanet.ie/pub/ubuntu-cdimage/releases/11.10/release/ubuntu-11.10-dvd-amd64.iso

Možná pokud jsi úplný začátečník tak by jsi měl požádat někoho znalejšího aby ti Ubuntu nainstaloval a nastavil. Pokud bych já měl hodnotit windows ihned po instalaci bez internetu tak by na tom nebylo o nic lépe. Samozřejmě je to kus od kusu. Třeba Sony je po instalaci windows naprosto nepoužitelný a trvá hodiny než nainstaluješ všemožné ovladače a utility aby to fungovalo, na Ubuntu okamžitě vše fumkční. ;)

ztahnout raději to velke ISO co jsi dal jako link pač ja stahuji neco menšiho necely 700mb... ???ne že bych net neměl mám ale jen přes wifi ktera hned po insatalci asi nepojede....tak že jako by bez netu....
« Poslední změna: 24 Března 2012, 18:01:21 od bomber666 »

ok1dtm

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 342
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1048 kdy: 24 Března 2012, 18:07:35 »
Ano máš pravdu že Ubuntu vyžaduje k instalaci internet právě pro to aby si postahovalo dodatečné věci co jsou potřeba pro každého jiné. Dá se stáhnout větší DVD které obsahuje vícero věcí ale už se nějak nepočítá s lidmi co nemají internet.
http://ftp.heanet.ie/pub/ubuntu-cdimage/releases/11.10/release/ubuntu-11.10-dvd-amd64.iso

Možná pokud jsi úplný začátečník tak by jsi měl požádat někoho znalejšího aby ti Ubuntu nainstaloval a nastavil. Pokud bych já měl hodnotit windows ihned po instalaci bez internetu tak by na tom nebylo o nic lépe. Samozřejmě je to kus od kusu. Třeba Sony je po instalaci windows naprosto nepoužitelný a trvá hodiny než nainstaluješ všemožné ovladače a utility aby to fungovalo, na Ubuntu okamžitě vše fumkční. ;)

ztahnout raději to velke ISO co jsi dal jako link pač ja stahuji neco menšiho necely 700mb... ???ne že bych net neměl mám ale jen přes wifi ktera hned po insatalci asi nepojede....tak že jako by bez netu....
Tak to zkus pod Windows třeba ve Virtualboxu

bomber666

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1049 kdy: 24 Března 2012, 18:09:50 »
Ano máš pravdu že Ubuntu vyžaduje k instalaci internet právě pro to aby si postahovalo dodatečné věci co jsou potřeba pro každého jiné. Dá se stáhnout větší DVD které obsahuje vícero věcí ale už se nějak nepočítá s lidmi co nemají internet.
http://ftp.heanet.ie/pub/ubuntu-cdimage/releases/11.10/release/ubuntu-11.10-dvd-amd64.iso

Možná pokud jsi úplný začátečník tak by jsi měl požádat někoho znalejšího aby ti Ubuntu nainstaloval a nastavil. Pokud bych já měl hodnotit windows ihned po instalaci bez internetu tak by na tom nebylo o nic lépe. Samozřejmě je to kus od kusu. Třeba Sony je po instalaci windows naprosto nepoužitelný a trvá hodiny než nainstaluješ všemožné ovladače a utility aby to fungovalo, na Ubuntu okamžitě vše fumkční. ;)

ztahnout raději to velke ISO co jsi dal jako link pač ja stahuji neco menšiho necely 700mb... ???ne že bych net neměl mám ale jen přes wifi ktera hned po insatalci asi nepojede....tak že jako by bez netu....
Tak to zkus pod Windows třeba ve Virtualboxu

to ne chci normalni plne ubuntu ne něco napul najiždět přes widle..-)) ale dik

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.