Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vylévání srdíčka  (Přečteno 289739 krát)

Zerog

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 473
    • Zerog blog
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1100 kdy: 18 Května 2012, 10:58:22 »
Mom : What does IDK, LY & TTYL means?

Son : I don't know, love you, talk to you later.

Mom : OK, I will ask your sister.
Distro:  Debian
WM:      Awesome
NT:       Latitude D620

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1101 kdy: 20 Května 2012, 17:10:11 »
Mezi další výhody považuji jeho funkční spouštění z flešky na různém železu, někde si ho pouštím bez efektů, ale téměř všude běží...
Je to zvláštne nakolko je to Ubuntu s inou tapetou  ;D
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1102 kdy: 23 Května 2012, 15:44:43 »
Teda ten Zorin je pěkný humáč. Ta snaha podobat se win 7 je strašná :o


To taky ihned přepínám!
Víc než nějakej pochybnej Zorin mě zaujal Deepin. Žel jen pro anglické a čínské :o)
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

C++odeG++irl-o.cc

  • Host
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1103 kdy: 24 Května 2012, 22:13:59 »
Deepin jsem zkoušela taky ve virtualu, má docela pěknou grafiku co si pamatuju :-) , ale nešla bych do toho.

LiborJelinek

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1104 kdy: 28 Května 2012, 16:50:49 »
Dobrý den,
o Unity bylo napsáno mnoho. Většinou negativního. Já sám jsem se schoval před Unity u Xfce. Ale teď jsem si říkal, že když už je 12.04 snad tuším třetí verzí s Unity, tak tomu dám šanci. Všude psali, že 12.04 je už vychytaná. Ale přesto jsem dost v šoku a ptám se jestli jsem si náhodou nestáhl jen nějakou celkem ranou betu.... Protože:

  • Unity 3D nezobrazuje vždy všechny běžící aplikace. Buď vůbec nebo místo třech čárek jako třech instancí, jen dvě apod.
  • Unity 3D zamrzá, nepřekresluje okna a nakonec totálně celé X zamrzne. Mohu jen sudo reboot z konzole.
  • Unity 2D taktéž nerozbrazuje všechny běžící aplikace, ale zejm. příliš často nepozná kolik opravdu běží oken jedné aplikace.
  • Unity 2D taktéž nerozbrazuje všechny běžící aplikace, ale zejm. příliš často nepozná kolik opravdu běží oken jedné aplikace.
  • Kdy půjde vypnout tu tupost, že se zobrazují aplikace v Unity z úplně všech ploch najednout? Pravděpodobná odpověď Canonical design týmu by jistě byla něco jako "Litujeme. Nenavrhovali jsme to pro uživatele mající spuštěno více, než 3 aplikace současně".
  • Měla být zlepšena podpora Unity více monitorů - a jako v čem přesně? Ty samé bugy co jsem hlásil na LP s rozpadlými ikonami, zamrzáním a nepřekreslováním Unity v 11.04 jsou tam pořád
  • Operační systém z roku 2012 nemá hibernaci?! (Vygoogloval jsem si už jak ji povolit)
  • Operační systém z roku 2012 nedokáže nastavit velikost fontu?
  • Ikona "Workspaces" v Unity v operační systém z roku 2012 nereflektuje aktivní plochu a stále vypadá stále jen jako aktivní na ploše 1?!
  • Ikona "Workspaces" v Unity v operační systém z roku 2012 nereflektuje aktivní plochu a stále vypadá stále jen jako aktivní na ploše 1?!
  • Proč je tray area defaultně vyblacklistovaná?!
  • Proč je Eclipse, ač de facto GTK2 (SWT-GTK2) aplikace, vyblacklistovaná z global menu, HUDu apod.?
  • Jak mohl někdo vymyslet, aby GTK2 aplikace (Eclipse určitě) měla tooltip a autocomplete s šedé písmo s černým pozadím?

Takovýhle OS se nedá používat ani zadarmo... Toto má být release na 3 (nebo prý snad už teď na 5) let?! K Windows se sice už nevrátím asi nikdy, ale můj vztah k Ubuntu je značně narušet.

Vždy jsem každému Ubuntu doporučoval, ale teď jsem značně rozčarovaný. Takhle nestabilní zasekávající se a absolutně primitivní systémek jako Ubuntu 12.04 s Unity nemohu doporučit nikomu nebo by se mi vysmál či mě vynadal až by musel denně 2-3x restartovat (jako já teď).

Cílem není vyvolat flame, ale chtěl bych slyšet, jestli jsem mimo já nebo směr kam se udává Ubuntu.

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1105 kdy: 28 Května 2012, 17:56:16 »
Rozumím tvé frustraci. Nicméně tady na fóru už jsou dvě jedno vlákna kam bych to přesunul...
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1106 kdy: 28 Května 2012, 18:35:50 »
Rozumím tvé frustraci. Nicméně tady na fóru už jsou dvě jedno vlákna kam bych to přesunul...
Srdíčko snese všechno... :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1107 kdy: 28 Května 2012, 18:37:17 »
Tiež mám pocit, že úroveň ide dole a zvlášť ak aplikácie padajú velmi často.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1108 kdy: 28 Května 2012, 18:47:04 »
Rozumím tvé frustraci. Nicméně tady na fóru už jsou dvě jedno vlákna kam bych to přesunul...
Srdíčko snese všechno... :)
Nevím. Snad. Dnes mám pocit, že mi pukne.
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1076
    • Lords Of Tech
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1109 kdy: 28 Května 2012, 20:09:09 »
Uber na amfetamínoch :D
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

Dandim

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 401
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1110 kdy: 28 Května 2012, 20:49:23 »
LiborJelinek: Škoda že téma skončilo tak rychle ve vylévání srdíčka. Mohla se dobře rozvinout :-) Ikdyž podobných témat je tu už asi dost.
Ubuntu se vydalo bohužel takovým divným směrem. Podle mně dělá unáhlené rozhodnutí (Unity, například vytvoření a zase zrušení 2D unity). Dle mně plýtvá silami nad svým "rozhraním", které mi příjde divné.
Poslední Ubuntu 12.04 mi příjde taky trošku krok vedle. Bohužel. Navíc je to smutné že to je LTS.
Ale možnosti jsou - jiné distribuce. Pokud ti nevyhovuje Ubuntu.
Bohužel už rok si říkám, že poslední dobré Ubuntu bylo 10.10.
OS: Fedora 25

LiborJelinek

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1111 kdy: 28 Května 2012, 21:01:51 »
Já jsem se s kamarády vsázel za jak dlouho mě vybanujete nebo přesunete příspěvek. A prohrál jsem. Tipoval jsem, že to bude sotva pár desítek minut. A vydrželo tam dobré 3 hodiny :-)

Jenže jakou distribuci? Já bych klidně přežil, že right-click na ploše neobsahuje vytvoření launcheru, chybějící možnost zmenšit text a další pitomnky. Ale padání a zamrzání Unity (3D je o tročišku stabilnější) je prostě strašné a neakceptovatelné. Jak v tom mám pracovat? :-(
   
Jakou jinou distribuci? Mint má prý potíže se stabilitou ještě větší a Fedora je není Debian-based...

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1112 kdy: 28 Května 2012, 21:09:28 »
Mně Unity nepadá (když se v něm nevrtám), dokonce jsem si jeho schopnosti oblíbil, zejména ovládání a spouštění aplikací i muziky klávesnicí. To ale bohužel naznemená, že mě nesere :D

Martin Šácha

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • ******
  • Příspěvků: 5153
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1113 kdy: 28 Května 2012, 21:13:13 »
Já jsem se s kamarády vsázel za jak dlouho mě vybanujete nebo přesunete příspěvek. A prohrál jsem. Tipoval jsem, že to bude sotva pár desítek minut. A vydrželo tam dobré 3 hodiny :-)
Do Obecné podpory (nebo kde to bylo) tohle nepatří. Kdybys to založil rovnou ve Volné diskusi, tak by se nic nestalo :) Ale když už jsem to přesouval, tak načisto.

K distribuci - jeden kolega má v podpisu "spoustu problémů řeší používání rok staré verze". Nahoď 10.04 LTS, má ještě rok podporu pro desktop, Firefox má rolling updates takže není co řešit :)
Mint MATE 64bit / DuckDuckGo.com
Programátoři považují WYSIWYG za špatné u kódu i u žen. Programátor chce "dostat to, co žádá“ – kód tajemný, neodpouštějící, nebezpečný.

LiborJelinek

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1114 kdy: 28 Května 2012, 21:15:45 »
Já se absolutně nezlobím za přesunutí sem. Tak trošku schválně jsem chtěl "zaprovokovat" :-)

No skoro o tom zlatém Lucidu uvažuju....

Dandim

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 401
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1115 kdy: 28 Května 2012, 21:24:51 »
Škoda downgradovat. Nechci být prudič. Ale vyzkoušej si i jiné distribuce. Získáš minimálně rozhled. OpenSuse, Fedora či nová Mageia. Koukni na statistiky distrowatch co právě letí. Za sebe doporučuji Fedoru. Dle mně jde správným směrem a má zajimavé novinky. (zítra vychází Fedora 17)
OS: Fedora 25

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1116 kdy: 28 Května 2012, 21:54:43 »
Ani mne Unity2D nepadá :/...skôr som pozoroval iné bugy a to aj na viacerých strojoch, čiže to nie je HW.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1117 kdy: 29 Května 2012, 23:50:58 »
Pro >LiborJelinek
Ta velikost fontů se nastavuje v Usnadnění nebo tak nějak, píšu to z telefonu tak nepamatuji přesně.
Chápu že se ti některé věci nelíbí ale co se týká stability tak to v tvém případe bude problém hardweru.
Mám z tebe pocit že jsi obklopen samými guru uživateli. Nic z toho co popisuješ krom "workspace" běžným uživatelům nevadí anaopak vyhovuje. Unity je jednoduché a vhodné pro začatečníky, a ostatní buď brblaj nebo si poradí jinak. S ničím jiným než s Unity u nových uživatelů tak neboduji. To že tobě to na počítači nefunguje neznamená že ostatním to nevyhovuje. Proč vůbec reaguji?

EDIT: "Univerzální přístup" tak se jmenuje ta položka kde se dá měnit velikost fontů. :)
« Poslední změna: 30 Května 2012, 14:54:19 od RRadek »
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

Nemo7

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 160
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1118 kdy: 30 Května 2012, 11:50:07 »
Unity je jednoduché a vhodné pro začatečníky, a ostatní buď brblaj nebo si poradí jinak.
Já si už s Ubuntu poradil a dál to s ním vydržím, ale jdu si také postěžovat. :) Přecházel jsem totiž z 10.04 LTS. Proč, proč mění věci, které fungují a na které jsou uživatelé zvyklí z minulých vydání? Teď pár postřehů :
1) Unity je pro mě strašné. Vyzkoušel jsem ho a tak pitomé ovládání jsem ještě nezažil. Je to ovšem pouze můj názor jednoho zakyslého ajťáka. S počítači dělám až od roku 1988, takže asi nechápu dnešní generaci uživatelů a uživatelskou přívětivost programů. Takže jsem nainstaloval gnome-panel, používám ho v "urychlené" verzi s efekty. Proč musím ještě ručně nastavovat zobrazení připojených zařízení na ploše ? Nastavím uživatelsky velmi přívětivou akcí podle návodu na netu:
Kód: [Vybrat]
gsettings set org.gnome.desktop.background show-desktop-icons true
#Po restartu
gsettings set org.gnome.nautilus.desktop volumes-visible true
Opět u mě Ubuntu boduje, začínám si připadat jako opravdový počítačový odborník.
2) Kliknu pravým tlačítkem na panel a nic. Co se děje? Po pár minutách důkladného studia netu zjišťuji, že se musí vyvolat nastavovací menu novou, revoluční a naprosto intuitivní kombinací stisku kláves levý ALT+tlačítko WIN a pravé tlačítko myši. Ubuntu boduje, tato kombinace musí napadnout úplně každého a úplně intuitivně. Zvlášť, když na některých fórech radí i chybnou kombinaci levý ALT+pravé tlačítko myši. Možná fungovalo v nějaké předchozí verzi a přidáním dalšího tlačítka toto nastavení ještě o mnoho vylepšili. Ještě bych vývojářů Ubuntu(nebo Gnome, nevím kdo je pachatel) doporučil stisknout  ke stávající zkratce tlačítko + na numerické klávesnici. Dobře by se to dělalo nosem, jedna ruka je obsazená myší, druhá klávesami WIN a ALT a tímto je zajištěno, že uživatel musí opravdu vědět, co dělá a co chce.
3) Musel jsem nainstalovat CCSM a zprovozňovat zkratku ALT+TAB zatrhnutím "Static Application Switcher", celkem vtipná záležitost. Asi se chtějí v Ubuntu odlišit a revolučně usnadní přechod uživatelům z jiných OS. Navíc se CCSM párkrát odporoučel při nějaké kombinaci nastavení. Aspoň jsem poslal pár chybových hlášek do Canonicalu. Revolučně nastavení přes CCSM vylepšili, teď už uživatele varuje, že nastavení radši dělat nemají.
4) Vyzkoušel jsem přenastavit přepínač ploch, aby byly v řadě a ne ve čtverci.  Po této náročné operaci se celé prostředí "rozhasilo". Vyřešil to boot do roota a smazání konfiguráků Compizu. Aspoň byla legrace. Pocvičil jsem se a pořádně si zapamatoval, jaké jsou mé funkční a vyhovující kombinace nastavení efektů.
5) Chtěl jsem si upravit barvy prostředí a další překvapení. Kde se to dělá ? Kam se podělo původní klikátko? Něco jde po nainstalování tweak tools, ale barvy nikde. Opět zoufalé googlení a hurrá, editace konfiguráků v /usr/share/themes. Ovšem další překvapení - stejnou věc upravovat na 3 místech. WTF?
Kód: [Vybrat]
/usr/share/themes/Ambiance/gtk-3.0/settings.ini
/usr/share/themes/Ambiance/gtk-3.0/gtk.css
/usr/share/themes/Ambiance/gtk-2.0/gtkrc
A pak ještě jedno překvapení na závěr, formát configu. Který programátorský ignorant může napsat konfigurační volbu v jedné řádce takto ?
Kód: [Vybrat]
[Settings]
gtk-color-scheme = "base_color:#ffffff\nbg_color:#f6f4f2\ntooltip_bg_color:#f5f5b5\nselected_bg_color:#c9cce1\ntext_color:#3C3C3C\nfg_color:#4c4c4c\ntooltip_fg_color:#000000\nselected_fg_color:#ffffff\nlink_color:#DD4814\nbg_color_dark:#3c3b37\nfg_color_dark:#dfdbd2"
Opět Ubuntu boduje, tolik zábavy se změnou barev jsem ještě v předchozích verzích neměl.
6) Přidávání spouštěče spuštěním gnome-desktop-item-edit ~/Plocha/ --create-new je velká změna k lepšímu a k uživatelské "přívětivosti". Opět může každý daleko jednodušeji přidat spouštěč na plochu proti minulé verzi.
7) Chci si prohlédnou a nastavit aplikace po spuštění a další překvapení. Prázdno. Co se děje?! Opět googlení a spuštění v terminálu :
Kód: [Vybrat]
sudo sed -i 's/NoDisplay=true/NoDisplay=false/g' /etc/xdg/autostart/*.desktopHned je všechno při starém. Ale nedivím se že radši všechno skryli, co se tam všechno spouští...
8 ) U tiskárny jsem chtěl, aby defaultně tiskla černě a ne barevně. V minulém Ubuntu jednoduchá akce, teď jsem opět úplně "intuitivně" spustil webovku na nastavení CUPS a tam ji po "přívětivém" a "snadném" prohledávání voleb nastavil. Hurá.

Takže shrnuto - strávil jsem pár dní hledáním a nastavováním pitomin, které byly v minulém Ubuntu samozřejmostí. Bylo venku pěkně, čas se dal využít daleko lépe. Pořád vám to připadá jako pouhé "brblání"? Musel jsem dost náročnou cestou dostat Ubuntu do původního stavu z předchozího, pouhé dva roky starého LTS vydání a skoro to nešlo(applet drawer jsem už oželel). Ubuntu se totiž vydalo cestou co největší uživatelské přívětivosti - proč se vůbec obtěžovat s nastavovací volbou, my přece víme úplně nejlépe co uživatelům vyhovuje a radši nic uživatele(správce) nastavovat nenecháme.
« Poslední změna: 30 Května 2012, 13:59:52 od Nemo7 »

LiborJelinek

Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1119 kdy: 30 Května 2012, 13:15:01 »
Ve "vanilla fresh" Ubuntu Precision nejde změnit velikost fontů. To co je v Usnadnění (Universal Access) je pro tělesně postižené a možnosti jsou extrémně malé nebo extrémně velké DPI.

Nebo třeba jen to že chybí na right-click na ploše možnost vytvořit launcher?!

Trend, že novější verze Ubuntu již neumí, co uměla ta předchozí je vážně skvělý přístup. Klobou dolů, Ubuntu.

Taky i nadále u Ubuntu zůstanu, ale nové verze jsou spíš jako downgrade, než upgrade.

Nemo7

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 160
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1120 kdy: 30 Května 2012, 13:29:00 »
Ve "vanilla fresh" Ubuntu Precision nejde změnit velikost fontů.
Fonty jde nastavit přes gnome-tweak-tool nebo ubuntu-tweak, musí se jenom doinstalovat. Jinak, že nová verze je spíš downgrade, naprosto souhlasím. Ještě bych přidal, že i víc "padavý" downgrade. Už jsem měl pár pádů aplikací - po týdnu s 12.04 víc než za celou dobu práce v 10.04.

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1121 kdy: 30 Května 2012, 13:35:33 »
Ani mne Unity2D nepadá :/...skôr som pozoroval iné bugy a to aj na viacerých strojoch, čiže to nie je HW.

Jak poznám, jestli mi běží 3D nebo 2D? Nevidím v tom žádný rozdíl. Okna jezdí pomalu jak po medu a prázdný systém mi žere 40-50% procesoru. U10.04 běží i s akcelerací svižně.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1122 kdy: 31 Května 2012, 15:23:21 »
Ani mne Unity2D nepadá :/...skôr som pozoroval iné bugy a to aj na viacerých strojoch, čiže to nie je HW.

Jak poznám, jestli mi běží 3D nebo 2D? Nevidím v tom žádný rozdíl. Okna jezdí pomalu jak po medu a prázdný systém mi žere 40-50% procesoru. U10.04 běží i s akcelerací svižně.
CTRL+ALT+Šípky a uvidíš, či sa tam ukáže pekná ukážka alebo uvidíš šedú ponuku plôch.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2453
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1123 kdy: 31 Května 2012, 15:47:43 »
Ani mne Unity2D nepadá :/...skôr som pozoroval iné bugy a to aj na viacerých strojoch, čiže to nie je HW.

Jak poznám, jestli mi běží 3D nebo 2D? Nevidím v tom žádný rozdíl. Okna jezdí pomalu jak po medu a prázdný systém mi žere 40-50% procesoru. U10.04 běží i s akcelerací svižně.
CTRL+ALT+Šípky a uvidíš, či sa tam ukáže pekná ukážka alebo uvidíš šedú ponuku plôch.

Šedivý plochu uprostřed. Díky. Ale opravdu se to musí zkusit? Nedá se to nikde vyčíst, jaké prostředí běží?
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re:Vylévání srdíčka
« Odpověď #1124 kdy: 31 Května 2012, 16:26:02 »
Šedivý plochu uprostřed. Díky. Ale opravdu se to musí zkusit? Nedá se to nikde vyčíst, jaké prostředí běží?
Taky to nechápu proč tam nahoru napsali Prostředí Ubuntu tak proč tam není v 2D verzi napsané Prostředí Ubuntu 2D ???
Já to poznám tak že pokud vlezu do Nastavení systému a Vzhled tak tam buď v 3D verzi je nastavení velikosti ikon launcheru nebo v 2D tam není. :)

[příloha smazaná administrátorem]
« Poslední změna: 31 Května 2012, 16:28:48 od RRadek Neužil »
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.