Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Stav české překladatelské komunity podruhé  (Přečteno 33846 krát)

AsciiWolf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Stav české překladatelské komunity podruhé
« kdy: 17 Dubna 2021, 21:02:19 »
Zdá se, že český překladatelský tým Ubuntu opět umřel. Překladům se aktivně věnoval pouze jeden člověk, který však za minulý rok odvedl skvělou práci, nicméně začátkem tohoto roku znenadání přestal být aktivní. Žádný jiný aktivní člen v českém týmu není a je to poměrně negativně znát na stavu překladu aktuálního Ubuntu. Já se bohužel překladům Ubuntu již nemám z časového hlediska možnost rozumně věnovat. Tímto příspěvkem bych tedy vás, uživatele Ubuntu, rád poprosil o pomoc s lokalizací Ubuntu. Na této wiki stránce jsou všechny potřebné informace. Budete-li mít zájem pomoci s překlady, přečtěte si prosím tento text a následně přes Launchpad kontaktujte Martina Šáchu (případně jiného z administrátorů skupiny). Díky! :)

P.S. Linux Mint na tom nejspíš bude podobně, jelikož se jeho překladu aktivně věnoval stejný člověk a zdá se, že český překladatelský tým Mintu rovněž není příliš aktivní.
« Poslední změna: 07 Listopadu 2021, 16:58:52 od AsciiWolf »

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #1 kdy: 19 Dubna 2021, 13:35:22 »
Na jednu stranu je to smutne, na druhou stranu neprekvapujici. Pokud se situace ma tak, ze tento OS ma cimdal vice nefunkcnich ci problematickych prvku, nez jich mel rekneme v letech 2014 a 2015, tak je celkem logicke, ze se jen tezko z nastvane komunity najde nekdo, kdo by se tomu bezplatne venoval, zvlaste kdyz za systemem stoji korporace a nikoliv ciste komunita sama.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #2 kdy: 19 Dubna 2021, 16:28:01 »
Na jednu stranu je to smutne, na druhou stranu neprekvapujici. Pokud se situace ma tak, ze tento OS ma cimdal vice nefunkcnich ci problematickych prvku, nez jich mel rekneme v letech 2014 a 2015, tak je celkem logicke, ze se jen tezko z nastvane komunity najde nekdo, kdo by se tomu bezplatne venoval, zvlaste kdyz za systemem stoji korporace a nikoliv ciste komunita sama.
S tímto naprosto souhlasím!
Za sebe osobně: Kdybych měl na to čas, tak bych o tom uvažoval, byť už Ubuntu jen zkouším, nasazený mám už několik let Debian. Práce, brigáda, stal jsem se dědkem, takže vnučka, barák v Podkrkonoší a spousta dalších věcí, které ten čas neúprosně žerou...
Kdybych byl mladej, tak bych se na to vrhnul. Je spousta mladejch středoškoláků a vysokoškoláků, kteří už rok nemají skoro nic na práci a kteří se věnují Linuxu, konkrétně třeba i Ubuntu. Tam je potřeba hledat a přesvědčit je o dobré věci... Ovšem, i dnes každý vidí za jakoukoliv prací peníze a bezplatně budou pomáhat jen skuteční nadšenci.
Problém vidím i v tom, že byť za Ubuntu stojí korporace (???), tak proč takové problémy nemá třeba Fedora nebo openSUSE???
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1734
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #3 kdy: 19 Dubna 2021, 16:43:06 »
...
Problém vidím i v tom, že byť za Ubuntu stojí korporace (???), tak proč takové problémy nemá třeba Fedora nebo openSUSE???

Problémy s překladem?

No, Fedora je RedHat a ten má svoje centrum zde (Brno), openSUSE je zase SUSE, které sice u nás nemá nic, ale jde původně o německou firmu a Česko je hned vedle (spekulace).

Jinak rozhodně nesdílím názor, že by *buntu byla taková tragédie, jak zde někteří prezentují. Kubuntu 18.04 mi jede naprosto bez problémů a i ta dost kritizovaná 20.04 je dnes už v pohodě. Leda že by v tom hrál roli ten bazmek Gnome, jak už jsem tady kdysi psal... Nikdy jsem ho nepovažoval za normální pracovní prostředí, nicméně kdo chce kam...

Jo a korporáty (globalizátory) sice též nesnáším, na druhou stranu ukažte mi distribuci, která existuje zcela bez nich a má přitom kvality výše zmíněných tří.

Čistý Debian? Nevím, na desktopu jsem ho ještě nezkoušel...

Ono jde o to dostat dnes diktátorské globsony zpět do patřičných mezí a do řádného konkurenčního prostředí, nikoliv je úplně zlikvidovat. Myslím, že kombinace přiměřeně jednajícího globalizátora s množstvím samostatných jedinců je něco, co se těžko dá schopnostmi a možnostmi překonat.

Mám přitom na mysli složité úlohy, přičemž tvorba a údržba celého OS takovou úlohou nepochybně je.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #4 kdy: 19 Dubna 2021, 17:04:32 »
Čistý Debian? Nevím, na desktopu jsem ho ještě nezkoušel...
No, "čistý" Debian... Ani nevím, co si pod tím pojmem mám představit. Debian prostě jede na nastavené koleji, hodně se testuje a ladí, než se nová verze zmrazí a poté uvolní do produkce. Používám vždy verzi testing, nyní bullseye/sid (tedy Debian 11) a stabilita je naprosto ukázková. Ono totiž vydávat nové verze dvakrát do roka a pak teprve ladit mi nepřijde jako dobrá cesta. Byť i na tomto systému jede i Fedora. Ale jak jsi psal, za Fedorou stojí (a bude stát!) RedHat a to je dobře, pak se to holt lépe programuje a ladí, že?

Kdyby třeba Ubuntu najelo na rolling, třeba by se ty mouchy a problémy lépe ladily. Chyba je v tom, že sice za Ubuntu stojí korporace, ale jejich jediným cílem jsou servery a nikoliv uživatel. Tam nastal velký problém už před léty, kdy korporace uživatelům vnutila Unity a Mir, kteréžto vyvíjeli jen oni a nikdo jiný. Trvalo mnoho let, než si chybu uvědomili a pokorně se vrátili ke Gnome a začli dělat na Waylandu. To bylo období, kdy jim mnoho fanoušků a uživatelů uteklo k jiným distribucím - mimochodem i já právě kvůli tomu přešel na Debian  ;)

Ke Gnome nemám naprosto nic, je to velice stabilní prostředí a intuitivní, velice rychle jsem si zvyknul na přechod z G2 na G3. Nyní jsem zkoušel v beta verzi Fedory 34 i zcela nové G40, a není to zase taková tragédie, jak mnozí popisují - lze si na to zvyknout. I když mě nyní G3 (3.38.4) naprosto dokonale vyhovuje. Tímto nehaním uživatele KDE či XFCE - ostatní maličká a nesourodá prostředí nebudu komentovat (připadají mi jen jako výkřiky do tmy). Ale díky Bohu, že máme tyto tři velká a osvědčená DE - Gnome, KDE a XFCE, protože si fakt každý vybere dle svých preferencí a zvyklostí.

Ale abychom se vrátili k tématu: Je nezbytně nutné začít oslovovat mladé kluky, kteří to s Ubuntu myslí vážně a požádat je, aby na projektu lokalizace pokračovali. Jiná cesta nevede. My staří pardálové, co jsme začínali s Ubuntu (já třeba až na verzi 6.10), už jsme svoji práci odvedli - jak v propagaci, tak v komunitě, tak i zde na fóru.

PS: Šachy už měl toho dost předloni, co jsme se viděli a pokecali na LinuxDays...
« Poslední změna: 19 Dubna 2021, 17:12:56 od Marp »
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #5 kdy: 19 Dubna 2021, 17:11:59 »
Jo a korporáty (globalizátory) sice též nesnáším, na druhou stranu ukažte mi distribuci, která existuje zcela bez nich a má přitom kvality výše zmíněných tří.
Debian, Archlinux, Slackware... Třeba  ;)
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1734
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #6 kdy: 19 Dubna 2021, 17:42:01 »
Čistý Debian? Nevím, na desktopu jsem ho ještě nezkoušel...
No, "čistý" Debian... Ani nevím, co si pod tím pojmem mám představit. Debian prostě jede na nastavené koleji, hodně se testuje a ladí, než se nová verze zmrazí a poté uvolní do produkce. Používám vždy verzi testing, nyní bullseye/sid (tedy Debian 11) a stabilita je naprosto ukázková. Ono totiž vydávat nové verze dvakrát do roka a pak teprve ladit mi nepřijde jako dobrá cesta. Byť i na tomto systému jede i Fedora.
...

Na tento dementní systém přešel i openSUSE, když jsem ho ještě používal (naposledy verzi 13.2). Zkrátili silně vývojový cyklus (tedy i dobu podpory) a objevil se tehdy slušný bazmek Leap (název je protimluv). No a tenkrát jsem přešel na Ubuntu a zatím nelituju...

Nicméně Debian zůstává v záloze, v některém z příštích životů ho třeba vyzkouším ;-)

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #7 kdy: 19 Dubna 2021, 17:58:42 »
Čistý Debian? Nevím, na desktopu jsem ho ještě nezkoušel...
No, "čistý" Debian... Ani nevím, co si pod tím pojmem mám představit. Debian prostě jede na nastavené koleji, hodně se testuje a ladí, než se nová verze zmrazí a poté uvolní do produkce. Používám vždy verzi testing, nyní bullseye/sid (tedy Debian 11) a stabilita je naprosto ukázková. Ono totiž vydávat nové verze dvakrát do roka a pak teprve ladit mi nepřijde jako dobrá cesta. Byť i na tomto systému jede i Fedora.
...

Na tento dementní systém přešel i openSUSE, když jsem ho ještě používal (naposledy verzi 13.2). Zkrátili silně vývojový cyklus (tedy i dobu podpory) a objevil se tehdy slušný bazmek Leap (název je protimluv). No a tenkrát jsem přešel na Ubuntu a zatím nelituju...

Nicméně Debian zůstává v záloze, v některém z příštích životů ho třeba vyzkouším ;-)
Když jsem naposledy zkoušel openSUSE, tak jsem instaloval Thumbleweed (rolling distro) a zaujalo mě... Ale Debian je srdcovka. Jednou zkusíš a už nikdy nic jiného, to zaručuji  ;D Fakt je tam poznat ta stabilita, vyladění, skvělé testování. A na servery jedině Debian - ovšem stable verzi...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

mrpcz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #8 kdy: 23 Dubna 2021, 12:59:07 »
cau, pokud by bylo treba rad vypomuzu .... muzete me kontaktovat pres PM ... ubuntu pouzivat jeste od dob kdy se posilalo zdarma na CD .. pouzivam teda vyhradne anglickou verzi ale rad prispeju troskou do mlyna pokud to pujde ..

mindi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 34
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #9 kdy: 25 Dubna 2021, 23:12:08 »
Ubuntu už nikoho moc nebere. Teď letí spíše čistej Debian (čistej v tom smyslu, že Ubuntu vychází z Debianu). Poté, co prakticky umřelo Lubuntu, je Debian logická volba.
« Poslední změna: 25 Dubna 2021, 23:18:06 od mindi »

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1734
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #10 kdy: 26 Dubna 2021, 08:37:47 »
Ubuntu už nikoho moc nebere. Teď letí spíše čistej Debian (čistej v tom smyslu, že Ubuntu vychází z Debianu). Poté, co prakticky umřelo Lubuntu, je Debian logická volba.

Jasně.

https://distrowatch.com/dwres.php?resource=popularity

Nechcete někteří už s těmi kecy proti *buntu na fóru věnovanému témuž jít do p.r.d.e.l.e.? Co jste pro celou věci udělali, když ji máte zadarmo a léta používáte? Kdo a co vám dává právo lživě tvrdit nesmysly?

Prosím tímto veřejně admina, aby zvážil mazání, popřípadě ban podobných "expertů". Nikdy jsem toho nebyl příznivcem a nemyslel jsem si, že to budu chtít. Nicméně už to tady fakt překračuje meze.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #11 kdy: 26 Dubna 2021, 09:17:13 »
Byt to chapu, tak to uz je dost prebuzela reakce vzhledem k prvku. O nic nejde - ma na to svuj nazor a bohuzel pravda je to, ze Canonical se svym pristupem k vyvoji sam podkopava, kdyz misto aby odstranil malfunkce a bugy soustredi vyvoj na zavadeni novinek, jejichz prinos je prinejlepsim diskutabilni. Ten odliv bude pokracovat, kdyz s kazdou dalsi lts je problematickych nebo nefunkcnich vice a vice veci. Me to ted treba dostalo do male pasti - mam novy stroj a z hlediska HW je zadouci mit 20.04, jenze pokud tam neustale vypadavaji graficky Xka, nefunguje korektne ucet hosta, prerusuje a zamrzava tisk, neni schopny se spojit s detekovanym skenerem a pri streamu generuje zvukove artefakty (v 18.04 za stejnych podminek vse funkcni, jen ty artefakty se sporadicky projevily, ale ne tak casto), tak co s tim pak? Nezbyva konstatovat, nez ze ti vyvojari jsou proste troubove bez zdraveho rozumu i soudnosti a poslat *buntu, do zachoda, kam s takovou bude zachvili jiste patrit a udela to vice a vice lidi ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1734
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #12 kdy: 26 Dubna 2021, 10:39:20 »
mam novy stroj a z hlediska HW je zadouci mit 20.04, jenze pokud tam neustale vypadavaji graficky Xka, nefunguje korektne ucet hosta, prerusuje a zamrzava tisk, neni schopny se spojit s detekovanym skenerem a pri streamu generuje zvukove artefakty (v 18.04 za stejnych podminek vse funkcni, jen ty artefakty se sporadicky projevily, ale ne tak casto), tak co s tim pak?

Je jedna každá z těch jmenovaných věcí detailně a správně ohlášena v příslušné části https://login.launchpad.net resp. https://bugs.launchpad.net/ubuntu (https://help.ubuntu.com/community/ReportingBugs) ?

Ano? OK, oni to pravděpodobně opraví.

Ne? Tak mlč. Vůbec nic jsi pro věc neudělal.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #13 kdy: 26 Dubna 2021, 11:29:31 »
Hlasim bugy vsude mozne nekolik let. Samozrejme tyto veci hlaseny jsou. A to je dalsi vec - slozity a pracny se vubec dohledat kam a jak (zacyklene polosmycky v odkazech). Dale samotny system hlaseni je dosti slozity, malo prehledny a kostrbaty. No a kdyz k tomu pridame tu tezko uveritelnou hromadu tech chyb a hlaseni spolu s politikou paranoidni prioritizace pseudobezpecnostnich problemu namisto tech funkcnich, tak uz neni k udivu, ze s kazdou dalsi verzi neprichazi opravy, nybrz vice chyb ...
Jsou veci, ktere nejsou uspokojive nebo vubec reseny vice nez 6 let ...
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

JirkaZ

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1734
  • Dlouholetý uživatel Linuxu a open source obecně.
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #14 kdy: 26 Dubna 2021, 11:35:24 »
Hlasim bugy vsude mozne nekolik let. Samozrejme tyto veci hlaseny jsou. ...

Ano? Pak je to skvělé a jistě se podělíš o odkazy na ta hlášení...

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #15 kdy: 26 Dubna 2021, 13:11:51 »
https://bugs.launchpad.net/~ventero1
A vůbec nemám žádnou zpětnou vazbu, že to vůbec někdo akceptoval, natožpak pocit, že by se tím někdo zabýval, když to má nízké číslo pseudodůležitosti ...
Ani žádné vyjádření ..
« Poslední změna: 26 Dubna 2021, 13:30:31 od Ventero »
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Michal Stanke

  • Administrátor fóra
  • Aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 89
    • michal.stanke.cz
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #16 kdy: 16 Srpna 2021, 21:03:12 »
Problém může být např. v tom, že se u všech ticketů přiřazujete jako assignee. Assignee je ten, kdo má na dané věci pracovat, nikoliv ten, kdo tu věc nahlásit. To je reporter a ten je implicitně jasný z toho, kdo ticket vytvořil. Pokud ticket nebude mít assigneeho, vyskočí někde spíš, než když assigneeho má.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #17 kdy: 17 Srpna 2021, 09:57:50 »
Dekuji za upozorneni. Tomu nerozumim - neorientuji se v tom a nejsem si vedom toho. Pripisuji to na vrub te neprehlednosti. Jak to mohu napravit?
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

Michal Stanke

  • Administrátor fóra
  • Aktivní člen
  • ******
  • Příspěvků: 89
    • michal.stanke.cz
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #18 kdy: 17 Srpna 2021, 12:47:58 »
V horní části je taková tabulka se záhlavím Affects/Status/Importance/Assigned to/Milestone. Ve sloupci "Assigned to" jsem klepnul na ikonku tužky u vašeho jméno a v otevřeném dialogu zvolil odstranění assigneeho. Snad jsem to udělal všude.

Ventero

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3538
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #19 kdy: 17 Srpna 2021, 16:51:00 »
Aha děkuji. Hlavně, jestli to přispěje k tomu, že se tím někdo začne zabývat. Zbytek není důležitý.
Zvuky jsou mantrami a myšlenky moudrostí, prostě proto, že se mohou objevovat ...

TcK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #20 kdy: 29 Října 2021, 13:33:49 »
Ste úplne mimo... Riešite tu brigády a somariny ale zabúdate na to ze je to OPENSOURCE a je to nezisková vec! možnosť je len prispieť a to tiež neviem kde tie peniaze končia... Je to smutné lebo už aj ja som minule mal problém s prekladom a nepreložilo mi všetko... Za windows si platíte? Kupiš si ntb za 500€ to ze cena ntb je 400€ a 100€ je za windows to vy nevidíte! zamyslieť sa trošku treba čo hore píšete somariny a nekomentujte tu gebuziny.. Buď chceš pomôcť alebo nie!

AsciiWolf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #21 kdy: 03 Dubna 2023, 12:58:54 »
Ubuntu opět potřebuje Vaši pomoc! Od Ubuntu 23.10 je v plánu nahrazení nynější aplikace pro správu softwaru (Snap Store) modernější a bezchybnější verzí napsanou v uživatelském rozhraní Flutter. Máte-li zájem zapojit se do překladu této nové aplikace, nemusíte být členem překladatelského týmu ani mít účet na Launchpadu. Překlad je dostupný na platformě Weblate pod názvem Ubuntu Software Store.

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #22 kdy: 03 Dubna 2023, 13:23:05 »
Z toho jsme nepochopil jak se mám připojit. Češtinu tam nevidím. Po procházet všechny jazyky jsem čekal asi minutu. Teď jsem v češtině, ale je tam překlad celého balíku programů. A Flutter tam nevidím.
A jaký je rozdíl mezi čeština a čeština s tím cs_CARES?

Dívám se na to jen zběžně, protože ač jsem byl členem překladatelské komunity, tak nejsem angličtinář.

Možná je problém toto?
Kód: [Vybrat]
Překlad je dočasně uzavřen pro příspěvky z důvodu údržby, vraťte se prosím později.
Tento překlad byl automaticky uzamčen kvůli následujícím upozorněním: Nepodařilo se sloučit repozitář.
« Poslední změna: 03 Dubna 2023, 13:26:11 od Roman Vacho »
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

AsciiWolf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #23 kdy: 03 Dubna 2023, 19:16:28 »
Ano, zdá se, že je tam bohužel momentálně nějaký problém se synchronizací.

AsciiWolf

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re:Stav české překladatelské komunity podruhé
« Odpověď #24 kdy: 27 Září 2023, 00:26:18 »
Překlad nového Software GUI byl přesunut pod nový název app-center a již funguje korektně.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.